Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Złoty Medal MTP dla HRG466SKEP

Utworzono: środa, 17, styczeń 2018 10:40

Z radością i dumą informujemy, że nasza kosiarka IZY HRG466 SKEP  otrzymała prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to już szósty Złoty Medal MTP w naszej kolekcji Honda, która obejmuje Honda Miimo, HRX 537 VKE, HRX 476 VKE, narzędzie wielofunkcyjne Honda Versatool, zestaw narzędzi akumulatorowych  Honda.

Czytaj więcej...

Ferie po śniegu

Utworzono: piątek, 12, styczeń 2018 12:10

Ferie w górach już na biało. A co będzie, jak zasypie nasze pociechy i nie będą mogły dostać się na stok? Tu wchodzi do gry odśnieżarka Honda i na dojeździe na stok już po śniegu!

Czytaj więcej...

Przygotowanie odśnieżarki do sezonu

Utworzono: poniedziałek, 18, grudzień 2017 13:22

Już wkrótce nadejdzie najkrótszy dzień w roku - 21 grudnia, który rozpoczyna astronomiczną zimę.  Jaka będzie? Nie ma jednoznacznych prognoz, ale podobno ma być łagodna i raczej śnieżna. Jest to odpowiednia pora do sprawdzenia stanu technicznego odśnieżarek - podstawowe wskazówki pokazujemy w naszym Poradniku. Dzięki temu nie będziemy zaskoczeni czy bezradni w „chwili prawdy” czyli pierwszego poważnego śnieżnego opadu. Przygotowanie odśnieżarki do nowego sezonu w zakresie podstawowym może być przeprowadzone samodzielnie z pomocą Instrukcji Obsługi danego modelu. Zapraszamy również do najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego Honda, w którym wykwalifikowany fachowiec szybko przygotuje maszynę do nowego sezonu.

Czytaj więcej...

Niezawodny agregat to agregat prawidłowo użytkowany

Utworzono: środa, 06, grudzień 2017 13:31

Każdy agregat do ważna inwestycja i urządzenie, od którego zależy dostęp do prądu w różnych warunkach i okolicznościach. Przed zimą, gdy agregaty są często jedynym źródłem zasilania na przykład domowych odbiorników RTVAGD lub elektronarzędzi, przypominamy o prawidłowym użytkowaniu tych urządzeń. Służymy praktycznymi wskazówkami dostępnymi w naszym Poradniku. Zachęcamy też do przypomnienia sobie dlaczego i w jaki sposób stan materiałów eksploatacyjnych i systematyczna konserwacja urządzeń wpływają na funkcjonowanie urządzeń.

Czytaj więcej...

Odśnieżarki dla każdego

Utworzono: środa, 29, listopad 2017 11:58

Już  najbliższy czwartkowy poranek może być trudny - wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie nie tylko odśnieżać auta, ale również chodnik, podjazd, parking, drogę…

Czytaj więcej...

Sezon na przedzimowy przegląd techniczny

Utworzono: środa, 08, listopad 2017 15:46

Tak wygląda zniszczony, zużyty filtr powietrza. A jak wyglądają filtry w twojej kosiarce na koniec sezonu? Czy można go zatrzymać w maszynie na kolejny sezon? Stanowczo nie warto, ponieważ może to doprowadzić nawet do kosztownej wymiany silnika. Nadeszła pora na wykonanie corocznego, najważniejszego przeglądu technicznego urządzeń ogrodniczych. Zwłaszcza po deszczowym lecie warto sprawdzić m. in. stan noży kosiarek, filtrów paliwa i powietrza. Konserwacja maszyn wydłuża żywotność maszyn, a także może wydłużyć okres gwarancji. Co należy sprawdzić? Jak przechowywać urządzenia spalinowe, akumulatorowe? Na te i na inne pytania odpowiadamy w naszym Poradniku. Zapraszamy  do odwiedzenia naszej autoryzowanej sieci serwisowej, w której nasi eksperci właściwie zadbają o twoje urządzenia i udzielą wszelkich szczegółowych porad.

Czytaj więcej...

Energetycznie promocyjna jesień

Utworzono: czwartek, 26, październik 2017 13:24

Wykaszarka DC tylko za 998,00 zł brutto!

…a jesienią - z kosiarką traktorową HF lub robotem Miimo, wykaszarka akumulatorowa HHTE za 499 zł*

Szanowni Internauci! Od 03.08.2017 r. Nasi Klienci mogą się cieszyć niewiarygodnie niskimi cenami na wykaszarkę akumulatorową z ładowarką i akumulatorem!

