Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Każdego dnia, w każdej chwili i w każdej sytuacji może być potrzebne własne źródło zasilania, czyli prawidłowo dobrany agregat prądotwórczy – dobrany do rodzaju odbiorników oraz ich zsumowanej mocy maksymalnej. Jeśli wśród zasilanych odbiorników jest choćby jeden trójfazowy, do ich zasilania należy wybrać agregat trójfazowy na benzynę, który zasila odbiorniki jedno- i trójfazowe. Pytanie jaki? Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, do użytku domowego i do zastosowania profesjonalnego, np. na budowie, podczas prac remontowych, są niezawodne przez lata użytkowania, o prostej konstrukcji i sprawdzone w praktyce trójfazowe agregaty Honda o mocy maks. 7,0kVA (400V)/ 4,0 kW (230V), jak ECT7000, ECT7000P i ECMT7000. Jest to dobry i bezpieczny wybór, ponieważ ich moc maksymalna 7,0kVA (400V)/ 4,0 kW (230V) wystarcza do zasilania nowych i starszych modeli elektronarzędzi, które mogą mieć zwiększony pobór prądu rozruchowego. Wszystkie agregaty Honda są dostępne w wygodnym systemie sprzedaży 10 lub 20 rat RRSO 0%.
Do zasilania odbiorników niewymagających stabilizacji napięcia rekomendowany jest agregat Honda ECT7000 stosowany najczęściej na placach budowy do zasilania elektronarzędzi czy w warsztatach naprawczych. W wersji standardowej wyposażony jest w 1 gniazdo trójfazowe 400V 16 A oraz 2 gniazda jednofazowe 230V 16 A, v-amortyzatory, zabezpieczenie magneto-termiczne prądnicy oraz olejowe silnika i w dodatkową osłonę tłumika. Pojemny zbiornik na benzynę wraz w ekonomiczną pracą silnika zapewnia ponad 2h pracy na jednym tankowaniu.

Podobne zastosowanie ma agregat ECMT7000 do zasilania elektronarzędzi jedno- i trójfazowych. Jego duży zbiornik paliwa (22,8l) zapewnia aż 8h pracy bez przerwy na jednym baku. Posiada 1 gniazdo trójfazowe 16A oraz 3 gniazda jednofazowe 16 A, v-amortyzatory, zabezpieczenie magneto-termiczne prądnicy oraz olejowe silnika, wskaźnik poziomu paliwa, licznik motogodzin i zestaw transportowy.

Do odbiorników wymagających stabilizacji napięcia rekomendowany jest agregat Honda ECT7000P wyposażony w układ AVR i prądnicę o podwyższonym stopniu ochrony IP54. Posiada też 1 gniazdo trójfazowe 400V 16 A i 2 gniazda jednofazowe 230v 16 A, v-amortyzatory, dodatkową osłonę tłumika i przeciążeniowy wyłącznik termiczny prądnicy. Czas pracy na jednym zbiorniku paliwa (6,2l) szacowany jest na 2h 5 min, zależnie od obciążenia. W opcji dodatkowego wyposażenia jest licznik motogodzin oraz zestaw transportowy. Nasze doświadczenie potwierdza, że agregat ECT7000P jest najbardziej popularnym agregatem stosowanym na placu budowy, co jest najlepszym dowodem jego dobrej jakości.


Życzymy dobrego wyboru potrzebnego agregatu prądotwórczego i jednocześnie przestrzegamy przed zakupem w przypadkowych miejscach czy po wyjątkowych cenach, ponieważ może to być fałszerstwo. „Produktem ubocznym” wyjątkowej jakości agregatów Honda jest spora aktywność fałszerzy i producentów podróbek. Prosimy o zapoznanie się z naszą galerią zdjęć pokazujących przykłady podróbek agregatów Honda.

Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Salonów Sprzedaży!