Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Witamy na stronie Salonu Firmowego Aries Power Equipment dystrybutora maszyn i urządzeń Honda w Polsce.Stworzyliśmy tę stronę, aby ułatwić Państwu dotarcie do naszego Salonu, w którym przez akcję "Wypożycz, wypróbuj" dajemy możliwość bezpośredniego kontaktu z urządzeniami, które do tej pory mogli Państwo oglądać tylko na zdjęciach.

Naszym głównym celem, jako Salonu Firmowego, jest przekazywanie informacji o możliwościach maszyn i urządzeń Honda, zastosowanych w nich technologiach oraz wskazywanie w jaki sposób te innowacyjne technologie mogą Państwu ułatwić pracę.
Przy naszym Salonie znajduje się Serwis Centralny maszyn i urządzeń Honda, silników Kubota i minikoparek Airman, Kubota.

Salon Firmowy Aries Power i Centrum Honda Marine

Jako Centrum Honda Marine oprócz pełnej gamy silników Honda oferujemy łodzie motorowe i hybrydowe (Mazury, Brig) oraz pontony Honwave z silnikami Honda. Na życzenie klienta konfigurujemy jednostki wyposażając je między innymi w echosondy Garmin, elektroniczne zestawy kontroli silnika pracujące w systemie NMEA2000, sygnały dźwiękowe czy maszty nawigacyjne.

U nas dowiedzą się Państwo najwięcej na temat silników Honda. Jak działają zastosowane w nich innowacyjne systemy takie jak np. ECOMO, BLAST, V-TEC  i jaką wymierną korzyść oferują użytkownikowi.

Serdecznie zapraszamy!  Salon Firmowy: Warszawa, ul. Puławska 467.


Salon Firmowy Aries Power i Centrum Honda Marine
Strona główna

Wypożycz
Wypróbuj

Serwis

Części

Kontakt