Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Agregat prądotwórczy – własne źródło prądu na co dzień

Utworzono: wtorek, 10, grudzień 2019 15:42

Energia elektryczna to jedna z tych rzeczy, bez których codzienne życie traci blask, poczucie wygody i bezpieczeństwa. Bez niej praktycznie nie funkcjonuje dom ani gospodarstwo rolne, praca na budowie jest narażona na poważne opóźnienia, a wypady na ryby czy podróże kamperem odarte są z wielu udogodnień. Wśród wielu dostępnych dziś na rynku sposobów nowoczesnego zasilania odbiorników nadal najpewniejszym jest agregat – uniwersalne urządzenie z silnikiem benzynowym oraz generator z wysokoprężnym silnikiem diesla.

Czytaj więcej...

Jeśli szukasz pompy, która spełni wszystkie potrzeby związane z pompowaniem, oczyszczaniem i transportem wody ze stałymi zanieczyszczeniami oraz ścieków, zapytaj naszego Autoryzowanego Dilera o elektryczne pompy zatapialne z nierdzewnej stali Aries Pump.

Czytaj więcej...

Kompaktowe rębaki GTS 1300 w nowej odsłonie i atrakcyjnej cenie!

Utworzono: czwartek, 21, listopad 2019 11:19

Czy rozdrabnianie gałęzi może być jeszcze sprawniejsze? Może i potwierdza to najnowszy model popularnego rębaka GTS 1300 H z niezawodnym silnikiem Honda, który jeszcze teraz jest dostępny w promocyjnej cenie. Zastosowane w nim nowe rozwiązania zwiększyły wydajność maszyny i komfort obsługi, a także w jeszcze większym stopniu zapewniły bezpieczeństwo pracy i wyciszyły maszynę.

Czytaj więcej...

Glebogryzarka - niezawodny asystent ogrodnika przez okrągły rok

Utworzono: czwartek, 14, listopad 2019 13:07

Każda glebogryzarka – Mini Hobby, PROFI, PROFI+ i SUPER KOMFORT ARS  – jest niezawodnym asystentem ogrodnika pielęgnującego ogród dla przyjemności, dla profesjonalisty zajmującego się pielęgnacją zieleni, jak i dla osób prowadzących gospodarstwa rolne. Tylko do końca br. wszystkie glebogryzarki Honda dostępne są w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej: 10 lub 20 rat 0%!

Czytaj więcej...

Czy znasz wszystkie zastosowania dmuchawy ogrodowej?

Utworzono: czwartek, 07, listopad 2019 13:29

Dmuchawa ogrodowa jest przeznaczona do sprzątania liści i jest najczęściej używanym urządzeniem w sezonie jesiennym. Wybór i zakup nowej dmuchawy powinien być przemyślany, by urządzenie niezawodnie służyło przez wiele lat. W naszej ofercie mamy nowoczesne i przyjazne dla otoczenia rozwiązania, jak dmuchawa spalinowa HHB 25E z najmniejszym w swej klasie silnikiem 4-suwowym, dmuchawa SSBL E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool i akumulatorowa dmuchawa Honda HHBE 81 BE, które ułatwiają codzienne utrzymanie porządku przez lata.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do naszej promocji „Honda na 5!”: 5 % rabatu od Hondy + 5 % rabatu od naszego Autoryzowanego Dilera + 5 % rabatu na pierwszy przegląd okresowy w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym + 5 lat gwarancji!  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wybraliśmy do akcji promocyjnej 5 najlepszych jednofazowych, przenośnych agregatów prądotwórczych Honda o uniwersalnym zastosowaniu i wyposażonych w najbardziej nowoczesną stabilizację napięcia: 3 kW: EU 10i (1 kW), EU 22i (2,2,kW), EU 30i (3 kW), EU 30i S (3 kW), EM30 (3 kW). Zapraszamy również do naszego „Poradnika użytkownika agregatów”, w którym wyjaśniamy praktyczne dla użytkowników kwestie, jak rodzaje odbiorników, pojęcie mocy oraz rolę stabilizacji napięcia.

Czytaj więcej...

eRobocze Show - Mikasa w akcji

Utworzono: czwartek, 24, październik 2019 11:28

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wystawę maszyn budowlanych - eROBOCZE SHOW, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 26 października w Grodzisku Mazowieckim w godzinach 9 – 17, przy ulicy Logistycznej. Jest to największa tego typu impreza w Polsce, ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno amatorów „oglądaczy” jak i profesjonalistów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej...

