Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

2 marca 2017r. podczas uroczystej Gali Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 odebraliśmy kolejne Złote Medale. W tym roku, za nowoczesność oraz innowacyjność rozwiązań technicznych, Sąd Konkursowy MTP wyróżnił tymi najbardziej prestiżowymi w branży nagrodami wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji ogrodu oraz kosiarkę HRX 537 VKE  służącą do koszenia i  mulczowania trawy oraz zbierania i mielenia liści.

 

Złote Medale 2017 odebrali, w imieniu Honda oraz Aries Power Equipment, Takashi Nambu – Prezes oraz Paweł Porucznik – Dyrektor Generalny Aries Power Equipment.


Kolejne Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich to zaszczytne wyróżnienie dla Honda. Są potwierdzeniem jakości urządzeń Honda, znanych w świecie z niezawodności, innowacyjnych i zarazem wygodnych dla użytkowników rozwiązań, łatwości obsługi oraz aspektu ekologicznego. Satysfakcja i duma są tym większe, że od tej chwili nasza prestiżowa kolekcja liczy aż 6 Złotych Medali – w Złotej Kolekcji Honda znajdują się już: inteligentny robot koszący Honda Miimo, zestaw urządzeń akumulatorowych Honda, kosiarka HRX 476 VKE.

Honda Versatool to narzędzie o szerokich horyzontach - jest odpowiedzią na praktyczne potrzeby miłośników ogrodów i profesjonalistów poszukujących wygodnych i niezawodnych urządzeń do kompleksowej pielęgnacji zieleni czyli urządzeń o szerokim zastosowaniu. Honda Versatool to wielofunkcyjne narzędzie konfigurowane do indywidualnych potrzeb i konkretnego zakresu prac. Obejmuje jednostkę napędową z niezawodnym 4-suwowym silnikiem Honda o mocy 1 lub 1,3 kM oraz wymienne elementy robocze: wykaszarkę, krawędziarkę, nożyce krótkie i długie, glebogryzarkę, podkrzesywarkę i dmuchawę a także 2 przedłużki (krótką i długą) zwiększające zasięg pracy.

Kosiarka HRX 537 VKE, zwrotna maszyna o szerokości koszenia 53 cm, jest przeznaczona do koszenia powierzchni do 1 800 mkw. oraz do mulczowania, zbierania i mielenia liści. Wyposażona jest w nowy, wygodny napęd – Select Drive umożliwiający płynne dostosowywanie prędkości jazdy maszyny w zakresie 0 – 6,4 km/h w zależności od wysokości i gęstości trawy, indywidualnych preferencji operatora. Pracuje na niezawodnym silniku Honda z układem automatycznego ssania i systemem EASY START. Wyposażona jest w 7-stopniową regulację wysokości koszenia, system podwójnych noży, system do mulczowania, pojemny kosz (85l), system bezpiecznej eksploatacji HONDA BLADE-BRAKE. Duże koła ułatwiają kierowanie maszyną i manewrowanie – zwłaszcza po nierównym terenie.  W kosiarce można opcjonalnie zainstalować zestaw do aeracji trawnika.