Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

3 kW w domu na co dzień

Utworzono: sobota, 20, maj 2017 11:22

Jednofazowe agregaty o mocy 3 kW zapewniają podstawowe zapotrzebowanie „domu” na zasilanie większości odbiorników codziennego użytku w przypadku jakiejkolwiek przerwy w dostawach sieciowej energii elektrycznej oraz elektronarzędzi.  W naszej ofercie znajduje się najlepszy wybór trzy-kilowatowych  agregatów prądotwórczych, których nowoczesna konstrukcja zapewnia generowanie prądu najwyższej jakości - bezpiecznej nawet dla najbardziej czułych odbiorników, np. elektronicznych.

Czytaj więcej...

Kosiarka a rodzaj ogrodu

Utworzono: sobota, 13, maj 2017 13:38

Wybór właściwego urządzenia do pielęgnacji trawy  jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Dobra decyzja w tej kwestii to po pierwsze dobra inwestycja – niezawodna maszyna dobrej jakości będzie służyć przez wiele lat. Po drugie, dobra maszyna zamienia obowiązek jakim jest czynność koszenia w prawdziwą przyjemność. Dodatkowo umożliwia skrócenie czasu koszenia, a zaoszczędzone chwile można przeznaczyć na inne prace w ogrodzie lub na relaks. Jaką kosiarkę więc wybrać? Czy sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy jaki typ kosiarki zastosować w konkretnym rodzaju ogrodu, a nasi doradcy w autoryzowanych salonach Honda pomogą podjąć tę właściwą decyzję.

Czytaj więcej...

Przyjemność koszenia - wygodne maszyny do Twojego trawnika

Utworzono: czwartek, 20, kwiecień 2017 13:07

Piękny, gęsty i zdrowy trawnik to marzenie i cel każdego właściciela domu, działki czy ogrodnika. Pożądany efekt zależy od wielu czynników - nie tylko od doboru i jakości nasion, nawożenia, podlewania, ale również od prawidłowej pielęgnacji po zimie i koszenia.

Czytaj więcej...

Honda Miimo w nowej odsłonie. I z wykaszarką akumulatorową!

Utworzono: czwartek, 13, kwiecień 2017 13:07

Wraz z nadejściem wiosny nasz inteligentny i bezgłośny robot koszący Honda Miimo, który w uznaniu za innowacyjność i nowoczesność rozwiązań został wyróżniony prestiżowym Złotym Medalem 2016 Międzynarodowych Targów Poznańskich, jest do Państwa dyspozycji w nowej, udoskonalonej odsłonie.

Czytaj więcej...

Honda Raty 0%

Utworzono: poniedziałek, 10, kwiecień 2017 12:34

Drodzy klienci!

Wiosna już w pełni, ogrody wracają do życia, trawniki nabierają soczystej zieleni. I tak! Powraca system sprzedaży ratalnej HONDA Raty 0%! Od 1 kwietnia znowu oferujemy możliwość zakupu na raty 0% urządzeń z działów: maszyny ogrodnicze, agregaty prądotwórcze, silniki do łodzi i motopompy.

Czytaj więcej...

Przygotowanie urządzeń i maszyn ogrodowych do nowego sezonu

Utworzono: poniedziałek, 20, marzec 2017 12:11

Zima minęła definitywnie i za chwilę otaczający nas świat zmieni szaty na kolorowe. Przed nami nowy sezon ogrodniczy i wiele godzin pracy dla glebogryzarek, kosiarek, kos, wykaszarek... W imieniu naszych maszyn i urządzeń do pielęgnacji zieleni, uprzejmie przypominamy o przedwiosennym przeglądzie technicznym maszyn spalinowych, a w przypadku urządzeń bateryjnych - o upewnieniu się, że akumulator „zimował” w stanie naładowania.

Czytaj więcej...

Jeszcze dziś i jutro trwają Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 15 w pawilonie 5.

