Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Forum Budowlane  Kwiecień 2016

W dniach 10–11 marca 2016 roku w hotelu Warszawianka w Jachrance odbyło się szkolenie handlowe poświęcone maszynom budowlanym Mikasa. Udział w nim wzięły firmy będące już dilerami oraz takie, które w najbliższym czasie mają szansę dołączyć do sieci.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychSpotkanie Mikasy w Jachrance - Forum Budowlane

Magazyn Dachy  Marzec 2016

Firma Aries Power Equipment będąca Generalnym Dystrybutorem urządzeń Honda w Polsce oferuje szeroką gamę agregatów prądotwórczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz wysokoprężne silniki diesla.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychAgregaty prądotwórcze Honda - Magazyn Dachy

Budowa i Remonty  Październik 2015

Wywiad z Marcinem Wodzyńskim - menadżerem produktu w firmie Aries Power Equipment.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychNapięcie nie rośnie - Budowa i Remonty

Budowa i Remonty  Sierpień 2015

Historia zaangażowania Hondy w budowę maszyn jest dłuższa niż można się tego spodziewać. W roku 1953 Honda rozpoczęła wytwarzanie uniwersalnej jednostki napędowej - dwusuwowego, jednocylindrowego silnika o mocy jednego konia mechanicznego, nazwanego - Typ H.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychAries Power Equipment – Po pierwsze człowiek, potem maszyna - Budowa i Remonty

Budowa i Remonty  Lipiec 2015

Rozmowa z managerem w firmie Aries Power Equipment Marcinem Wodzyńskim.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychPo co dzisiaj agregat? Cz. II - Budowa i Remonty

Forum Budowlane  Lipiec 2015

Druga (ostatnia) część opracowania dotyczącego agregatów prądotwórczych dedykowanych branży budowlanej. Tym razem skupiamy się na roli stabilizacji napięcia. Podajemy także parametry kolejnych, wybranych agregatów prądotwórczych Honda.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychAgregaty prądotwórcze na placu budowy cz. 2 - Forum Budowlane

Budowa i Remonty  Czerwiec 2015

W dzisiejszych czasach brak energii elektrycznej nie jest już takim dużym problemem jak dawniej. Dla większości z nas kilkugodzinna przerwa w dopływie energii elektrycznej jest do zniesienia, pod warunkiem, że nie przypada w chwili, kiedy jej akurat najbardziej potrzebujemy.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychPo co dzisiaj agregat? Cz. I - Budowa i Remonty

Magazyn Dachy  Czerwiec 2015

Z poprzednich odcinkach cyklu o agregatach prądotwórczych można się dowiedzieć, na co zwracać uwagę przy zakupie tych urządzeń, aby nabyty sprzęt był dobrej jakości i spełniał oczekiwania użytkownika. Pozostaje przybliżyć zagadnienia, których znajomość sprawi, że agregat będzie zawsze gotowy do pracy. Opowiada o nich Marcin Wodzyński, menedżer produktu firmy Aries Power Equipment – Generalnego Dystrybutora w Polsce Honda Power Equipment.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczych- Zasady prawidłowej eksploatacji agregatów prądotwórczych - Magazyn Dachy

Świat Kamienia  Czerwiec 2015

Debiutujący właśnie na rynku model nie bez kozery uznawany jest za najbardziej zaawansowany agregat prądotwórczy z inwerterową stabilizacją napięcia.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychElektroniczny wtrysk paliwa w agregacie prądotwórczym Honda EU70iS - Świat Kamienia

Świat Kamienia  Maj 2015

Agregaty prądotwórcze to nieodzowne wyposażenie ekip pracujących tam, gdzie z założenia przyłącza do sieci (230/400 V) po prostu nie ma. Warto jednak wiedzieć, że taki sprzęt doposażony w automatykę polecany jest także właścicielom i zarządcom obiektów, jako zabezpieczenie przed niekontrolowanymi przerwami w dostawach energii elektrycznej.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychPrąd bez przerw - Świat Kamienia

Fachowy Dekarz & Cieśla  Maj 2015

Przenośne agregaty prądotwórcze zapewniają stabilne zasilanie elektryczne elektronarzędzi przy pracach dekarskich i ciesielskich. Wybierając odpowiedni agregat warto rozważyć zakup urządzeń firmy Honda, czyli EU20i oraz EM30.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychAgregaty prądotwórcze Honda EU20i oraz EM30 - Fachowy Dekarz & Cieśla

Magazyn Dachy  Maj 2015

Bardzo często w naszej profesji przychodzi nam pracować w miejscach, gdzie z założenia prądu nie ma lub jego parametry są nader ryzykowne dla zasilania kosztownych odbiorników. Dlaczego własny prąd ma lepsze parametry, niż ten z sieci? Zagadnienia te wyjaśnia Marcin Wodzyński, menedżer produktu firmy Aries Power Equipment - Generalnego Dystrybutora w Polsce Honda Power Equipment.

instrukcje i cenniki agregatów prądotwórczychPrąd własny lepszy niż sieciowy Nowoczesny Warsztat - Magazyn Dachy