Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Odśnieżarka Honda i Parkowa Dolina

Utworzono: czwartek, 21, luty 2013 11:08

Honda w Parkowej DolinieOdśnieżarka Honda na stałe dołączyła do arsenału narzędzi ekipy Parkowej Doliny, która buduje największe w Polsce obiekty na zawody narciarskie ze śniegu. Gdy opowiedzieliśmy budowniczym o możliwościach tej maszyny, z niedowierzaniem kręcili głowami jednak już po kilku dniach pracy przekonali się jak wiele można nią zdziałać.

Rajd Dakar 2013Zakończył się najtrudniejszy rajd na świecie. Do mety w Santiago dotarło 299 pojazdów z 449, które wystartowały w Limie. Ostatni odcinek La Serena – Santiago był szczęśliwy dla Heldera Rodriguesa. Portugalski motocyklista zajął trzecie miejsce. Cały rajd był trudny a konkurencja olbrzymia. Ostatecznie wszyscy zawodnicy HRC HONDA TEAM ukończyli zawody, dwóch w pierwszej dziesiątce. Rodrigues uplasował się ostatecznie na 7 miejscu a Javier Pizzolito 8.

Odśnieżarka i TruckerDzięki osiągnięciom naszych sportowców narciarstwo biegowe staje się coraz bardziej popularne, młodzież, dzieci jak również dorośli chętnie próbują swoich sił w tej dyscyplinie. Początek zimy nie sprzyjał wszystkim miłośnikom sportów zimowych, jednak aura się odwróciła i wreszcie nadeszła prawdziwa zima z obfitymi opadami śniegu i odpowiednią temperaturą.

Dakar 2013Trójka motocyklistów z fabrycznego teamu HONDA wciąż pozostaje na trasie i radzi sobie doskonale. Johnny Campbell zajął 2 miejsce podczas etapu numer 8. Jak powiedział: czuł się jak w domu.

Parkowa DoilnaMiło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Parkowa Dolina. Jest to jedyna w Polsce firma, która profesjonalnie zajmuje się budową snowparków oraz skoczni i torów na zawody narciarskie i snowboardowe. Na co dzień mają do czynienia z potężnymi masami śniegu, którym nadają kształt za pomocą ratraków oraz specjalnych narzędzi.

HRC Honda Team5 stycznia rozpoczął się 35 – ty rajd Dakar. Trasa tegorocznej edycji przebiegać będzie przez trzy kraje Ameryki Południowej: Peru, Chile i Argentynę. W teamie HRC HONDA jadą motocykliści Helder Rodrigues (POR), Johnny Campbell (USA), Javier Pizzolito (ARG).

Rajd Dakar 2013

Mamy medal!!!

Utworzono: piątek, 26, październik 2012 12:53

Brązowy Medal WTS NiceMłodzieżowa drużyna WTS Nice Warszawa zdobyła brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zwycięzcami została drużyna Azoty Tauron Tarnów.

WTS NiceStołeczna drużyna zdobyła III miejsce podczas Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski które odbyły się 12 września w Gdańsku. Bezkonkurencyjni na gdańskim torze byli juniorzy Azotów Tauron Tarnów (25 punktów), którzy wyprzedzili o jeden punkt gospodarzy Lotosu Gdańsk.

Mistrzostw Polski Par Klubowych w KrakowiePewnym zwycięstwem juniorów WTS Nice Warszawa zakończył się dzisiejszy półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Krakowie. Tym samym stołeczni młodzieżowcy awansowali do gnieźnieńskiego finału (22 września 2012), w którym bronić będą złotego medalu sprzed roku.

WTS NiceDrużyna WTSu Warszawa zwyciężyła w II rundzie MDMP rozgrywanej we Wrocławiu. Nasza drużyna swoje zwycięstwo zawdzięcza braciom Pawlickim. Zdobyli oni komplet punktów. Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarzy Betard Sparta Wrocław.

Honda - Młodziezowe Mistrzostwa Polski19.06.2012 zakończyła się I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, którą rozegrano na torze w Zielonej Górze. Nasza drużyna WTS Nice Warszawa zajęła drugie miejsce i zainkasowała 3 pkt do klasyfikacji generalnej. Pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy - Falubaz Zielona Góra.

Mini Mistrzostwa Europy 2012To impreza jaką zorganizował Gminny Ośrodek Sportu w Raszynie dla zawodników z rocznika 2002. Mini Euro odbyło się 02.06.2012 na pięknym boisku ze sztuczną nawierzchnią noszącym nazwę Wronik na cześć kapitana Tadeusza Wrony – mieszkańca gminy Raszyn, który w bohaterski sposób wylądował pilotowanym przez niego Boeingiem na lotnisku im. Chopina na Warszawskim Okęciu bez wysuniętego podwozia. Obiekt podczas otwarcia Mistrzostw otrzymał wyróżnienie przyznane przez  Polski Klub Infrastruktury Sportowej "boisko na medal" , boisko swój perfekcyjny stan zawdzięcza między innymi wykonywaniem bieżącej pielęgnacji  sztucznej nawierzchni profesjonalnym zestawem Honda F720.