Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty


Rębaki Green Technik

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Zrębki uzyskane w czasie ich pracy charakteryzują się wyrównaną wielkością dzięki czemu znakomicie sprawdzają się jako paliwo do zasilania pieców na biomasę z podajnikiem, znajdują też szerokie przeznaczenie w przemyśle.

Zależnie od potrzeb i wymagań każdy model może zostać indywidualnie skonfigurowany. Zainstalowany na odpowiedniej przyczepie, w celu uzyskania preferowanej wydajności wyposażony w odpowiedni silnik lub przystosowany do zasilania z WOM ciągnika rolniczego.

Firma Green Technik od 1986 produkuje maszyny  do zagospodarowania i przetwarzania biomasy, ma wieloletnie doświadczenie w produkcji oferując ponad 85 modeli urządzeń takich jak rozdrabniacze, mielarki, maszyny do kompostu, kosiarki do trawy. Urządzenia te w pełni spełniają wszystkie wymagania i oczekiwania klientów jakimi są ogrodnicy i pracownicy gospodarstw leśnych i rolnych oraz firm zajmujących się utrzymaniem terenów miejskich, tartaków i innych zakładów przemysłu drzewnego.

Wyników 1 - 8 z 8

Rębaki Green Technik

cip800_01

Rębak do gałęzi CIP 800

CIP 800 Green-Technik to spalinowa maszyna zrębkująca służąca do rozdrabniania gałęzi, zrzynów tartacznych i surowca drzewnego mniejszego formatu.

Cena sprzedaży brutto: 16750,00 zł

Więcej...

bc200_01

Rębak do gałęzi BC 200 HD

Mobilność, kompaktowa budowa, monolityczna konstrukcja, niezawodność podczas wieloletniego użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach, wysoka wydajność i niskie koszty eksploatacji – to główne...

Więcej...

bez-nazwy-1

Rębak do gałęzi CIP 1200

Profesjonalny kompaktowy rębak, niezwykle łatwy w obsłudze, nadając się do szybkiego zmniejszenia objętości stosów gałęzi po przecince drzew oraz odpadów tartacznych.

Więcej...

cip_1500m

Rębak do gałęzi CIP 1500

Profesjonalny rębak będący w stanie rozdrobnić gałęzie o średnicy do 150 mm. W kanale podającym posiada dwa wałki hydrauliczne, a proces rozdrabniania zabezpieczony jest przez system No-Stress.

Więcej...

cip_2200m

Rębak do gałęzi CIP 2200

Profesjonalny rębak rozdrabniający gałęzie o średnicy max. 220 mm, skuteczny do zmniejszania objętości dużych i przestrzennych ilości odpadów drzewnych, nawet o dużych średnicach.

Więcej...

2200f

Rębak do gałęzi CIP 2200 PTO "FOREST"

Profesjonalny rębak rozdrabniający gałęzie o średnicy max. 220 mm, dedykowany do pracy z ciągnikami rolniczymi i leśnymi o obrotach wałka odbioru mocy w zakresie 1000 obrotów/min.

Cena sprzedaży brutto: 58917,00 zł

Więcej...

3200m

Rębak do gałęzi CIP 3200

Profesjonalny rębak mogący przerabiać gałęzie o max. średnicy 320 mm. Możliwość rozdrabniania dużych ilości w krótkim czasie, duży zasobnik załadunkowy.

Więcej...

odk

ODKURZACZE

Gama odkurzaczy Green Technik w seriach Junior i Major składa się z profesjonalnych maszyn idealnych do czyszczenia dróg, parków, bulwarów, ogrodów, placów.

Więcej...