Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty


ROBOT HONDA MIIMO


SAMODZIELNY ROBOT KOSZĄCY HONDA MIIMO – NIEZASTĄPIONY ASYSTENT OGRODNIKA


Honda Miimo - inteligentny i praktycznie bezgłośny robot ogrodowy, o ergonomicznym kształcie i nowoczesnej estetyce, sam kosi trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie - nie wymagając kontroli, pracuje samodzielnie nocą i podczas nieobecności właściciela.

ROBOT HONDA MIIMO

Jego celem jest maksymalne ułatwienie ludziom czynności związanych z pielęgnacją trawy – wykonuje wyznaczone zadania, jest łatwy w eksploatacji i obsłudze. Przejrzysty i czytelny ekran operacyjny zapewnia sprawne zaprogramowanie koszenia: w zaplanowanym czasie, na określonym terenie i według wskazanych stref objętych przewodem granicznym. W przypadku braku wytycznych, Honda Miimo porusza się w losowo wybranych kierunkach w ramach obszaru ograniczonego przewodem, wykorzystując nawigację systemu czujników. Przewód ten z łatwością może być przenoszony, jeśli chcemy zmienić miejsce czy kształt trawnika.

ROBOT HONDA MIIMO

Wentylator umieszczony pomiędzy nożami unosi trawę, zapewniając równe cięcie, a regulacja wysokości koszenia umożliwia ustawienie noży z dokładnością do 1 mm w zakresie 20-60 mm. Drobno skoszone źdźbła trawy zostają równomiernie rozłożone na powierzchni, stanowiąc naturalny nawóz dla trawnika.

Noże wykonane z ciągliwej stali sprężynowej są bezpieczne - wyginają się, ale nie pękają w przypadku natrafienia na przeszkodę. Jego unikalną cechą jest utrzymanie linii prostej jazdy w poprzek stoku. Przy pokonywaniu wzniesień, jeśli kąt nachylenia terenu przekroczy 25°, robot bezpiecznie zmienia kierunek, a w przypadku ponad 55° - silniki zatrzymują się.

ROBOT HONDA MIIMO

Teraz Honda Miimo jest dostępny w udoskonalonych wersjach: HRM310 (pow. koszenia do 2 000 m2)  oraz HRM 520 (pow. koszenia do 3 000 m2).

  • Dzięki nowemu oprogramowaniu ścieżka koszenia jeszcze dokładniej pokrywa obszar trawnika
  • Oprogramowanie w polskiej wersji językowej ułatwia samodzielną obsługę robota, usprawnia zakodowanie stref i czasu koszenia
  • Innowacyjny sygnał cyfrowy umożliwia Honda Miimo poruszanie się na większym obszarze określonym kablem granicznym (długość kabla 500 m)
  • Nowa tarcza tnąca ma dwukrotnie wydłużoną żywotność eksploatacji, a zwiększona prędkość obrotów zwiększa wydajność – w godzinę, Honda Miimo 310 kosi powierzchnię do 83 m2, a Honda Miimo 520 – do 125 m2. To udoskonalenie zapewnia również bardziej precyzyjne wykończenie koszenia obrzeży trawnika
  • Nowy sposób mocowania tarczy tnącej w praktyce ułatwia bieżącą konserwację noży
  • Łożyskowane koła przednie zyskały wydłużoną żywotność w poruszaniu się po nierównej nawierzchni
  • Kod PIN zabezpiecza przed nieuprawnionym użytkowaniem

 

PROMOCJA! NOWA HONDA MIIMO Z DOŁADOWANIEM!

Nowość na sezon 2017. Kupując nowe modele Honda Miimo w cenie urządzenia otrzymujesz wykaszarkę akumulatorową Honda HHTE38BE wraz z baterią 2 Ah oraz ładowarką.
Dodatkowe informacje na www.miimo.pl

Wyników 1 - 2 z 2

ROBOT HONDA MIIMO

miimo_01

Miimo 310

Inteligentny, samodzielny, praktycznie bezgłośny robot koszący o ergonomicznym kształcie i eleganckim designie. Sam kosi...

Cena sprzedaży brutto: 9750,00 zł

Więcej...

miimo_014

Miimo 520

Nowoczesny, praktycznie bezgłośny robot koszący, który inteligentnie i samodzielnie kosi trawę na powierzchni do 3 000...

Cena sprzedaży brutto: 10660,00 zł

Więcej...