Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Już za tydzień, 28 czerwca 2019r., zaczynają się Mistrzostwa Polski OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Wraz z organizatorem Mistrzostw, Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz załogami strażaków-ratowników, którzy licznie zjadą z całej Polski, serdecznie wszystkich zapraszamy do Lichenia Starego na to wyjątkowe, sportowe wydarzenie i do kibicowania strażakom ochotnikom, którzy zawsze jako pierwsi są w miejscach zdarzeń i jako pierwsi niosą pomoc.

Czytaj więcej...

Dlaczego HRG 466 SKEP to kosiarka na szóstkę?

Utworzono: poniedziałek, 17, czerwiec 2019 14:13

Kosiarka Honda HRG 466 SKEP z linii IZY, dostępna aktualnie w PROMOCJI, to jedna z  najpopularniejszych uniwersalnych kosiarek w naszej ofercie. Przeznaczona do częstego koszenia przez wiele lat przydomowych trawników jest wyposażona w wiele praktycznych udogodnień, dzięki którym pielęgnacja trawnika i praca w ogrodzie staje się przyjemna. Nazwa linii „IZY” nie bez powodu kojarzy się z angielskim słowem „Easy” – dzięki niej łatwo można stworzyć angielski trawnik koło domu. Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy na czym polega „6 x Easy”.

Lato z prądem. PROMOCJE cenowe agregatów prądotwórczych

Utworzono: piątek, 14, czerwiec 2019 12:53

Ponad 30 stopni w cieniu od kilku dni. Lato zapowiada się upalnie, a w związku z tym zapotrzebowanie na energię elektryczną będzie rosnąć. Rośnie również prawdopodobieństwo przeciążenia lokalnych sieci energetycznych i okresowych awarii w dostawach prądu. Najpewniejszym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest własne źródło prądu – odpowiedni agregat prądotwórczy, który można zastosować w domu, w gospodarstwie, warsztacie, na budowie, w osiedlowym sklepie.

Czytaj więcej...

Dziękujemy za odwiedzenie nas na IFRE-EXPO 2019!

Utworzono: czwartek, 13, czerwiec 2019 13:24

W sobotę zakończyła się kolejna edycja  Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie naszą ofertą motopomp  Honda i Aries Pump, agregatów  prądotwórczych i silników zaburtowych. IFRE-EXPO są największym i najważniejszym w Polsce wydarzeniem handlowym w branży ratowniczej i te 3 pracowite dni zaowocowały wieloma rozmowami o naszej ofercie dedykowanej dla PSP i OSP. Cieszymy się, że zainteresowanie motopompami, agregatami i silnikami zaburtowymi wynika, co było wielokrotnie powtarzane na Targach, z niezawodności – zwłaszcza w  ekstremalnych warunkach, trwałej konstrukcji – czyli długoletniej żywotności,  łatwej obsługi i serwisowania.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO w 2019. Stoisko 32 – Hala F!
Już za tydzień, 6 czerwca br. rozpoczyna się jedno z największych spotkań środowiska straży pożarnej, OSP i służb ratowniczych – Międzynarodowe Targi IFRE-EXPO 2019! My także tam będziemy i serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 32 w hali F, na którym odbędzie się PREMIERA I POKAZ NOWOŚCI w naszej ofercie: Aries Pump – elektrycznych pomp zatapialnych japońskiego producenta!

Czytaj więcej...

Każdego dnia, w każdej chwili i w każdej sytuacji może być potrzebne własne źródło zasilania, czyli prawidłowo dobrany agregat prądotwórczy – dobrany do rodzaju odbiorników oraz ich zsumowanej mocy maksymalnej. Jeśli wśród zasilanych odbiorników jest choćby jeden trójfazowy, do ich zasilania należy wybrać agregat trójfazowy na benzynę, który zasila odbiorniki jedno- i trójfazowe. Pytanie jaki? Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, do użytku domowego i do zastosowania profesjonalnego, np. na budowie, podczas prac remontowych, są niezawodne przez lata użytkowania, o prostej konstrukcji i sprawdzone w praktyce trójfazowe agregaty Honda o mocy maks. 7,0kVA (400V)/ 4,0 kW (230V), jak ECT7000, ECT7000P i ECMT7000. Jest to dobry i bezpieczny wybór, ponieważ ich moc maksymalna 7,0kVA (400V)/ 4,0 kW (230V) wystarcza do zasilania nowych i starszych modeli elektronarzędzi, które mogą mieć zwiększony pobór prądu rozruchowego. Wszystkie agregaty Honda są dostępne w wygodnym systemie sprzedaży 10 lub 20 rat RRSO 0%.

