Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Kosy i wykaszarki to  lekkie, idealnie wyważone urządzenia do koszenia niewielkich powierzchni oraz wszelkich zakątków ogrodowych, stromych zboczy, obrzeży rabat i krawężników, roślin pod drzewami i krzewami w ogrodach i sadach – wszędzie tam, gdzie zastosowanie kosiarki jest trudne lub wręcz niemożliwe. Cieszą się powodzeniem właścicieli niewielkich trawników i profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnych, poręcznych i łatwych w transporcie narzędzi do codziennej pielęgnacji trawników w każdym miejscu.
Wszystkie kosy i wykaszarki Honda są urządzeniami spalinowymi wyposażonymi w przyjazne dla ludzi i otoczenia 4-suwowe silniki, które w porównaniu z wersjami elektrycznymi zapewniają większą wydajność i całkowitą niezależność od źródła zasilania, a w porównaniu z wykaszarkami z silnikami 2-suwowymi – ciszej pracują i są bardziej ekologiczne. Dodatkowo, silniki Honda mają obniżony poziom wibracji, co wraz z idealnym wyważeniem zapewnia komfort koszenia przez długi czas.Najbardziej popularną kosą Honda jest UMK 435 UEET oraz LEET  z głowicą żyłkową o  uniwersalnej szerokości koszenia 40 cm, wymiennie stosowaną z 3-zębna tarczą tnącą przeznaczoną do sprawnego koszenia traw, chwastów i zarośli. W tej chwili UMK 435 UEET dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie – zapraszamy do naszej promocji „Wykoszona cena”.

Profesjonalistom szczególnie polecamy kosę plecakową UMR 435E T noszoną na plecach na antywibracyjnym szkielecie, który dostosowuje się do kształtu pleców i pochłania drgania. Wyposażona w 4-suwowy silnik o mocy 1,3 KM jest idealnym urządzeniem do koszenia traw i chwastów na stromych zboczach i wzdłuż przydrożnych rowów.Osobom poszukującym urządzeń wielofunkcyjnych zapewniających kompleksową pielęgnacji zieleni, rekomendowana jest wykaszarka SSBC E  z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool. Jest wyposażona w głowicę żyłkową, którą opcjonalnie można zastąpić metalową tarczą tnącą. Zaletą tego rozwiązania jest właśnie wielofunkcyjna jednostka napędowa – wspólna dla kilku narzędzi roboczych, jak glebogryzarka, nożyce do żywopłotu (krótki i długie!), krawędziarka, dmuchawa czy podkrzesywarka.

Kosy i wykaszarkii wszystkie urządzenia do ogrodu Honda są dostępne w sezonie w naszym wygodnym systemie sprzedaży ratalnej (10 lub 20 rat) – bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!

Więcej praktycznych porad na temat właściwego wyboru wykaszarki znajduje się w naszym Poradniku.