Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO w 2019. Stoisko 32 – Hala F!
Już za tydzień, 6 czerwca br. rozpoczyna się jedno z największych spotkań środowiska straży pożarnej, OSP i służb ratowniczych – Międzynarodowe Targi IFRE-EXPO 2019! My także tam będziemy i serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 32 w hali F, na którym odbędzie się PREMIERA I POKAZ NOWOŚCI w naszej ofercie: Aries Pump – elektrycznych pomp zatapialnych japońskiego producenta!

Od wielu lat dostarczamy polskim służbom ratowniczym niezawodne urządzenia, które umożliwiają, ułatwiają skuteczne prowadzenie akcji ratowniczych. Podczas jednej z największych powodzi w Polsce  - w 2010 r. , razem z Hondą Polska i Honda Motor Europe podarowaliśmy straży do natychmiastowego zastosowania 80 agregatów EU 20i oraz 20 łodzi motorowych z silnikami, przyczepami i wyposażeniem przygotowywanych według standardów skuteczności.Na naszym stoisku nr 32 w hali F na IFRE-EXPO 2019 zaprezentujemy szerokie spectrum agregatów prądotwórczych jedno - i trójfazowych, motopomp półszlamowych, szlamowych i pływających dostosowanych do potrzeb PSP i OSP, które sprawdzają się w praktyce jako wyposażenie wozów strażackich oraz wybrane modele silników zaburtowych Honda.Atrakcją naszego stoiska będą NOWE W NASZEJ OFERCIE elektryczne pompy zatapialne japońskiego producenta! Są to lekkie, niezawodne i łatwe w przenoszeniu pompy ze stali nierdzewnej, które wysysają wodę do prawie ostatniej kropli. Pokaz działania jednej z nich na naszym stoisku będzie trwać przez 3 dni targowe.Serdecznie zapraszamy na Targi IFRE-EXPO 2019 i do odwiedzenia naszego stoiska nr 32 w hali F, na którym przy kawie i fachowej rozmowie udzielimy wszelkich informacji o naszej ofercie dla służb ratowniczych. Do zobaczenia na IFRE-EXPO 2019!