Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Wraz z nadejściem wiosny nasz inteligentny i bezgłośny robot koszący Honda Miimo, który w uznaniu za innowacyjność i nowoczesność rozwiązań został wyróżniony prestiżowym Złotym Medalem 2016 Międzynarodowych Targów Poznańskich, jest do Państwa dyspozycji w nowej, udoskonalonej odsłonie.

Honda Miimo w nowej odsłonie. I z wykaszarką akumulatorową!

Podstawową zaletą robota koszącego jest to, że systematycznie sam przycina trawę na wyznaczonym terenie i w określonym czasie, dbając o jej idealną kondycję i estetyczny wygląd trawnika. Obecnie jest to najbardziej nowoczesny sposób pielęgnacji trawy, który oferuje właścicielowi więcej czasu na inne aktywności. Honda Miimo jest także najbardziej bezpiecznym dla dzieci urządzeniem ogrodowym!

Nowe modele Honda Miimo - HRM 310 i HRM 520, z udoskonalonym oprogramowaniem w języku polskim, innowacyjnym sygnałem cyfrowym, systemem czujników nawigacyjnych i nową tarczą tnącą znacznie usprawniają pracę robota.

Honda Miimo w nowej odsłonie. I z wykaszarką akumulatorową!

W 2017 r. oferujemy wyjątkowy, uzupełniający się, zestaw bateryjny w jednej cenie: Honda Miimo wraz z wykaszarką akumulatorową  HHTE 38BE z baterią i ładowarką!

Zapraszamy do autoryzowanych salonów sprzedaży Honda Miimo, w których wykwalifikowani doradcy służą dodatkowymi wyjaśnieniami.