Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Inne urządzenia do ogrodu

Wprowadzane od wielu lat innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, w połączeniu z najwyższej jakości materiałami użytymi do produkcji urządzeń pozwalają nam oferować szeroką i kompletną gamę urządzeń do pielęgnacji zieleni. Niezależnie od tego czy interesują Cię urządzenia do przydomowego ogródka czy też potrzebujesz profesjonalnych maszyn do dużych terenów zielonych, Aries Power Equipment może zaproponować Ci niezawodne, wydajne i łatwe w obsłudze urządzenia.

Elephant’s Trunk 2 – Funkcjonalność i ustawieniaElephant’s Trunk chroni Twoje plecy, gdy tniesz żywopłot. Wszyscy znamy zalety benzynowych nożyc do żywopłotu – to moc i niezależność. Niemniej jednak, mają one jednak dużą wadę – swój ciężar. Po pół godzinie pracy Twoje ramiona i barki są naprawdę zmęczone a jeszcze chwila i będą nadwyrężone.

Czytaj więcej...

Elephant’s Trunk 2 - Montaż i instrukcja pracyElephant’s Trunk chroni Twoje plecy, gdy tniesz żywopłot. Wszyscy znamy zalety benzynowych nożyc do żywopłotu – to moc i niezależność. Niemniej jednak, mają one jednak dużą wadę – swój ciężar. Po pół godzinie pracy Twoje ramiona i barki są naprawdę zmęczone a jeszcze chwila i będą nadwyrężone.

Czytaj więcej...

Elephant’s Trunk chroni Twoje plecy, gdy tniesz żywopłot. Wszyscy znamy zalety benzynowych nożyc do żywopłotu – to moc i niezależność. Niemniej jednak, mają one jednak dużą wadę – swój ciężar. Po pół godzinie pracy Twoje ramiona i barki są naprawdę zmęczone a jeszcze chwila i będą nadwyrężone.

Czytaj więcej...

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Zrębki uzyskane w czasie ich pracy charakteryzują się wyrównaną wielkością dzięki czemu znakomicie sprawdzają się jako paliwo do zasilania pieców na biomasę z podajnikiem, znajdują też szerokie przeznaczenie w przemyśle.

Czytaj więcej...

HONDA FF 500Glebogryzarka Honda FF 500 to model, którego noże umieszczone są przed maszyną dodatkowo posiadają funkcję obracania się w dwóch kierunkach. Rozwiązanie takie gwarantuje doskonałe zagłębianie się w ziemi oraz ułatwia utrzymanie prostego kierunku jazdy.

obejrzyj film

HONDA F 220Mała lekka wielofunkcyjna glebogryzarka Hondy, idealna do uprawy gleby pod przydomową uprawę kwiatów, warzyw i ziół.


obejrzyj film

Areacja trawy glebogryzarką HondaWiosenna aeracja trawy glebogryzarką Honda.obejrzyj film

Dmuchawa do liściZa pomocą dmuchawy HHB 25E i wytwarzanemu przez nią strumieniowi powietrza o prędkości 70 metrów na sekundę szybko posprzątasz opadłe liście, a także śmiecie z dróg i podjazdów.

obejrzyj film

Nożyce do żywopłotuNożyce do żywopłotu HONDA posiadają ergonomiczny regulowany uchwyt, są lekkie i doskonale wyważone. W nożycach o ostrzu jednostronnym zastosowaliśmy deflektor - specjalną listwę ułatwiającą zrzucanie ściętych pędów podczas wykonywania cięć.

obejrzyj film

Rębaki do gałęziRębaki zaopatrzone są w niezawodny silnik HONDA z szybko dostępnymi częściami zamiennymi. Charakteryzują się wysoką wydajnością. Tną gałęzie nawet do 8,5 cm średnicy przekroju.

obejrzyj film