Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Piękny, gęsty i zdrowy trawnik to marzenie i cel każdego właściciela domu, działki czy ogrodnika. Pożądany efekt zależy od wielu czynników - nie tylko od doboru i jakości nasion, nawożenia, podlewania, ale również od prawidłowej pielęgnacji po zimie i koszenia.
Koszenie, które trzeba będzie wykonywać wielokrotnie podczas nadchodzących miesięcy, nie musi kojarzyć się z „ciężkim obowiązkiem”, ale z czynnością łatwą i przyjemną – dzięki wygodnym i nowoczesnym urządzeniom. W naszej ofercie mamy pełne spectrum kosiarek – nowoczesnych, łatwych w obsłudze, niezawodnych i przeznaczonych do wieloletniego użytkowania.

Wystarczy określić swoje potrzeby i wybrać dostosowane do nich urządzenie, np. Honda Miimo – inteligentnego robota koszącego w udoskonalonych wersjach – w bieżącym sezonie z promocyjnym doładowaniem czyli z wykaszarką akumulatorową, akumulatorem i ładowarką, praktyczną wykaszarkę z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool, ekologiczną wykaszarkę akumulatorową, czy kosiarkę – HRX – dla bardziej wymagających, uniwersalną z serii HRG, a do trawników o dużej powierzchni kosiarkę traktorową z serii HF. Więcej informacji o wiosennej pielęgnacji trawnika oraz o przygotowaniu podłoża pod uprawy znajduje się w naszym Poradniku.

Zapraszamy!