Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Wrzesień, w którym pożegnamy lato, wbrew pozorom nie oznacza bezczynności w ogrodzie – sezon na intensywne prace ogrodnicze właśnie się zaczyna. Wiele z nich wymaga pomocy maszyn ogrodniczych.
Do regeneracji gleby w ogródkach warzywnych i jesiennego zakładania trawnika  – glebogryzarki. Podczas zakładania trawnika pomocna jest też dmuchawa do oczyszczenia nawierzchni, która będzie jeszcze potrzebna przez całą jesień do sprzątania liści, krawędziarka do wyznaczenia terenu pod nowy trawnik oraz do przywrócenia formy starszym trawnikom czy motopompa do zasilania zraszaczy i podlewania ogrodu. Proces zakładania trawnika krok po kroku wyjaśniamy w naszym Poradniku!

Maszyny ogrodnicze Honda

Nadal dużo pracy mają maszyny do koszenia – inteligentny Honda Miimo  oraz kosiarki, a zwłaszcza te wielozadaniowe i służące też do zbierania i mielenia liści jak kosiarki spalinowe Honda HRX 476VKE / HRX 476VYE czy HRX 537VKE  / HRX 537VYE, a do dużych powierzchni - kosiarki traktorowe Honda HF 2417 i HF 2622. Wrzesień to również czas kos   i dokaszania wybranych fragmentów powierzchni trawiastych.

Narzędziem stworzonym do tak kompleksowego zakresu prac jest Honda Versatool  - wielofunkcyjne narzędzie składające się z jednostki napędowej  wyposażonej w przyjazny dla otoczenia i paliwooszczędny silnik 4-suwowy Honda i wymiennie z nią łączonych narzędzi jak wykaszarka SSBC E, nożyce do żywopłotu – długie SSHE LE  i krótkie SSHE SE, podkrzesywarka SSPP E  do przycinania gałęzi na wysokości, mini glebogryzarka SSCL E  (szer. robocza 20 cm) zapewniająca spulchnienie nawet ubitego podłoża, poręczna dmuchawa SSBL E  i krawędziarka SSET E.

Wszystkie urządzenia do pielęgnacji ogrodu dostępne są w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w atrakcyjnym systemie sprzedaży ratalnej „HONDA Raty 0%!”  w dwóch opcjach do wyboru 10 lub 20 rat.

Zapraszamy także do skorzystania z naszej promocji  wielofunkcyjnej kosiarki spalinowej HRX 476, która będzie Państwu służyć przez wiele kolejnych lat.