Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Przyjemność koszenia - wygodne maszyny do Twojego trawnika

Utworzono: czwartek, 20, kwiecień 2017 13:07

Piękny, gęsty i zdrowy trawnik to marzenie i cel każdego właściciela domu, działki czy ogrodnika. Pożądany efekt zależy od wielu czynników - nie tylko od doboru i jakości nasion, nawożenia, podlewania, ale również od prawidłowej pielęgnacji po zimie i koszenia.

Czytaj więcej...

Honda Miimo w nowej odsłonie. I z wykaszarką akumulatorową!

Utworzono: czwartek, 13, kwiecień 2017 13:07

Wraz z nadejściem wiosny nasz inteligentny i bezgłośny robot koszący Honda Miimo, który w uznaniu za innowacyjność i nowoczesność rozwiązań został wyróżniony prestiżowym Złotym Medalem 2016 Międzynarodowych Targów Poznańskich, jest do Państwa dyspozycji w nowej, udoskonalonej odsłonie.

Czytaj więcej...

Honda Raty 0%

Utworzono: poniedziałek, 10, kwiecień 2017 12:34

Drodzy klienci!

Wiosna już w pełni, ogrody wracają do życia, trawniki nabierają soczystej zieleni. I tak! Powraca system sprzedaży ratalnej HONDA Raty 0%! Od 1 kwietnia znowu oferujemy możliwość zakupu na raty 0% urządzeń z działów: maszyny ogrodnicze, agregaty prądotwórcze, silniki do łodzi i motopompy.

Czytaj więcej...

Przygotowanie urządzeń i maszyn ogrodowych do nowego sezonu

Utworzono: poniedziałek, 20, marzec 2017 12:11

Zima minęła definitywnie i za chwilę otaczający nas świat zmieni szaty na kolorowe. Przed nami nowy sezon ogrodniczy i wiele godzin pracy dla glebogryzarek, kosiarek, kos, wykaszarek... W imieniu naszych maszyn i urządzeń do pielęgnacji zieleni, uprzejmie przypominamy o przedwiosennym przeglądzie technicznym maszyn spalinowych, a w przypadku urządzeń bateryjnych - o upewnieniu się, że akumulator „zimował” w stanie naładowania.

Czytaj więcej...

Jeszcze dziś i jutro trwają Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 15 w pawilonie 5.

Czytaj więcej...

2 marca 2017r. podczas uroczystej Gali Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 odebraliśmy kolejne Złote Medale. W tym roku, za nowoczesność oraz innowacyjność rozwiązań technicznych, Sąd Konkursowy MTP wyróżnił tymi najbardziej prestiżowymi w branży nagrodami wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji ogrodu oraz kosiarkę HRX 537 VKE  służącą do koszenia i  mulczowania trawy oraz zbierania i mielenia liści.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na „Złote Stoisko” Honda na targach GARDENIA 2017

Utworzono: poniedziałek, 27, luty 2017 08:35

2 marca br. w Poznaniu rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie w branży ogrodniczej - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017. Jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się z bieżącymi trendami w tej branży i zobaczenia wszelkich nowości.

Czytaj więcej...

Złoci Medaliści 2017 MTP

Utworzono: czwartek, 16, luty 2017 10:45

Z dumą informujemy, że zdobyliśmy kolejne prestiżowe Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku, Sąd Konkursowy przyznał te zaszczytne wyróżnienia naszej kosiarce HRX 537 VKE  oraz Honda Versatool. Uroczyste wręczenie Złotych Medali odbędzie się podczas MTP GARDENIA 2017 w Poznaniu, 2 marca br. o godz. 12.00. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego „Złotego stoiska” w pawilonie 5 - stoisko nr 15!

Czytaj więcej...

Nowe MIIMO z doładowaniem!!!

Utworzono: środa, 18, styczeń 2017 11:23

W sezonie 2017 wprowadzamy nowe roboty koszące Honda MIIMO 310 i MIIMO 520.  Zebrane bogate doświadczenie pozwoliło  inżynierom Hondy tak ulepszyć robota koszącego, aby jego praca była bardziej wydajna a obsługa prostsza dla użytkownika .

Czytaj więcej...

Nowe niższe ceny kosiarek HRX 537

Utworzono: wtorek, 17, styczeń 2017 11:10

Sezon ogrodniczy 2017 rozpoczynamy od super informacji o kosiarkach z serii HRX.

Czytaj więcej...

Zamiatarka FBZ 120 na placu budowy

Utworzono: środa, 28, grudzień 2016 11:10

Nasza zamiatarka FBZ 120 wraz z ciągnikiem jednoosiowym Honda F720 z zestawu Multipro dla profesjonalistów cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem. Jej praktyczne zastosowanie przez okrągły rok doceniają nie tylko profesjonaliści zajmujący się pielęgnacją terenów zielonych, ale także firmy budowlane.

Czytaj więcej...

Kosiarka spalinowa czeka na wiosnę z paliwem w zbiorniku czy bez?

Utworzono: środa, 14, grudzień 2016 12:51

Twoja kosiarka spalinowa już odpoczywa. Z paliwem w zbiorniku czy bez? Byłeś z nią na posezonowym przeglądzie? Wymieniłeś filtry? Wszystkie urządzenia spalinowe do pracy w ogrodzie - kosy, kosiarki traktorowe, nożyce, glebogryzarki a przede wszystkim kosiarki, które zawsze są najbardziej eksploatowane, zasługują na chwilę uwagi przed zimowym postojem. Co trzeba zrobić bezwzględnie teraz, a jakie elementy można sprawdzić na wiosnę? Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym pokazujemy 5 podstawowych punktów dotyczących konserwacji sprzętu przed zimą a także wyjaśniamy jak należy je przechowywać i dlaczego.

