Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Artyści żywopłotów

Utworzono: poniedziałek, 17, lipiec 2017 13:57

Do połowy sierpnia trwa sezon na letnie formowanie krzewów i żywopłotów. Polecamy do tego celu nasze nożyce – z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool lub akumulatorowe, które są dowodem na to, że ta z pozoru trudna praca może być prawdziwą przyjemnością. Więcej informacji o gatunkach, które przycina się o tej porze roku i o technice cięcia znajduje się w naszym Poradniku.
Zapraszamy!

Link do Poradnika

Czytaj więcej...

Wakacyjna promocja EU20i

Utworzono: poniedziałek, 03, lipiec 2017 09:42

NAJLEPSZY NA RYNKU I WCIĄŻ NIEDOŚCIGNIONY - Agregat prądotwórczy Eu 20i - 2kW w najwyższej jakości.

Czytaj więcej...

W dniach od 23 do 25 czerwca br. 35 załóg z całego kraju (w tym 6 kobiecych), rywalizowało ze sobą na Jeziorze Licheńskim w konkurencjach: budowa wału przeciwpowodziowego, wyścig łodzi wiosłowych, holowanie łodzi wiosłowej z łodzią motorową, rzuty ratownicze kołem i rzutką, podejmowanie zagrożonego przez powódź przy użyciu łodzi motorowej, konkurencji specjalnej Waterfighetrs, podejmowanie tonącego z łodzi wiosłowej, slalom łodzi motorowych.

Czytaj więcej...

Praktyczny towarzysz podróży - przenośny agregat prądotwórczy

Utworzono: czwartek, 22, czerwiec 2017 12:38

Najdłuższe dni w roku, koniec roku szkolnego, lato, wakacje, urlopy. Zaczyna się sezon na podróże – dalekie i bliskie, zorganizowane w grupach i niezależne po wybranych drogowych szlakach. Kamperowiczom i wszystkim miłośnikom wakacji „w domkach na kółkach” – doświadczonym i początkującym, proponujemy towarzysza podróży - agregat prądotwórczy, na którym zawsze można polegać. Cichy, o rozmiarach walizki, wytwarza prąd najwyższej jakości. Sam niewiele potrzebuje – jest paliwo-oszczędny, a jednocześnie wyróżnia się bardzo niską emisją spalin. Zapewnia natomiast komfort podróży. Nasze agregaty EU20i, EU30i oraz EU30i S są stworzone do takiej właśnie formy spędzania urlopu i wakacji z dziećmi. Sprawdzone w praktyce, lekkie i przenośne, ciche, niezawodne, o wydłużonym czasie pracy. Podróżowanie z nimi to prawdziwe „dolce vita” w XXI wieku. Więcej aspektów kamperowania z agregatem Honda wyjaśniamy w Poradniku. Zapraszamy!

Link do Poradnika

Czytaj więcej...

Zapraszamy za tydzień (23-25 czerwca) do Lichenia Starego na kolejną edycje Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. O tytuł Mistrzowski zmagać się będzie pod 160 strażaków-ratowników z 40 załóg. W sumie odbędzie się aż 8 konkurencji.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Festiwal Ogrodowych Inspiracji!!!

Utworzono: poniedziałek, 12, czerwiec 2017 09:08

W dniach 13-25 czerwca 2017 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się FESTIWAL OGRODOWYCH INSPIRACJI. OSTO przewidziało wiele intersującyh wydarzeń. My również będziemy obecni podczas wszystkich dni Festiwalu.

Czytaj więcej...

Sztuka koszenia

Utworzono: poniedziałek, 05, czerwiec 2017 21:55

Sezon na koszenie już rozpoczęty. W ogrodach i przestrzeniach publicznych widać krzątających się ogrodników i pracujące ich piękne maszyny. Efekty też już są widoczne: niektóre trawniki imponująco gęstnieją, inne – pustoszeją i umierają. Dlaczego? I warto tu podkreślić, że kosiarka nie jest temu winna. Koszenie to sztuka, która wymaga nie tylko dobrej maszyny, ale też wiedzy i przestrzegania kilku podstawowych zasad. Zachęcamy do traktowania trawników z respektem i czułością, wykorzystując do tego celu nowoczesne maszyny Honda, które powstały właśnie z miłości do trawy. W naszym Poradniku wyjaśniamy na czym polega sztuka koszenia, która przyczynia się do trwania trawników w zdrowej kondycji. Zapraszamy!