Czytaj więcej...

HONDA w pierwszej dwudziestce Najlepszych Marek Świata!

Utworzono: wtorek, 17, październik 2017 13:34

Prestiżowa agencja doradcza INTERBRAND opublikowała najnowszy ranking „Najlepszych Marek  Świata”, w którym HONDA utrzymała 20. miejsce. W ciągu ostatnich 5 lat wartość marki wzrosła o 31%. Siłę marki potwierdziło kilka znaczących osiągnięć zrealizowanych w 2016 r. i nowości 2017 r. , wśród których znajduje się inteligentny robot koszący Honda Miimo.

Czytaj więcej...

Sprzątamy liście

Utworzono: środa, 11, październik 2017 13:46

Liście dopiero zaczynają opadać z drzew, ale warto już teraz przygotować się do „wielkiego sprzątania”, które w tym roku może nastąpić niespodziewanie szybko i gwałtownie... Oszczędność czasu i wysiłku zapewnią nasze wygodne rozwiązania techniczne jak dmuchawy - akumulatorowa, SSBL E z wielofunkcyjnego zestawu Honda Versatool czy klasyczna dmuchawa HHB25 czy kosiarki wyposażone w system mielenia: HRX, HRG oraz kosiarki traktorowe HF 2417 i HF 2622.

Więcej informacji o możliwościach tych urządzeń znajdziecie Państwo w naszym Poradniku. Wszelkimi poradami służą także nasi specjaliści – Autoryzowani Dilerzy w całym kraju. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Czas na trawnik - Jesienna promocja

Utworzono: czwartek, 21, wrzesień 2017 08:22

Trawa w tym roku bardzo pięknie nam rosła. Intensywne opady deszczu plus wysokie temperatury powodowały iż intensywnie użytkowaliśmy nasz trawnik. Niestety skończyło się lato więc czas na zadbanie o trawnik. Chcieliśmy Państwu zaproponować promocję na aeratory wraz z glebogryzarkami. Specjalnie dla Państwa przy zakupie Glebogryzarki F220 FJ500 i F560 cena Aerator to jedyne 890zł.

Czytaj więcej...

Wykaszarki i kosy – dokładne koszenie przez cały sezon

Utworzono: wtorek, 12, wrzesień 2017 09:26

Koszenie trawy kosiarką w trudno dostępnych miejscach i na terenach o większym nachyleniu jest możliwe, acz trudne i raczej niedokładne. Szerokość koszenia kosiarek, nawet najmniejsza, konstrukcja systemu tnącego i, w przypadku pagórków oraz rowów,  waga - sprawiają, że kosiarka nie może być użyta w pewnych uwarunkowaniach terenu. Wówczas warto sięgnąć po wygodne i łatwe w manewrowaniu wykaszarki, np. akumulatorową lub tę z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool  oraz czterosuwowe kosy. W naszym poradniku wyjaśniamy ich rolę  w pielęgnacji ogrodu oraz innowacyjne udogodnienia dla ogrodników amatorów i profesjonalistów.

Czytaj więcej...

HONDA MIIMO 3000 – robot koszący klasy PREMIUM już w sprzedaży!

Utworzono: piątek, 18, sierpień 2017 13:24

Miimo 3000 to robot koszący HONDA nowej generacji – wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają wyjątkowo łatwą obsługę urządzenia. Wraz z Miimo 3000 można zapomnieć o rutynowym koszeniu – ten robot koszący całkowicie przejmuje pieczę nad utrzymaniem trawy w idealnej, równo przyciętej formie dzięki wykorzystaniu bardzo łatwiej aplikacji. Zaangażowanie właściciela polega na zainstalowaniu darmowej aplikacji na smartfonie i użyciu technologii Bluetooth. Ustawienia programu mogą być przechowywane w chmurze, dzięki czemu Twój diler również może mieć dostęp do wybranych danych i zdalnie korygować ewentualne błędy pracy.

Czytaj więcej...

Na pomoc większym trawnikom

Utworzono: czwartek, 17, sierpień 2017 14:12

Ciepła i wilgotna, wręcz tropikalna aura sprzyja roślinności. Trawa nadal rośnie bujnie i dość szybko i powinno się ją kosić regularnie jeszcze przez parę miesięcy. Więcej trudu z koszeniem mają właściciele większych trawników, ponieważ czynność ta pochłania sporo czasu. Wszystkim właścicielom trawników o powierzchni większej niż 1 500 m2 rekomendujemy nowoczesną i wielozadaniową kosiarkę traktorową HF, zwłaszcza najnowsze modele HF2417  czy HF2622. Nie są to zwyczajne traktory ogrodowe – potrafią znacznie więcej niż kosić i mulczować, dlatego mogą być eksploatowane przez cały rok. Cały zakres ich funkcjonalności a także innowacyjnie praktyczne rozwiązania techniczne wyjaśniamy w naszym Poradniku. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Dilerami, którzy dodatkowo odpowiedzą na wszelkie pytania.

