Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Jednofazowy agregat prądotwórczy EA 6000 o mocy maksymalnej 6 kW to nasz najnowszy i najmocniejszy generator prądu z silnikiem Honda (GX390) z serii EA stworzony do intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach. Przeznaczony jest przede wszystkim do profesjonalnego zastosowania przez służby ratownicze, porządkowe, publiczne i branżę budowlaną, ale również w pełni zadowoli indywidualnych majsterkowiczów. Prosta i solidna budowa. Praktyczne rozmiary. Stabilna konstrukcja stalowej ramy, w której osadzony jest niezawodny układ „silnik – prądnica”. 2 gniazda AC: 16A/ 230V i 32A/ 230V.  Półtorej godziny pracy na jednym zbiorniku benzyny. Służy do zasilania niewymagających stabilizacji napięcia jednofazowych odbiorników, w tym popularnych elektronarzędzi (wiertarki, szlifierki), kompresorów, jednofazowych betoniarek, sprzętu AGD podstawowego użytku.
Agregat EA 6000 to niezawodność, moc, wydłużona żywotność i łatwa obsługa w bardzo dobrej cenie. Teraz jest także dostępny w naszym wygodnym dla kupującego systemie sprzedaży ratalnej 10 lub 20 rat bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY EA6000

  • moc maks. 6 kW
  • 2 gniazda AC 16A / 230V i 32A / 230V
  • czas pracy na 1 zbiorniku do 1h 39min (zależnie od obciążenia)
  • wyłącznik przeciążeniowy
  • Alarm Olejowy
  • w opcji dodatkowej licznik motogodzin
  • Rekomendowane zastosowanie: budowa i remont, warsztaty, gospodarstwa rolne. Do zasilania niewymagających stabilizacji napięcia jednofazowych odbiorników, w tym popularnych elektronarzędzi (wiertarki, szlifierki), kompresorów, jednofazowych betoniarek, sprzętu AGD podstawowego użytku.


Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Przedstawicieli, którzy udzielą dokładnych informacji na temat agregatu EA 6000.