Link do Poradnika

Czytaj więcej...

3 kW w domu na co dzień

Utworzono: sobota, 20, maj 2017 11:22

Jednofazowe agregaty o mocy 3 kW zapewniają podstawowe zapotrzebowanie „domu” na zasilanie większości odbiorników codziennego użytku w przypadku jakiejkolwiek przerwy w dostawach sieciowej energii elektrycznej oraz elektronarzędzi.  W naszej ofercie znajduje się najlepszy wybór trzy-kilowatowych  agregatów prądotwórczych, których nowoczesna konstrukcja zapewnia generowanie prądu najwyższej jakości - bezpiecznej nawet dla najbardziej czułych odbiorników, np. elektronicznych.

Czytaj więcej...

Kosiarka a rodzaj ogrodu

Utworzono: sobota, 13, maj 2017 13:38

Wybór właściwego urządzenia do pielęgnacji trawy  jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Dobra decyzja w tej kwestii to po pierwsze dobra inwestycja – niezawodna maszyna dobrej jakości będzie służyć przez wiele lat. Po drugie, dobra maszyna zamienia obowiązek jakim jest czynność koszenia w prawdziwą przyjemność. Dodatkowo umożliwia skrócenie czasu koszenia, a zaoszczędzone chwile można przeznaczyć na inne prace w ogrodzie lub na relaks. Jaką kosiarkę więc wybrać? Czy sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy jaki typ kosiarki zastosować w konkretnym rodzaju ogrodu, a nasi doradcy w autoryzowanych salonach Honda pomogą podjąć tę właściwą decyzję.

Czytaj więcej...

Przyjemność koszenia - wygodne maszyny do Twojego trawnika

Utworzono: czwartek, 20, kwiecień 2017 13:07

Piękny, gęsty i zdrowy trawnik to marzenie i cel każdego właściciela domu, działki czy ogrodnika. Pożądany efekt zależy od wielu czynników - nie tylko od doboru i jakości nasion, nawożenia, podlewania, ale również od prawidłowej pielęgnacji po zimie i koszenia.

Czytaj więcej...

Honda Miimo w nowej odsłonie. I z wykaszarką akumulatorową!

Utworzono: czwartek, 13, kwiecień 2017 13:07

Wraz z nadejściem wiosny nasz inteligentny i bezgłośny robot koszący Honda Miimo, który w uznaniu za innowacyjność i nowoczesność rozwiązań został wyróżniony prestiżowym Złotym Medalem 2016 Międzynarodowych Targów Poznańskich, jest do Państwa dyspozycji w nowej, udoskonalonej odsłonie.

Czytaj więcej...

Honda Raty 0%

Utworzono: poniedziałek, 10, kwiecień 2017 12:34

Drodzy klienci!

Wiosna już w pełni, ogrody wracają do życia, trawniki nabierają soczystej zieleni. I tak! Powraca system sprzedaży ratalnej HONDA Raty 0%! Od 1 kwietnia znowu oferujemy możliwość zakupu na raty 0% urządzeń z działów: maszyny ogrodnicze, agregaty prądotwórcze, silniki do łodzi i motopompy.

Czytaj więcej...

Przygotowanie urządzeń i maszyn ogrodowych do nowego sezonu

Utworzono: poniedziałek, 20, marzec 2017 12:11

Zima minęła definitywnie i za chwilę otaczający nas świat zmieni szaty na kolorowe. Przed nami nowy sezon ogrodniczy i wiele godzin pracy dla glebogryzarek, kosiarek, kos, wykaszarek... W imieniu naszych maszyn i urządzeń do pielęgnacji zieleni, uprzejmie przypominamy o przedwiosennym przeglądzie technicznym maszyn spalinowych, a w przypadku urządzeń bateryjnych - o upewnieniu się, że akumulator „zimował” w stanie naładowania.