Czytaj więcej...

Letnie ładowanie baterii

Utworzono: piątek, 04, sierpień 2017 09:43

Wykaszarka DC tylko teraz za 998,00 zł brutto!

…a teraz w środku lata - z kosiarką HRX lub robotem Miimo, wykaszarka akumulatorowa HHTE za 499 zł*

Czytaj więcej...

W 80 dni dookoła świata odrzutowcem HondaJet

Utworzono: piątek, 04, sierpień 2017 07:47

Lekki odrzutowiec dyspozycyjny HondaJet weźmie udział w wydarzeniu będącym realistyczną adaptacją powieści „W osiemdziesiąt dni dookoła świata”. Stanie się tak za sprawą pary klientów, którzy skorzystają z samolotu w ramach rozpoczynającego się 4 sierpnia światowego tournee.

Czytaj więcej...

Artyści żywopłotów

Utworzono: poniedziałek, 17, lipiec 2017 13:57

Do połowy sierpnia trwa sezon na letnie formowanie krzewów i żywopłotów. Polecamy do tego celu nasze nożyce – z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool lub akumulatorowe, które są dowodem na to, że ta z pozoru trudna praca może być prawdziwą przyjemnością. Więcej informacji o gatunkach, które przycina się o tej porze roku i o technice cięcia znajduje się w naszym Poradniku.
Zapraszamy!

Link do Poradnika

Czytaj więcej...

Promocja EU20i

Utworzono: poniedziałek, 03, lipiec 2017 09:42

Na jesienne szarugi i zimowe wyłączenia prądu proponujemy nasz EU20i. To agregat prądotwórczy przeznaczony dla każdego zapobiegliwego klienta - najlepsze na rynku 2 kilowaty mocy.

Czytaj więcej...

W dniach od 23 do 25 czerwca br. 35 załóg z całego kraju (w tym 6 kobiecych), rywalizowało ze sobą na Jeziorze Licheńskim w konkurencjach: budowa wału przeciwpowodziowego, wyścig łodzi wiosłowych, holowanie łodzi wiosłowej z łodzią motorową, rzuty ratownicze kołem i rzutką, podejmowanie zagrożonego przez powódź przy użyciu łodzi motorowej, konkurencji specjalnej Waterfighetrs, podejmowanie tonącego z łodzi wiosłowej, slalom łodzi motorowych.

Czytaj więcej...

Praktyczny towarzysz podróży - przenośny agregat prądotwórczy

Utworzono: czwartek, 22, czerwiec 2017 12:38

Najdłuższe dni w roku, koniec roku szkolnego, lato, wakacje, urlopy. Zaczyna się sezon na podróże – dalekie i bliskie, zorganizowane w grupach i niezależne po wybranych drogowych szlakach. Kamperowiczom i wszystkim miłośnikom wakacji „w domkach na kółkach” – doświadczonym i początkującym, proponujemy towarzysza podróży - agregat prądotwórczy, na którym zawsze można polegać. Cichy, o rozmiarach walizki, wytwarza prąd najwyższej jakości. Sam niewiele potrzebuje – jest paliwo-oszczędny, a jednocześnie wyróżnia się bardzo niską emisją spalin. Zapewnia natomiast komfort podróży. Nasze agregaty EU20i, EU30i oraz EU30i S są stworzone do takiej właśnie formy spędzania urlopu i wakacji z dziećmi. Sprawdzone w praktyce, lekkie i przenośne, ciche, niezawodne, o wydłużonym czasie pracy. Podróżowanie z nimi to prawdziwe „dolce vita” w XXI wieku. Więcej aspektów kamperowania z agregatem Honda wyjaśniamy w Poradniku. Zapraszamy!

Link do Poradnika

Czytaj więcej...

Zapraszamy za tydzień (23-25 czerwca) do Lichenia Starego na kolejną edycje Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. O tytuł Mistrzowski zmagać się będzie pod 160 strażaków-ratowników z 40 załóg. W sumie odbędzie się aż 8 konkurencji.

Czytaj więcej...