Czytaj więcej...

2 marca 2017r. podczas uroczystej Gali Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 odebraliśmy kolejne Złote Medale. W tym roku, za nowoczesność oraz innowacyjność rozwiązań technicznych, Sąd Konkursowy MTP wyróżnił tymi najbardziej prestiżowymi w branży nagrodami wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji ogrodu oraz kosiarkę HRX 537 VKE  służącą do koszenia i  mulczowania trawy oraz zbierania i mielenia liści.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na „Złote Stoisko” Honda na targach GARDENIA 2017

Utworzono: poniedziałek, 27, luty 2017 08:35

2 marca br. w Poznaniu rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie w branży ogrodniczej - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017. Jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się z bieżącymi trendami w tej branży i zobaczenia wszelkich nowości.

Czytaj więcej...

Złoci Medaliści 2017 MTP

Utworzono: czwartek, 16, luty 2017 10:45

Z dumą informujemy, że zdobyliśmy kolejne prestiżowe Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku, Sąd Konkursowy przyznał te zaszczytne wyróżnienia naszej kosiarce HRX 537 VKE  oraz Honda Versatool. Uroczyste wręczenie Złotych Medali odbędzie się podczas MTP GARDENIA 2017 w Poznaniu, 2 marca br. o godz. 12.00. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego „Złotego stoiska” w pawilonie 5 - stoisko nr 15!

Czytaj więcej...

Nowe MIIMO z doładowaniem!!!

Utworzono: środa, 18, styczeń 2017 11:23

W sezonie 2017 wprowadzamy nowe roboty koszące Honda MIIMO 310 i MIIMO 520.  Zebrane bogate doświadczenie pozwoliło  inżynierom Hondy tak ulepszyć robota koszącego, aby jego praca była bardziej wydajna a obsługa prostsza dla użytkownika .

Czytaj więcej...

Nowe niższe ceny kosiarek HRX 537

Utworzono: wtorek, 17, styczeń 2017 11:10

Sezon ogrodniczy 2017 rozpoczynamy od super informacji o kosiarkach z serii HRX.

Czytaj więcej...

Zamiatarka FBZ 120 na placu budowy

Utworzono: środa, 28, grudzień 2016 11:10

Nasza zamiatarka FBZ 120 wraz z ciągnikiem jednoosiowym Honda F720 z zestawu Multipro dla profesjonalistów cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem. Jej praktyczne zastosowanie przez okrągły rok doceniają nie tylko profesjonaliści zajmujący się pielęgnacją terenów zielonych, ale także firmy budowlane.

Czytaj więcej...

Kosiarka spalinowa czeka na wiosnę z paliwem w zbiorniku czy bez?

Utworzono: środa, 14, grudzień 2016 12:51

Twoja kosiarka spalinowa już odpoczywa. Z paliwem w zbiorniku czy bez? Byłeś z nią na posezonowym przeglądzie? Wymieniłeś filtry? Wszystkie urządzenia spalinowe do pracy w ogrodzie - kosy, kosiarki traktorowe, nożyce, glebogryzarki a przede wszystkim kosiarki, które zawsze są najbardziej eksploatowane, zasługują na chwilę uwagi przed zimowym postojem. Co trzeba zrobić bezwzględnie teraz, a jakie elementy można sprawdzić na wiosnę? Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym pokazujemy 5 podstawowych punktów dotyczących konserwacji sprzętu przed zimą a także wyjaśniamy jak należy je przechowywać i dlaczego.

Czytaj więcej...

Zadbaj o akumulator w urządzeniu bateryjnym

Utworzono: czwartek, 08, grudzień 2016 14:13

Przed nami kilka miesięcy, podczas których nie będziemy używać robota koszącego Honda Miimo ani akumulatorowej wykaszarki czy nożyc. Są to urządzenia bateryjne, które z zasady są bezserwisowe, ale trzeba koniecznie pamiętać o utrzymywaniu akumulatora w stanie naładowania. Dmuchawa może nam się jeszcze przydać zimą do szybkiego usuwania cienkiej warstwy sypkiego śniegu.

Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy co należy z nimi zrobić po zakończonym sezonie i jak je prawidłowo przechować do wiosny.

Czytaj więcej...

Profesjonalne odśnieżanie

Utworzono: poniedziałek, 28, listopad 2016 14:13

Park maszynowy - dobór i jakość maszyn - jest jednym z kluczowych czynników rentowności w branży usług utrzymania porządku w przestrzeniach publicznych. Tworząc zimowy park maszynowy warto wziąć pod uwagę kilka aspektów: intensywną i wieloletnią eksploatację urządzeń, wielofunkcyjność maszyn, ich wydajność i niezawodność,  uniwersalne gabaryty umożliwiające sprawną pracę w ciasnej zabudowie miejskiej, łatwość transportu i serwisowania maszyn, korzystne warunki gwarancji.

Czytaj więcej...

Czy wiesz jak wygląda filtr paliwa w Twojej kosiarce?

Utworzono: poniedziałek, 28, listopad 2016 12:50

Wyobraźmy sobie taką sytuację: chcesz właśnie skosić trawę, wjeżdżasz w dobrym humorze z kosiarką na trawnik, pociągasz za linkę startera silnika. I nic. Sprawdzasz paliwo w zbiorniku - jest. Próbujesz  ponownie go uruchomić. Nic się nie dzieje. Wygląda na to, że koszenia nie będzie. Dobry humor zniknął... Jeśli chcesz poznać przyczynę tej awarii – zapraszamy do naszego Poradnika.

Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat roli materiałów eksploatacyjnych w funkcjonowaniu maszyny oraz wyjaśnieniu dlaczego trzeba sprawdzać ich stan i wymieniać w przypadku konieczności.

Czytaj więcej...

Z myślą o odśnieżaniu

Utworzono: poniedziałek, 14, listopad 2016 10:06

Listopad to bardzo dobry czas na przygotowanie się do odśnieżania. Ostatnie zimy nie były tradycyjnie śnieżne co nie oznacza, że w tym roku sytuacja się powtórzy. Synoptycy nie są jednomyślni w swoich zimowych prognozach i lepiej jest nie dać się zaskoczyć. W naszej ofercie mamy kompleksową gamę odśnieżarek, które spełniają bardzo różnorodne potrzeby indywidualnych użytkowników: maszyny najbardziej uniwersalne do odśnieżania ścieżek i chodników wokół domu, kołowe i na gąsienicach, z wygodnym napędem hydrostatycznym oraz profesjonalne maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego – odśnieżarki hybrydowe.

Czytaj więcej...

Zbieranie liści z Multipro - urządzenia dla profesjonalistów

Utworzono: piątek, 04, listopad 2016 14:09

Profesjonalistom, w okresie wzmożonej intensywności prowadzenia prac porządkowych, proponujemy niezawodne maszyny z zestawu Multipro: dmuchawy - spalinowe, z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool i akumulatorową,  oraz zamiatarkę FBZ 120 współpracującą z wielofunkcyjnym ciągnikiem jednoosiowym Honda F720.

Czytaj więcej...

Sezonowe sprzątanie liści

Utworzono: środa, 19, październik 2016 22:32

Nadszedł sezon na liście. Sprzątanie liści stopniowo zastępuje koszenie i  staje się najczęściej wykonywaną pracą wokół domu. Z Hondą proponujemy wiele różnych, nowoczesnych, ekologicznych i niezawodnych rozwiązań - kosiarki HRX, które nie tylko koszą , ale i mielą liście, do dużych powierzchni - kosiarki traktorowe HF oraz dmuchawy: HHB 24E, SSBL E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool oraz model akumulatorowy HHBE 81 BE.

Czytaj więcej...