Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Walory estetyczne, ład i porządek przestrzeni publicznych mają coraz większe znaczenie dla życia społecznego. Określają jakość tych przestrzeni, która ma istotny wpływ na warunki naszego życia. Czyste i zadbane ulice, skwery, osiedla są oznaką potrzeb mieszkańców, odzwierciedleniem wizerunku miast, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości komercyjnych i nowoczesnego zarządzania.MULTIPRO to konfigurowany według potrzeb zestaw profesjonalnych maszyn i urządzeń przeznaczonych do całorocznego, kompleksowego utrzymania porządku i czystości publicznie dostępnych przestrzeni oraz pielęgnacji terenów zielonych.

Ich zaletą, oprócz wydajności i niskich kosztów eksploatacji, są niewielkie rozmiary umożliwiające sprawną pracę nawet w kameralnych przestrzeniach – w miejscach, do których typowe maszyny komunalne mają utrudniony dostęp.

Wszystkie maszyny są wyposażone w silniki Honda, marki będącej światowym liderem rozwiązań technicznych, która przywiązuje najwyższą wagę do niezawodności i trwałości maszyn, a także do ekologii – silniki Honda są przyjazne dla otoczenia ze względu na obniżony poziom emisji spalin i głośności. Są łatwe w obsłudze i przechowywaniu.

Maszyny MULTIPRO zapewniają sprawną, efektywną i szybką realizację prac w każdych warunkach:  na osiedlach mieszkaniowych, podwórkach i chodnikach, na placach zabaw, w parkach i ogródkach miejskich, na parkingach, na terenach okalających biurowce i centra handlowe, hotele, SPA&Wellness, w ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, na terenie obiektów sportowych – na boiskach ze sztuczną nawierzchnią, bieżniach oraz w innych strefach zewnętrznych nieruchomości sportowych.

Ich eksploatacja jest rentowna i przynosi wymierne oszczędności zwłaszcza w dłuższej perspektywie czasowej:

  • maszyny pracują na czystej bezołowiowej benzynie (etylinie 95 Pb) i wyróżniają się niskim zużyciem paliwa,
  • ich jakość i trwałość zapewniają wieloletnie użytkowanie i minimalizują koszty serwisowania,
  • wydajność i szybkość pracy umożliwiają optymalne zagospodarowanie czasu pracy i zarządzanie kadrą pracowników,
  • wiele z maszyn MULTIPRO może być łączona w zestawy i  wykorzystywana do wielu różnych prac w zakresie utrzymania terenów zewnętrznych, pielęgnacji zieleni a także do bieżącego utrzymania i renowacji boisk ze sztuczną nawierzchnią.

 

PROFESJONALNA I SPRAWNA OBSŁUGA SERWISOWA

Zapewniamy wraz z naszymi zaufanymi Autoryzowanymi Punktami Dilerskimi i Serwisowymi profesjonalną obsługę w zakresie dostaw maszyn i części zamiennych. Oferujemy także szybką i sprawną pomoc w przypadku problemów technicznych.

Maszyny MULTIPRO są dostępne bezpośrednio u nas i w naszej sieci ponad
150 Autoryzowanych Dilerów na terenie kraju.

pielęgnacja zieleni

utrzymanie terenów zewnętrznych

odśnieżanie

obiekty sportowe