Czytaj więcej...

Mulczowanie na zawołanie

Utworzono: czwartek, 23, maj 2019 10:58

Gęsty, zdrowy, miękki pod stopami trawnik à l'anglaise jest skutkiem starannej pielęgnacji trawnika obejmującej „pakiet” regularnych czynności, jak koszenie, nawadnianie i odżywianie. Nikt jeszcze nie wymyślił kosiarki nawadniającej czy pompy koszącej, ale nawożenie i koszenie za pomocą jednego urządzenia jest możliwe – są to najnowocześniejsze osiągnięcia techniki ogrodniczej koszące i mulczujące trawę, jak robot koszący Honda Miimo, nowoczesne kosiarki Honda HRX z najnowszymi modelami na czele - HRX 476 C2 VKEHRX 476 C2 VYE, HRX 537C5 VKE, dostępna aktualnie w promocyjnej cenie kosiarka HRG 466 SKEP oraz kosiarki traktorowe Honda HF 2417HM/HT i HF2622HM/HT  wyposażone w uproszczony system mielenia Versamow®. Jeśli jeszcze nie wiesz dlaczego mulczowanie służy Twojej trawie i Tobie osobiście, zapraszamy do naszego Poradnika!

Dla Twojej też wygody wprowadziliśmy korzystny dla wszystkich kupujących system sprzedaży ratalnej  o jasnych regułach: RRSO=0%, 10 lub 20 rat. Zapraszamy!

Cicha energia do łatwego koszenia

Utworzono: czwartek, 16, maj 2019 11:50

Trawa rośnie i nie chce kosić się sama, a marzysz o idealnie skoszonym trawniku? Nie lubisz marnować czasu na ogrodowe obowiązki? Pomyśl o zatrudnieniu jednego z naszych robotów Miimo!  Oszczędź czas, korzystaj z życia i realizuj swoje marzenia. Więcej...

Wysokociśnieniowe motopompy serii QP do wody czystej, japońskiej firmy Matsusaka charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz wysoką niezawodnością. Dzięki takiemu połączeniu cieszą się dużą popularnością wśród nowych użytkowników i uznaniem starych. Dlatego wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przygotowaliśmy promocję, która powinna zainteresować wielu użytkowników.

Czytaj więcej...

Nowości wśród kosiarek Honda HRX!

Utworzono: środa, 08, maj 2019 22:43

Czas na trawniki, czas na koszenie, czas na nowości techniczne, które podnoszą komfort i efektywność koszenia. W naszej ofercie dla aktywnych miłośników ogrodów oraz profesjonalistów mamy NOWE kosiarki Honda SUPER KOMFORT: HRX 476 C2 VKE i HRX 476 C2 VYE oraz nowy model kosiarki HRX 537 C5 VKE. Nowe maszyny są kolejnym etapem rozwoju technicznego w już ponad 40-letniej ewolucji kosiarek Honda.

Czytaj więcej...

Czas trawników – urządzenia do rewitalizacji i koszenia trawy

Utworzono: piątek, 26, kwiecień 2019 11:24

Nastała pora, by tchnąć w trawniki nowe życie i zadbać, by ten czas okazał się dobry – zapraszamy do naszego Poradnika. Teraz największym zagrożeniem dla zieleni i upraw jest susza! Do sprawnego nawadniania ogrodów polecamy niezawodne pompy WB 20XT, WH 20X i małe WX 10, WX 15, a do podlewania pól uprawnych i sadów WB30XT, QP-205SLT, QP-402SX.

Czytaj więcej...

28 – 30 czerwca 2019 r. w Licheniu Starym szykuje się weekend pełen sportowych emocji, widowiskowych i zapierających dech wyścigów w slalomie łodzi motorowych oraz dobrej zabawy dla całych rodzin! Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy na kolejne Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, którym tradycyjnie towarzyszymy jako partner strategiczny.

Czytaj więcej...

Wykaszarki – uniwersalność, efektywność, wygoda

Utworzono: wtorek, 23, kwiecień 2019 08:04

Kosy i wykaszarki to  lekkie, idealnie wyważone urządzenia do koszenia niewielkich powierzchni oraz wszelkich zakątków ogrodowych, stromych zboczy, obrzeży rabat i krawężników, roślin pod drzewami i krzewami w ogrodach i sadach – wszędzie tam, gdzie zastosowanie kosiarki jest trudne lub wręcz niemożliwe. Cieszą się powodzeniem właścicieli niewielkich trawników i profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnych, poręcznych i łatwych w transporcie narzędzi do codziennej pielęgnacji trawników w każdym miejscu.

