Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Zamiatarka FBZ 120 o szerokości roboczej 120 cm współpracuje z ciągnikiem jednoosiowym Honda F720 jako jednostką napędową. Stosowana bez pojemnika lub z pojemnikiem zamkniętym bądź do boisk, może być wykorzystywana przez cały rok do szeregu prac porządkowych na terenach publicznie dostępnych w zakresie:


Zamiatarka FBZ 120

Ze względu na niewielkie rozmiary i wagę oraz cichą pracę silnika jednostki napędowej, zamiatarka FBZ 120 jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza w miejscach, w których typowe maszyny komunalne nie mogą być zastosowane, np.: na osiedlach mieszkaniowych, podwórkach i chodnikach, na placach zabaw, w parkach i ogródkach miejskich, na parkingach, na terenach okalających biurowce i centra handlowe, w ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, na terenie obiektów sportowych - zarówno na boiskach ze sztuczną nawierzchnią, bieżniach oraz w innych strefach zewnętrznych nieruchomości sportowych.

Zamiatarka FBZ 120


Zalety eksploatacji zamiatarki FBZ 120

 • Szeroki zakres zastosowania – zamiatarką, z odpowiednio dobranym pojemnikiem, można profesjonalnie wykonać bardzo szeroki wachlarz prac, włącznie z efektywnym usuwaniem cienkiej warstwy świeżego śniegu. Jest to jedno z najczęściej wykorzystywanych przez firmy porządkowe urządzeń.
 • Dwa rodzaje pojemników – zamiatarka współpracuje z pojemnikiem zamkniętym zbierającym zanieczyszczenia – liście, resztki roślin, piasek i żwir, drobne śmieci, oraz pojemnikiem do boisk, który zatrzymuje wszystkie elementy stałe, a przesiewa zebrany granulat.
 • Efektywny system szczotek – zamiatarka FBZ 120 jest przystosowana do montażu szczotek o różnej gęstości i twardości. Ich prędkość obrotowa jest mechanicznie dostosowywana do stopnia zabrudzenia nawierzchni. Regulowana wysokość szczotek umożliwia ich odpowiednie dociśnięcie do podłoża, a ustawienie kąta zamiatania – ułatwia dokładne wykonanie pracy.

  Ustawianie, odpowiednio do potrzeb, kąta położenia szczotek
  (prawo/lewo)

  Ustawianie wysokości szczotki
  (odpowiedni docisk szczotki do podłoża)
 • Wygodna eksploatacja i przechowywanie – konstrukcja zamiatarki FBZ 120 zapewnia łatwą obsługę narzędzia, montaż i demontaż. Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają sprawne i bezpieczne manewrowanie, profesjonalne wykonanie pracy zwłaszcza w miejscach trudno dostępnych dla standardowego sprzętu komunalnego. Niewielkie rozmiary sprawiają, że pełny zestaw do pielęgnacji boisk ze sztuczną trawą zajmuje zaledwie 8m2 powierzchni.
 • Rentowność – całoroczne wykorzystywanie, wydajność oraz szybkość wykonywania czynności umożliwiają lepsze zagospodarowanie czasu pracy pracowników i wykorzystanie maszyny w kolejnych miejscach.

Zamiatarka FBZ 120

Więcej www.naszeboisko.pl

Dane techniczne 

Szerokość robocza 120 cm
Wysokość szczotek 30 cm
Liczba prędkości obrotowych szczotek 2
Rodzaj napędu Pasek klinowy
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 166 x 126 x 65 cm
Masa 80 kg