Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

2 marca br. w Poznaniu rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie w branży ogrodniczej - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017. Jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się z bieżącymi trendami w tej branży i zobaczenia wszelkich nowości.

Zapraszamy na „Złote Stoisko” Honda na targach GARDENIA 2017

My też tam będziemy – na naszym „Złotym Stoisku” nr 15 w pawilonie 5 pokażemy wszystkich laureatów Honda prestiżowych Złotych Medali MTP: Honda Versatool i HRX 537 VKE - Złote medale 2017 oraz Honda Miimo, zestaw urządzeń akumulatorowych - Złote medale 2016 i HRX 476 VKE - Złoty Medal 2012.

Uroczyste wręczenie Złotych Medali 2017 odbędzie się 2 marca br. o godz. 12.00 w pawilonie 3A.

Miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku – nr 15 w pawilonie 15, na którym zaprezentujemy również nowości Honda oraz szerokie spectrum maszyn i urządzeń do pielęgnacji zieleni dla pasjonatów ogrodów i profesjonalistów: kosiarki z linii HRX i IZY, traktor ogrodowy, kosy, glebogryzarki a także najlepsze agregaty 3kW czyli „7 wspaniałych”, motopompy i rębak BC200. Nasi specjaliści będą Państwa przewodnikami – odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą które z urządzeń Honda najlepiej spełnią Państwa potrzeby.