Idealna trawa na boisku piłkarskim – kosiarka Honda HRH 536 QXE

Utworzono: środa, 16, październik 2019 10:17

Jakość trawy na płycie boiska piłkarskiego to podstawowy element infrastruktury, który wpływa na  bezpieczeństwo zawodników podczas treningów i meczów oraz szybkość piłki. Prawidłowa, profesjonalnie przygotowana, nawierzchnia trawiasta jest efektem kompleksowego planu działań, od wyboru odpowiednich gatunków traw, przez nieustanny  i wieloaspektowy proces pielęgnacji po profesjonalne kosiarki – jak Honda HRH 536 QXE.

Czytaj więcej...

Agregaty Honda – podróbki a oryginały

Utworzono: czwartek, 10, październik 2019 10:49

Fałszerze agregatów Honda i nieuczciwi sprzedawcy nie próżnują, dlatego chcemy wszystkich przestrzec przed pochopnym zakupem agregatu od przypadkowych osób, w przypadkowych miejscach po bardzo atrakcyjnych cenach. Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia - mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą być źródłem pożaru. Mogą też spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników.

Czytaj więcej...

Aries Power Equipment Sp. z o. o. - Generalny Dystrybutor maszyn i urządzeń  HONDA Motor Co. Ltd. w Polsce oraz, od 1992 roku dostarczający na rynek agregaty prądotwórcze, pompy i silniki przemysłowe, maszyny i urządzenia ogrodnicze oraz silniki zaburtowe tej znakomitej japońskiej marki, Generalny Przedstawiciel wielu innych japońskich marek, takich jak KUBOTA, MIKASA, DAISHIN, MATSUSAKA, OREC, w związku z planowanym rozwojem, poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Czytaj więcej...

Dziękujemy za odwiedzenie nas na GREEN AREA SHOW 2019!

Utworzono: piątek, 04, październik 2019 12:24

Pierwsza edycja pokazów ogrodniczych dla profesjonalistów GREEN AREA SHOW 2019 za nami. Pomimo typowo jesiennej pogody, przelotnych opadów deszczu przeplatających się z promieniami i słońca, nasze stoisko odwiedziło wielu gości, którym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą dla profesjonalistów. Formuła „Business to business” połączona z pokazem maszyn w plenerze umożliwia dokładne zapoznanie się z maszynami i urządzeniami, osobiste przetestowanie ich obsługi oraz rzetelną ocenę ich potencjału w warunkach zbliżonych do tych, do jakich maszyny są przeznaczone.

Czytaj więcej...

Zakładanie trawnika jesienią – praktyczne porady

Utworzono: wtorek, 24, wrzesień 2019 14:50

Jesień to najlepsza pora na założenie nowego trawnika. Mamy czas tylko do pierwszych przymrozków, ale warto pamiętać, że dzisiejszy wysiłek przyniesie dobre efekty najbliższą wiosną. Już na etapie planowania nowego trawnika warto zastanowić się nad sposobem jego pielęgnacji w przyszłości - w przypadku wyboru robota koszącego Honda Miimo  trzeba uwzględnić montaż instalacji i zapewnienie robotowi swobodnego poruszania się po strefach przeznaczonych do koszenia. Dlaczego warto założyć trawnik jesienią? Jak założyć trawnik? Czy rodzaj gleby ma znaczenie dla trawy? Jakie urządzenia zapewniają szybkie i łatwe wykonanie poszczególnych prac?  Zapraszamy do naszego PORADNIKA, w którym zawarliśmy praktyczny przewodnik w całym procesie zakładania trawnika. I życzymy Państwu, by nowy trawnik już wkrótce stał się piękną wizytówką posesji oraz wygodnym zakątkiem relaksu.

Promocja HONDA NA 5! - Agregaty prądotwórcze

Utworzono: czwartek, 10, październik 2019 11:10

Najlepsze, najbardziej zaawansowane technicznie agregaty o uniwersalnym zastosowaniu w atrakcyjnej cenie!

Agregaty "Honda na 5" to grupa pięciu najbardziej nowoczesnych, przenośnych, jednofazowych agregatów Honda na benzynę o mocy maksymalnej 1 - 3 kW: EU 10i (1 kW), EU 22i (2,2,kW), EU 30i (3 kW), EU 30i S (3 kW) , EM30 (3 kW), które teraz dostępne są wraz z pakietem promocyjnym obejmującym rabat cenowy (w sumie o 10% niższa cena), 5-letni okres gwarancji oraz 5% rabatu na pierwszy przegląd okresowy w naszym Autoryzowanym Punkcie Serwisowym. Kupując agregat Honda na piątkę, zyskuje się zaawansowane technicznie, ciche i niezawodne przez lata urządzenie o uniwersalnym zastosowaniu generujące prąd wysokiej jakości, który wydłuża żywotność zasilanych odbiorników.

Czytaj więcej...

Zamów pokaz karczownic Orec!

