Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości profesjonalne trwałe i wydajne rębaki i odkurzacze GREEN TECHNIK.Firma Green Technik od 1986 produkuje maszyny  do zagospodarowania i przetwarzania biomasy, ma wieloletnie doświadczenie w produkcji oferując ponad 85 modeli urządzeń takich jak rozdrabniacze, maszyny do kompostu, odkurzacze parkowe i kosiarki do trawy. Urządzenia te spełniają w pełni wszystkie wymagania i oczekiwania klientów jakimi są ogrodnicy i pracownicy gospodarstw rolnych i leśnych oraz służb miejskich.

Rębaki, wyróżniają się znakomitą wydajnością i trwałością. Zrębki uzyskane w czasie ich pracy charakteryzują się wyrównaną wielkością dzięki czemu znakomicie sprawdzają się jako paliwo do zasilania pieców na biomasę z podajnikiem, znajdują też szerokie przeznaczenie w przemyśle.

Zależnie od potrzeb i wymagań każdy model może zostać indywidualnie skonfigurowany. Zainstalowany na odpowiedniej przyczepie, a w celu uzyskania preferowanej wydajności wyposażony w odpowiedni silnik lub przystosowany do zasilania z WOM ciągnika rolniczego.

Więcej o rębakach Green Technik ...