Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty


ROBOT HONDA MIIMO


SAMODZIELNY ROBOT KOSZĄCY HONDA MIIMO – NIEZASTĄPIONY ASYSTENT OGRODNIKA


Honda Miimo - inteligentny i praktycznie bezgłośny robot ogrodowy, o ergonomicznym kształcie i nowoczesnej estetyce, sam kosi trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie - nie wymagając kontroli, pracuje samodzielnie nocą i podczas nieobecności właściciela.

ROBOT HONDA MIIMO

Jego celem jest maksymalne ułatwienie ludziom czynności związanych z pielęgnacją trawy – wykonuje wyznaczone zadania, jest łatwy w eksploatacji i obsłudze. Przejrzysty i czytelny ekran operacyjny zapewnia sprawne zaprogramowanie koszenia: w zaplanowanym czasie, na określonym terenie i według wskazanych stref objętych przewodem granicznym. W przypadku braku wytycznych, Honda Miimo porusza się w losowo wybranych kierunkach w ramach obszaru ograniczonego przewodem, wykorzystując nawigację systemu czujników. Przewód ten z łatwością może być przenoszony, jeśli chcemy zmienić miejsce czy kształt trawnika.

ROBOT HONDA MIIMO

Wentylator umieszczony pomiędzy nożami unosi trawę, zapewniając równe cięcie, a regulacja wysokości koszenia umożliwia ustawienie noży z dokładnością do 1 mm w zakresie 20-60 mm. Drobno skoszone źdźbła trawy zostają równomiernie rozłożone na powierzchni, stanowiąc naturalny nawóz dla trawnika.

Noże wykonane z ciągliwej stali sprężynowej są bezpieczne - wyginają się, ale nie pękają w przypadku natrafienia na przeszkodę. Jego unikalną cechą jest utrzymanie linii prostej jazdy w poprzek stoku. Przy pokonywaniu wzniesień, jeśli kąt nachylenia terenu przekroczy 25°, robot bezpiecznie zmienia kierunek, a w przypadku ponad 55° - silniki zatrzymują się.

ROBOT HONDA MIIMO

Honda Miimo dostępny jest w wersji HRM310 (optymalna powierzchnia koszenia 2 200 m2) i HRM520 (optymalna powierzchnia koszenia 3 000 m2). Instalacja Honda Miimo jest zapewniona przez Autoryzowanych Dilerów w ramach usługi sprzedaży robota.

 

PROMOCJA! NOWA HONDA MIIMO Z DOŁADOWANIEM!

Nowość na sezon 2017. Kupując nowe modele Honda Miimo w cenie urządzenia otrzymujesz wykaszarkę akumulatorową Honda HHTE38BE wraz z baterią 2 Ah oraz ładowarką.
Dodatkowe informacje na www.miimo.pl

Wyników 1 - 2 z 2

ROBOT HONDA MIIMO

miimo_01

Miimo 310

Inteligentny i praktycznie bezgłośny robot koszący, o ergonomicznym kształcie i nowoczesnej estetyce, sam kosi trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie.

Cena sprzedaży brutto: 9750,00 zł

Więcej...

miimo_014

Miimo 520

Inteligentny i praktycznie bezgłośny robot koszący, o ergonomicznym kształcie i nowoczesnej estetyce, sam kosi trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie. Nie emituje spalin.

Cena sprzedaży brutto: 10660,00 zł

Więcej...