Utworzono: wtorek, 10, wrzesień 2019 10:27

Kosiarki karczownice OREC – rotacyjne, bijakowe i traktorowe - o wyjątkowych ostrzach wykonanych ze specjalnie hartowanej japońskiej stali to mocne, solidne i wydajne maszyny do koszenia bardzo wysokich traw, łąk i karczowania krzewów. Ich skuteczność trzeba po prostu zobaczyć w akcji, dlatego organizujemy pokazy, podczas których można osobiście sprawdzić potencjał tych maszyn i przetestować łatwość obsługi.

Czytaj więcej...

3kW to najbardziej uniwersalna moc maksymalna zaspokajająca podstawowe potrzeby w zakresie zasilania najbardziej popularnych odbiorników na budowie, podczas prac remontowych, w gospodarstwach rolnych, warsztatach. Do najlepiej sprawdzonych w praktyce agregatów jednofazowych tej mocy należą generatory na benzynę wyposażone w silniki Honda: EA 3000 oraz EA 3000 AVR często stosowane przez służby ratownicze podczas akcji, a także przez indywidualnych odbiorców do zabezpieczenia podstawowych warunków bytowych w domu lub gospodarstwie (zależnie od rodzaju i jakości odbiorników) w przypadku awarii sieci energetycznej.

Czytaj więcej...

Kosiarka traktorowa na 4 pory roku

Utworzono: poniedziałek, 26, sierpień 2019 11:21

Kosiarki traktorowe Honda – HF 2315 HME, HF 2417K3 HME i HF 2417K3 HTE oraz HF 2622 HME i HF 2622 HTE to niezawodne i nowoczesne maszyny do sprawnego koszenia dużych trawników. Najnowszy model – HF 2622 – użyczył swej solidnej konstrukcji Honda Mean Mower, kosiarce, która w tym roku ponownie pobiła rekord prędkości!

Czytaj więcej...

W każdym ogrodzie są takie miejsca, w których koszenie kosiarką jest  trudne, wręcz niemożliwe lub po prostu niesatysfakcjonujące. Do koszenia tych miejsc przeznaczone są kosy  i wykaszarki - lekkie, poręczne, idealnie wyważone urządzenia służące do dokładnego wykaszania krawędzi trawnika przy chodnikach, elewacjach budynków, rabatach, a także do koszenia małych powierzchni i stromych zboczy. Kosa jest również idealnym urządzeniem do koszenia ekologicznych zielonych dachów. Wszystkie kosy Honda dostępne są w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej  po 10 lub 20 rat z RRSO=0%, a UMK 435 UEET dodatkowo objęta jest jeszcze promocją cenową „Wykoszona cena”.

Czytaj więcej...

Tegoroczne lato nie szczędzi gwałtownych burz i wiatrów, których jednym ze skutków jest zdewastowany drzewostan. Porządkowanie krajobrazu po wichurze jest praco- i czasochłonne, ale z pomocą rębaka, np. GTS 1300, GTS 900 czy CIP 800, można łatwo i szybko pozbyć się stosów gałęzi przekształcając je w zrębki. GTS 1300 i GTS 900 są jeszcze dostępne w promocji!

Czytaj więcej...

Nowe kosiarki Honda HRX z funkcją zbierania i mielenia liści

Utworzono: piątek, 26, lipiec 2019 10:28

Połowa lata minęła, a z nią czas najbardziej intensywnego koszenia trawników. Czy warto jeszcze teraz inwestować w nową kosiarkę? Jeśli kosiarka jest traktowana jako inwestycja na lata – warto rozważyć kosiarkę wielofunkcyjną, która będzie użyteczna wiosną, latem i jesienią. Nowe kosiarki Honda z linii SUPER KOMFORT, dostępne w korzystnej dla Państwa sprzedaży ratalnej RRSO 0% przy 10 lub 20 ratach, HRX 476 C2 VKE, HRX 476 C2 VYE o szerokości koszenia 47 cm oraz HRX 537 C5 VKE i HRX 537 C5 HZE o szerokości koszenia 53 cm, są przeznaczone do koszenia i mulczowania trawy oraz do dokładnego zbierania i mielenia liści.

Czytaj więcej...

Wybór Honda Miimo a powierzchnia koszenia

Utworzono: wtorek, 23, lipiec 2019 09:35

Robot koszący Honda Miimo to najbardziej nowoczesny sposób pielęgnacji trawy, który oferuje właścicielowi ogrodu ciche koszenie, ekologiczną pielęgnację trawy i, przede wszystkim, wolność – więcej czasu dla rodziny i przyjaciół, swobodę przybywania w ogrodzie, spokojny urlop, a dzieciom stwarza bezpieczne warunki do zabawy w ogrodzie.

Czytaj więcej...