Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Czas na trawniki, czas na koszenie, czas na nowości techniczne, które podnoszą komfort i efektywność koszenia. W naszej ofercie dla aktywnych miłośników ogrodów oraz profesjonalistów mamy NOWE kosiarki Honda SUPER KOMFORT: HRX 476 C2 VKE i HRX 476 C2 VYE oraz nowy model kosiarki HRX 537 C5 VKE. Nowe maszyny są kolejnym etapem rozwoju technicznego w już ponad 40-letniej ewolucji kosiarek Honda.Nowe kosiarki Honda HRX można łatwo rozpoznać po nowym, bardziej ergonomicznym kształcie obudowy silnika, którego linie z pewnością dodatkowo sprawią przyjemność miłośnikom nowoczesnych samochodów.

Nowa kosiarka Honda HRX 476 C2 to maszyna o szerokości koszenia 47 cm, dostępna w wersji HRX 476 C2 VKE i HRX 476 C2 VYE. Maszyny te są wyposażone w nowy model silnika GCV170 z automatycznym ssaniem o mocy 3,6 kW przy 3 600 obrotów/min, który zwiększa wydajność maszyny, zapewnia niezawodne uruchamianie kosiarki oraz usprawnia koszenie. Nowym rozwiązaniem jest również bardziej nowoczesny system sterowania napędem Variable SELECT Drive.To innowacyjne rozwiązanie Honda umożliwia dokładny wybór prędkości jazdy i koszenia w zakresie od 0 do 1,4 m/s, która będzie dostosowana do długości kroku operatora i jego sposobu prowadzenia kosiarki oraz do gęstości i wysokości trawy. Wystarczy wcisnąć dźwignię jazdy uruchamiającą napęd i ustawić prędkość, którą w łatwy sposób można zmieniać podczas koszenia.Obydwa modele Kosiarki HRX 476 C2 zapewniają także koszenie na wysokości dostosowanej do warunków (7-stopniowa centralna regulacja w zakresie 25 do 79 mm), precyzyjne cięcie i dokładne rozdrobnienie pokosu (system podwójnych noży Honda MicroCut) oraz możliwość mulchingu (system HONDA VERSAMOW® włączany jedną dźwignią) czyli ekologicznego sposobu pielęgnacji trawy. Model kosiarki HRX 476 C2 VYE jest dodatkowo wyposażony w system Honda ROTOSTOP, który odłącza napęd ostrza kosiarki od silnika (sprzęgło układu tnącego) w przypadku uderzenia noża w przeszkodę i zapewnia bezpieczne opróżnianie kosza bez konieczności gaszenia silnika.Nowa kosiarka Honda HRX 537 C5 VKE o dużej szerokości roboczej 53 cm posiada nowy, doskonalszy silnik GCV 200 z automatycznym ssaniem o mocy 4,2 kW przy 3 600 obrotach/min., i do którego wlewamy tylko 0,4 l oleju! Nowy silnik o większej mocy zapewnia niezawodność, wygodę i, przede wszystkim, większą wydajność koszenia, którego efekty zamieniają obowiązek w przyjemność pracy w ogrodzie.
 
Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Salonów Sprzedaży w całej Polsce, w której nasi eksperci zaprezentują Państwu najnowsze propozycje Honda do koszenia trawników. Wszystkie maszyny ogrodnicze Honda są dostępne – tylko w naszych Autoryzowanych Salonach Sprzedaży – w wygodnej sprzedaży ratalnej RRSO=0%