Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

W sezonie 2017 wprowadzamy nowe roboty koszące Honda MIIMO 310 i MIIMO 520.  Zebrane bogate doświadczenie pozwoliło  inżynierom Hondy tak ulepszyć robota koszącego, aby jego praca była bardziej wydajna a obsługa prostsza dla użytkownika .

Nowy interfejs, łatwiejsze programowanie, dwukierunkowa tarcza z ostrzami, udoskonalony napęd a także komunikacja z użytkownikiem  w języku polskim to podstawowe cechy charakteryzujące  nowe modele. Wszystko stworzone zgodnie z nowym motto Hondy „Engineering for Life"

Promocja DOŁADOWANIE!!!

MIIMO doładowane kompletną wykaszarką akumulatorową HONDA HHTE38BE !

Wraz z początkiem sprzedaży nowych modeli Honda Miimo  HRM 310 oraz HRM 520 każdy klient decydujący się na zakup  robota koszącego  Honda spotka się z bardzo miłą niespodzianką.   W nadchodzącym sezonie  w cenie robota koszącego każdy nabywca otrzyma wykaszarkę  elektryczną Honda wraz z akumulatorem i ładowarką.  Wartość takiego narzędzia to 1881 zł brutto.

Wykaszarka akumulatorowa HHTE 38BE to idealne uzupełnienie  robota koszącego.  Jest to odpowiednie urządzenie do przycinania trawy na krawędziach i w zakamarkach trawnika. Głowica z żyłką zapewnia bezpieczne i precyzyjne cięcie a dzięki systemowi wysuwania żyłki pozwala na dłuższą pracę.  Wymienny akumulator  litowo-jonowy 56V oferuje bardzo długą pracę a ładowarka szybkie ładowanie.   A teraz to co najważniejsze – ceny:

Nowe MIIMO z doładowaniem!

Honda Miimo HRM310 + Wykaszarka HHTE 38BE  z baterią i ładowarką 9.750,00 zł brutto  

Honda Miimo HRM520 + Wykaszarka HHTE 38BE  z baterią i ładowarką 10.600,00 zł brutto  

O szczegóły pytaj w Autoryzowanych punktach sprzedaży Honda Miimo.

Więcej o MIIMO na www.miimo.pl