Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Druga połowa zimy inspiruje do planowania ogrodów i przygotowywania, domowego oraz profesjonalnego, parku maszynowego do nowego sezonu. Pielęgnacja zieleni obejmuje szeroki zakres czynności, ale tą najczęściej wykonywaną jest koszenie trawy, dlatego dobra kosiarka, na dodatek w dobrej cenie, jest najważniejszym elementem szybkiego i łatwego koszenia. Jeszcze teraz zapraszamy Państwa do przedsezonowej promocji dwóch wyjątkowych kosiarek Honda: HRG 466 SKEP   z linii IZY do pielęgnacji przydomowych trawników oraz HRX 476  z linii  SUPER KOMFORT dla bardziej wymagających ogrodników.
Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Kosiarki Honda HRG 466 SKEP i Honda HRX 476 to niezawodne i łatwe w obsłudze maszyny o uniwersalnej szerokości roboczej (46 – 47 cm) wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające sprawne koszenie, mulczowanie, a także zbieranie oraz mielenie liści. Ich jakość  wraz z nowoczesnym podejściem do pielęgnacji trawy zostały docenione przez Jury Międzynarodowych Targów Poznańskich, które przyznało im podczas Targów GARDENIA prestiżowe Złote Medale.

Maszyny te, wyposażone w innowacyjny system podwójnych noży Honda zapewnia precyzyjne cięcie (ważnie dla kondycji trawy!) z jednoczesnym dokładnym rozdrobnieniem roślin. Dzięki temu wypełnienie kosza jest o 30% lepsze, niż w przypadku maszyn z jednym nożem, co wraz z dużą pojemnością koszy znacznie skraca czas koszenia.

Wygodna w obsłudze regulacja wysokości koszenia umożliwia dostosowanie wysokości noży do panujących warunków, jak wysokość i gęstość trawy, by kosić zgodnie z regułami sztuki koszenia: nie za nisko i nie za wysoko,  oraz utrzymywanie trawy na tej samej równej wysokości.

Wyposażone w nowoczesne 4-suwowe silniki spalinowe Honda pracują cicho i są przyjazne dla otoczenia dzięki obniżonej emisji spalin. Natomiast ekonomiczne spalanie benzyny (Pb 95) do ostatniej kropli wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji tych maszyn.

Nad bezpieczeństwem koszenia oraz obsługi tych kosiarek czuwa blokada noża tnącego, która zatrzymuje ostrza już po ½ obrotu. Rozwiązanie to przede wszystkim zabezpiecza maszynę przed przypadkowym uruchomieniem, ale również umożliwia bezpieczne opróżnienie kosza, usunięcie przeszkody z trawnika czy przejazd przez żwirową ścieżkę bez konieczności wyłączania silnika.

W przypadku prawidłowego serwisowania, zgodnie z Kartą Gwarancyjną, kosiarki te mogą mieć aż 5 lat gwarancji!Zapraszamy do poznania 20 ważnych atutów HRG 466 SKEP  oraz do sprawdzenia wszystkich zalet kosiarki HRX 476 dostępnej w wersji HRX 476 VKE i HRX 476 VYE.