Czytaj więcej...

Zadbaj o akumulator w urządzeniu bateryjnym

Utworzono: czwartek, 08, grudzień 2016 14:13

Przed nami kilka miesięcy, podczas których nie będziemy używać robota koszącego Honda Miimo ani akumulatorowej wykaszarki czy nożyc. Są to urządzenia bateryjne, które z zasady są bezserwisowe, ale trzeba koniecznie pamiętać o utrzymywaniu akumulatora w stanie naładowania. Dmuchawa może nam się jeszcze przydać zimą do szybkiego usuwania cienkiej warstwy sypkiego śniegu.

Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy co należy z nimi zrobić po zakończonym sezonie i jak je prawidłowo przechować do wiosny.

Czytaj więcej...

Profesjonalne odśnieżanie

Utworzono: poniedziałek, 28, listopad 2016 14:13

Park maszynowy - dobór i jakość maszyn - jest jednym z kluczowych czynników rentowności w branży usług utrzymania porządku w przestrzeniach publicznych. Tworząc zimowy park maszynowy warto wziąć pod uwagę kilka aspektów: intensywną i wieloletnią eksploatację urządzeń, wielofunkcyjność maszyn, ich wydajność i niezawodność,  uniwersalne gabaryty umożliwiające sprawną pracę w ciasnej zabudowie miejskiej, łatwość transportu i serwisowania maszyn, korzystne warunki gwarancji.

Czytaj więcej...

Czy wiesz jak wygląda filtr paliwa w Twojej kosiarce?

Utworzono: poniedziałek, 28, listopad 2016 12:50

Wyobraźmy sobie taką sytuację: chcesz właśnie skosić trawę, wjeżdżasz w dobrym humorze z kosiarką na trawnik, pociągasz za linkę startera silnika. I nic. Sprawdzasz paliwo w zbiorniku - jest. Próbujesz  ponownie go uruchomić. Nic się nie dzieje. Wygląda na to, że koszenia nie będzie. Dobry humor zniknął... Jeśli chcesz poznać przyczynę tej awarii – zapraszamy do naszego Poradnika.

Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat roli materiałów eksploatacyjnych w funkcjonowaniu maszyny oraz wyjaśnieniu dlaczego trzeba sprawdzać ich stan i wymieniać w przypadku konieczności.

Czytaj więcej...

Z myślą o odśnieżaniu

Utworzono: poniedziałek, 14, listopad 2016 10:06

Listopad to bardzo dobry czas na przygotowanie się do odśnieżania. Ostatnie zimy nie były tradycyjnie śnieżne co nie oznacza, że w tym roku sytuacja się powtórzy. Synoptycy nie są jednomyślni w swoich zimowych prognozach i lepiej jest nie dać się zaskoczyć. W naszej ofercie mamy kompleksową gamę odśnieżarek, które spełniają bardzo różnorodne potrzeby indywidualnych użytkowników: maszyny najbardziej uniwersalne do odśnieżania ścieżek i chodników wokół domu, kołowe i na gąsienicach, z wygodnym napędem hydrostatycznym oraz profesjonalne maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego – odśnieżarki hybrydowe.

Czytaj więcej...

Zbieranie liści z Multipro - urządzenia dla profesjonalistów

Utworzono: piątek, 04, listopad 2016 14:09

Profesjonalistom, w okresie wzmożonej intensywności prowadzenia prac porządkowych, proponujemy niezawodne maszyny z zestawu Multipro: dmuchawy - spalinowe, z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool i akumulatorową,  oraz zamiatarkę FBZ 120 współpracującą z wielofunkcyjnym ciągnikiem jednoosiowym Honda F720.

Czytaj więcej...

Sezonowe sprzątanie liści

Utworzono: środa, 19, październik 2016 22:32

Nadszedł sezon na liście. Sprzątanie liści stopniowo zastępuje koszenie i  staje się najczęściej wykonywaną pracą wokół domu. Z Hondą proponujemy wiele różnych, nowoczesnych, ekologicznych i niezawodnych rozwiązań - kosiarki HRX, które nie tylko koszą , ale i mielą liście, do dużych powierzchni - kosiarki traktorowe HF oraz dmuchawy: HHB 24E, SSBL E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool oraz model akumulatorowy HHBE 81 BE.

Czytaj więcej...

Kosiarka Izy jeszcze bardziej easy!

Utworzono: wtorek, 18, październik 2016 13:06

Oto nowa odsłona naszej najpopularniejsze kosiarki IZY! Od sezonu 2017 model SKEX zostaje zastąpiony modelem SKEP. Gdzie znajdziemy różnicę? Teraz nie trzeba używać oddzielnej zatyczki aby móc mielić trawę! Przegroda zamykająca wylot trawy została wbudowana w kosiarkę a zamyka się ją jednym prostym ruchem dźwignią! A więc …. ON OFF! Miel lub zbieraj!

Czytaj więcej...

NIGHT RACE 2

Utworzono: piątek, 14, październik 2016 07:49

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz kolega Adam Skolimowski (Szef Działu Logistyki Ariesa) zajął drugie miejsce w wyścigu kolarskim Night Race 2 w Łodzi.

Czytaj więcej...