Czytaj więcej...

Jednofazowy agregat prądotwórczy EA 6000 o mocy maksymalnej 6 kW to nasz najnowszy i najmocniejszy generator prądu z silnikiem Honda (GX390) z serii EA stworzony do intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach. Przeznaczony jest przede wszystkim do profesjonalnego zastosowania przez służby ratownicze, porządkowe, publiczne i branżę budowlaną, ale również w pełni zadowoli indywidualnych majsterkowiczów. Prosta i solidna budowa. Praktyczne rozmiary. Stabilna konstrukcja stalowej ramy, w której osadzony jest niezawodny układ „silnik – prądnica”. 2 gniazda AC: 16A/ 230V i 32A/ 230V.  Półtorej godziny pracy na jednym zbiorniku benzyny. Służy do zasilania niewymagających stabilizacji napięcia jednofazowych odbiorników, w tym popularnych elektronarzędzi (wiertarki, szlifierki), kompresorów, jednofazowych betoniarek, sprzętu AGD podstawowego użytku.

Czytaj więcej...

Wiosenne porządkowanie terenów zielonych

Utworzono: piątek, 05, kwiecień 2019 07:48

Sezonowe przycinanie drzew, kształtowanie koron, usuwanie uschniętych i chorych gałęzi, odmładzanie krzewów to niezbędne zabiegi pielęgnacyjne w ogrodach i na miejskich terenach zielonych, które wykonuje się kilkakrotnie w ciągu roku. Wczesna wiosna to czas porządkowania i przygotowania świata roślinnego do nowego cyklu życia, a także wprowadzenia estetycznego ładu do ogrodowego otoczenia. Maszynami przeznaczonymi do porządkowania terenu są rębaki GTS, które jeszcze teraz są dostępne w promocji!

Czytaj więcej...

Czas na wygodne żywopłotów strzyżenie

Utworzono: wtorek, 26, marzec 2019 15:33

Wczesna wiosna to doskonały moment na odmłodzenie i korekcję kształtu żywopłotów liściastych jak bukowe, gatunków zimozielonych – zwłaszcza, gdy nie były przycięte późną jesienią. Natomiast nie przycinamy krzewów kwitnących wiosną, ani gatunków „płaczących”. Przycinanie, formowanie żywopłotów wymaga przede wszystkim wprawy, cierpliwości oraz „pewnej” ręki, która równo poprowadzi ostrza z dołu do góry.

Czytaj więcej...

Dążąc do stałego udoskonalania naszych usług i spełniania na najwyższym poziomie oczekiwań najbardziej wymagających miłośników ogrodów i profesjonalistów, a także trawników, otworzyliśmy w marcu br. na terenie całej Polski  Autoryzowane Centra Robotów Koszących Honda Miimo wyspecjalizowane w kompleksowej obsłudze właścicieli Honda Miimo oraz osób zainteresowanych tym najnowocześniejszym sposobem pielęgnacji trawy.

Czytaj więcej...

W sezonie 2019 mamy przyjemność zaproponować kosę UMK 435 UEET w rewelacyjnie niskiej cenie 1749,00 zł brutto. Lekka poręczna kosa UMK 435 UEET jest niezastąpiona do precyzyjnego koszenia małych i dużych powierzchni. Bez problemu przytnie trawę w trudno dostępnych miejscach - bezpośrednio przy pniach drzew, pod krzewami, przy obrzeżach dróg, płotach, elewacjach budynków.

Czytaj więcej...

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników agregatów Honda EU 22i przeprowadzamy akcję przywoławczą, której celem jest usunięcie możliwej usterki zaworu.

Czytaj więcej...

Glebogryzarki do przygotowania ogrodowego podłoża pod uprawy

Utworzono: piątek, 08, marzec 2019 14:24

Po każdej zimie, niezależnie od mrozów i intensywności opadów, podłoże w ogrodzie - pod rabaty kwiatowe, grządki warzywne czy trawnik, wymaga spulchnienia, dotlenienia i dożywienia odpowiednimi składnikami. W wykonaniu tej ciężkiej pracy pomocna jest odpowiednia glebogryzarka  – właściwie dobrana do wielkości powierzchni pod uprawy oraz intensywności eksploatacji maszyny. Warto również przed zakupem nowej maszyny zastanowić się nad jej szerszym zastosowaniem, bowiem wówczas warto wybrać maszynę wielozadaniową do całorocznej eksploatacji

Czytaj więcej...