Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

W kalendarzu ogrodnika październik oznacza okres intensywnych prac związanych z zakończeniem sezonu i przygotowaniem ogrodu, sadu do zimowania, a także do kolejnej wiosny. Właśnie o tej porze najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wielofunkcyjne urządzenie Honda Versatool składające się z napędu i 7 narzędzi: wykaszarki, krawędziarki, glebogryzarki, dmuchawy, nożyc krótkich oraz długich, podkrzesywarki  czyli pilarki na wysięgniku i 2 przedłużek.
Honda Versatool to prawdziwie październikowe narzędzie! W miesiącu, gdy trawa już wolniej rośnie a nadal trzeba ją kosić, gdy warto jeszcze przeprowadzić renowację fragmentów trawnika i odciąć trawnik od innych upraw, gdy trzeba spulchnić i zmieszać z nawozami rabaty oraz ziemię w ogródku warzywnym, gdy należy oczyścić drzewka owocowe po zbiorach z suchych gałęzi, gdy jeszcze można wykonać późne formowanie żywopłotów bukowych i grabowych, gdy codziennie trzeba sprzątać liście z trawnika, tarasów, ścieżek i chodników…. tylko wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool pomoże wykonać tak szeroki zakres prac.


Jeden napęd + 7 narzędzi = kompleksowa pielęgnacja ogrodu

Honda Versatool  to wszechstronne narzędzie stosowane w ogrodach prywatnych, w parkach, w przestrzeni miejskiej. Jest przeznaczone dla ogrodników amatorów i hobbystów oraz dla profesjonalistów. Jego podstawową zaletą, oprócz niezawodności i długiej żywotności, jest praktyczna wielofunkcyjność oraz możliwość indywidualnej konfiguracji – dostosowanej do konkretnych potrzeb.

Honda Versatool, wyróżniony Złotym Medalem Międzynarodowoych Targów Poznańskich, zyskał uznanie użytkowników indywidualnych i profesjonalistów w Polsce i w innych krajach przede wszystkim ze względu na:

 • praktyczną wielofunkcyjność zapewniającą kompleksową pielęgnację zieleni
 • możliwość dowolnej konfiguracji
 • wygodną i łatwą, wręcz intuicyjną obsługę – łatwe łączenie elementów z jednostką napędową za pomocą szybkozłącza (mechanizm zatrzaskujący zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo posługiwania się urządzeniem), ergonomiczne uchwyty
 • lekkość
 • jakość przekładającą się na niezawodność
 • cichą pracę
 • przyjazny dla operatora i otoczenia silnik 4-suwowy o mocy maks. 1 lub 1,3KM. Najlepszy w swojej klasie i jeden z najlżejszych silników na świecie. Wyróżnia się niskim poziomem emisji spalin, niskim poziomem wibracji, który fizycznie jest mniej uciążliwy dla operatora i ułatwia dłuższą pracę ciągłą
 • niskie koszty eksploatacji (niskie zużycie paliwa, korzystny okres gwarancji)
 • wieloletnią żywotność
 • łatwe serwisowanie
 • łatwe przechowywanie – jednostka napędowa posiada system smarowania olejowego, który zapewnia pracę i jej przechowywanie w każdej pozycji, natomiast do zakupionego zestawu dołączone są haczyki umożliwiające wygodne zawieszenie narzędzi na niewielkiej powierzchni ściany garażu czy ogrodowej komórki.


Klientom przestrzegającym Warunków Gwarancji wydłużamy okres gwarancji do 5 lat!

Wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool, jak wszystkie maszyny ogrodnicze, agregaty i motopompy są dostępne w korzystnym systemie sprzedaży ratalnej „10/20 RAT HONDA 0%”!

Wszystkie dodatkowe informacje na temat Honda Versatool można uzyskać w salonach naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży. Zapraszamy!