Czytaj więcej...

Jeszcze dziś i jutro trwają Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 15 w pawilonie 5.

Czytaj więcej...

2 marca 2017r. podczas uroczystej Gali Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 odebraliśmy kolejne Złote Medale. W tym roku, za nowoczesność oraz innowacyjność rozwiązań technicznych, Sąd Konkursowy MTP wyróżnił tymi najbardziej prestiżowymi w branży nagrodami wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji ogrodu oraz kosiarkę HRX 537 VKE  służącą do koszenia i  mulczowania trawy oraz zbierania i mielenia liści.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na „Złote Stoisko” Honda na targach GARDENIA 2017

Utworzono: poniedziałek, 27, luty 2017 08:35

2 marca br. w Poznaniu rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie w branży ogrodniczej - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017. Jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się z bieżącymi trendami w tej branży i zobaczenia wszelkich nowości.

Czytaj więcej...

Złoci Medaliści 2017 MTP

Utworzono: czwartek, 16, luty 2017 10:45

Z dumą informujemy, że zdobyliśmy kolejne prestiżowe Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku, Sąd Konkursowy przyznał te zaszczytne wyróżnienia naszej kosiarce HRX 537 VKE  oraz Honda Versatool. Uroczyste wręczenie Złotych Medali odbędzie się podczas MTP GARDENIA 2017 w Poznaniu, 2 marca br. o godz. 12.00. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego „Złotego stoiska” w pawilonie 5 - stoisko nr 15!

Czytaj więcej...

Nowe MIIMO z doładowaniem!!!

Utworzono: środa, 18, styczeń 2017 11:23

W tym sezonie prezentujemy nowe modele naszych robotów. Zebrane bogate doświadczenie pozwoliło  inżynierom Hondy tak ulepszyć robota koszącego, aby jego praca była bardziej wydajna a obsługa prostsza dla użytkownika. Dzięki nowemu interfejsowi, ułatwionemu programowaniu staje się jeszcze bardziej przyjazny użytkownikowi. Do tego  dwukierunkowa tarcza z 3 ostrzami, udoskonalony napęd a także komunikacja z użytkownikiem  w języku polskim to najnowsze cechy tych modeli. Wszystko stworzone zgodnie z mottem „Engineering for Life".

Zbliżające się lato zapowiada się niezwykle zielono a my wychodząc naprzeciw prognozom przedstawiamy Zieloną Letnią Ofertę Robotów!

HRM310 + montaż - cena brutto 8200 zł
HRM520 + montaż - cena brutto 9200 zł

Każde Miimo można doładować kompletną wykaszarką akumulatorową HONDA HHTE38BE w cenie 1400 zamiast 1881 zł.

Wykaszarka akumulatorowa HHTE 38BE to idealne uzupełnienie  robota koszącego.  Jest to odpowiednie urządzenie do przycinania trawy na krawędziach i w zakamarkach trawnika. Głowica z żyłką zapewnia bezpieczne i precyzyjne cięcie a dzięki systemowi wysuwania żyłki pozwala na dłuższą pracę.  Wymienny akumulator  litowo-jonowy 56V oferuje bardzo długą pracę a ładowarka szybkie ładowanie.  
O szczegóły pytaj w Autoryzowanych punktach sprzedaży Honda Miimo.

Więcej o MIIMO na www.miimo.pl


Nowe niższe ceny kosiarek HRX 537

Utworzono: wtorek, 17, styczeń 2017 11:10

Sezon ogrodniczy 2017 rozpoczynamy od super informacji o kosiarkach z serii HRX.

Czytaj więcej...

Zamiatarka FBZ 120 na placu budowy

Utworzono: środa, 28, grudzień 2016 11:10

Nasza zamiatarka FBZ 120 wraz z ciągnikiem jednoosiowym Honda F720 z zestawu Multipro dla profesjonalistów cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem. Jej praktyczne zastosowanie przez okrągły rok doceniają nie tylko profesjonaliści zajmujący się pielęgnacją terenów zielonych, ale także firmy budowlane.

Czytaj więcej...