Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Gdy na trawę spadają liście, jako efekt suchego lata i zwiastun jesieni, pojawia się potrzeba ich sprzątania: szybkiego i bez wysiłku. U schyłku lata i jesienią, gdy trawa rośnie wolniej, właśnie sprzątanie liści staje się najczęściej wykonywaną czynnością w ramach pielęgnacji trawnika. W trybie ręcznym zajmuje sporo czasu, ale z wielozadaniową kosiarką spalinową Honda SUPER KOMFORT HRX realizacja jest szybka i dokładna. Już dziś warto pomyśleć o usprawnieniu pracy w ogrodzie.

 

Honda SUPER KOMFORT HRX - najbardziej zaawansowane technicznie kosiarki spalinowe Honda i jednocześnie uznawane za najlepsze na rynku, reprezentują praktyczne podejście do pielęgnacji trawników. Wszystkie modele są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Dilerów w ratalnym systemie sprzedaży 10 lub 20 rat RRSO 0%!, natomiast HRX 476 VKE/VYE jeszcze są dostępne w wakacyjnej promocji w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.Kosiarki HRX, z najnowszymi HRX 476 i HRX 537 na czele, są kwintesencją 40 lat doświadczeń Honda w produkcji kosiarek spalinowych, wsłuchiwania się i rozpoznawania potrzeb ich użytkowników na całym świecie. Ewolucja tych maszyn odzwierciedla zmieniający się styl życia i otaczający nas świat, dynamiczny postęp w rozwoju techniki ogrodowej z korzyścią dla jakości pielęgnacji trawy oraz komfortu obsługi. Prawidłowo serwisowane - mogą mieć aż 5 lat gwarancji!
Praktyczna wielofunkcyjność

Jednym z ostatnich osiągnięć w koncepcji kosiarek na miarę naszych czasów, oprócz wygody użytkowania, jest praktyczna wielofunkcyjność przynosząca użytkownikom wymierne korzyści: finansowe, oszczędność czasu, łatwość przechowywania. Dlatego najnowsze modele kosiarek Honda HRX koszą tak jak lubi to trawa, zbierają liście mieląc je w łatwą w dalszej utylizacji masę, a także - opcjonalnie, po wymianie części roboczej - służą też do aeracji podłoża.
Nowoczesne rozwiązania

Kosiarki Honda HRX posiadają szeroki wachlarz udogodnień zapewniających przyjemność pracy, komfort obsługi, oszczędność czasu, jakość koszenia i łatwość serwisowania. Każdy ich część została zaprojektowana przez inżynierów Honda co gwarantuje znaną na świecie jakość potwierdzoną także w Polsce Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.Maszyny te są przyjazne dla środowiska naturalnego i sąsiadów dzięki 4-suwowym silnikom Honda wyróżniającym się niskim poziomem emisji spalin, wyciszoną pracą i niskim zużyciem paliwa co potwierdza znak handlowy „E-spec - przyjaciel środowiska”.

Kosiarki HRX, zależnie od modelu, są bez napędu i z jednobiegowym napędem hydrostatycznym. Przyjemny komfort obsługi zapewnia m. in. nowatorski systemem sterowania: Smart Drive (HRX 476) lub Select Drive (HRX 537), który umożliwia płynne dostosowywanie prędkości jazdy maszyny do wysokości i gęstości trawy oraz indywidualnych preferencji operatora.

Nad jakością koszenia czuwa system tnący Honda MicroCut - podwójne noże, zapewniające precyzyjne cięcie z jednoczesnym dokładnym rozdrobnieniem roślin - trawy i liści. Dzięki temu wypełnienie kosza jest o 30% lepsze, niż w przypadku maszyn z jednym nożem, co wraz z dużą pojemnością koszy znacznie usprawnia koszenie.

Największym osiągnięciem technicznym w kosiarkach HRX jest system Versamow - sprawca wielofunkcyjności tych maszyn. Jest to unikalny patent Honda - system mulczowania zmiennego, który za pomocą jednej dźwigni umożliwia zarządzanie ilością pokosu trafiającą do kosza oraz tą pozostawioną na powierzchni trawnika.Kosiarki Honda HRX są również doskonale dostosowane do sztuki koszenia według wszelkich rekomendacji profesjonalistów dzięki centralnie sterowanej 7-stopniowej regulacji wysokości koszenia w zakresie 25 - 79 mm. Umożliwia to wygodne koszenie na odpowiedniej wysokości - zgodnie z regułami sztuki, nie za nisko i nie za wysoko, i utrzymywanie trawy na tym samym poziomie.

Ważnym aspektem kosiarek Honda HRX jest także udoskonalone bezpieczeństwo pracy: najnowsze modele HRX 476 i HRX 537 zostały wyposażone blokady noża tnącego - Honda Roto Stop lub Honda Blade Brake, które zatrzymują nóż tnący kosiarki już po 1/2 obrotu. Mechanizm ten zabezpiecza maszynę przed przypadkowym uruchomieniem, ale również umożliwia bezpieczne opróżnienie kosza, usunięcie przeszkody z trawnika czy przejazd przez żwirową ścieżkę bez konieczności wyłączania silnika.Wszystkie elementy konstrukcji zapewniają niezawodną pracę i wieloletnią żywotność kosiarek. I warto tu zwrócić uwagę na solidną obudowę z nowoczesnych materiałów Honda Polystrong® i Honda Xenoy®, które zabezpieczają maszyny przed mechanicznymi uszkodzeniami, ułatwiają konserwację i obniżają koszty eksploatacyjne.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, która kosiarka najlepiej spełni Państwa oczekiwania.