Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Dążąc do stałego udoskonalania naszych usług i spełniania na najwyższym poziomie oczekiwań najbardziej wymagających miłośników ogrodów i profesjonalistów, a także trawników, otworzyliśmy w marcu br. na terenie całej Polski  Autoryzowane Centra Robotów Koszących Honda Miimo wyspecjalizowane w kompleksowej obsłudze właścicieli Honda Miimo oraz osób zainteresowanych tym najnowocześniejszym sposobem pielęgnacji trawy.
Celem nowej jakości obsługi Honda Miimo jest kompleksowość. Dla nas istotne znaczenie ma to, by osoba decydująca się na jednego z naszych robotów koszących miała profesjonalną obsługę na każdym etapie jego życia. Dobrze dobrany i prawidłowo zainstalowany Honda Miimo to przyjaciel, który oszczędzi Twój czas, pomoże przygotować idealne miejsce do w gry w piłkę, do wspólnych spotkań ze znajomymi, jak i słodkiej drzemki na Twoim idealnie przystrzyżonym trawniku.

Autoryzowane Centra Robotów Koszących Honda Miimo to:

  • To wspólna kawa podczas, której znajdziemy idealne rozwiązanie dla przestrzeni, w której  miałby pracować Honda Miimo,
  • profesjonalna adaptacja miejsca pracy Honda Miimo,
  • wykonanie instalacji,
  • pełna, profesjonalna obsługa serwisowa,
  • możliwość oddania Honda Miimo na przechowanie posezonowe,
  • przygotowanie robota do pracy po przerwie zimowej,
  • to 100 % satysfakcji z „nowego członka” Twojej rodziny

        
Zapraszamy na nasza stronę internetową www.miimo.pl, na której prezentujemy modele Honda Miimo przeznaczone do małych jak i dużych powierzchni ogrodowych: Honda Miimo 310  (rekomendowana powierzchnia koszenia 400 - 1 500 m2), Honda Miimo 520  (pow. koszenia 800 – 3 000 m2) oraz Honda Miimo 3000  (pow. koszenia 1 000 – 4 000 m2) zarządzany za pomocą smartfona poprzez Bluetooth.

Skontaktuj się z jednym naszych Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo  już dziś!!!

Zapraszamy również do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy na czym polega dostosowanie przestrzeni ogrodu do swobodnego poruszania się Honda Miimo.  Link do poradnika 25MAR na mojahonda.pl

Życzymy tworzenia ogrodów Państwa marzeń i przyjemnego spędzania wolnego czasu!