Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Połowa lata minęła, a z nią czas najbardziej intensywnego koszenia trawników. Czy warto jeszcze teraz inwestować w nową kosiarkę? Jeśli kosiarka jest traktowana jako inwestycja na lata – warto rozważyć kosiarkę wielofunkcyjną, która będzie użyteczna wiosną, latem i jesienią. Nowe kosiarki Honda z linii SUPER KOMFORT, dostępne w korzystnej dla Państwa sprzedaży ratalnej RRSO 0% przy 10 lub 20 ratach, HRX 476 C2 VKE, HRX 476 C2 VYE o szerokości koszenia 47 cm oraz HRX 537 C5 VKE i HRX 537 C5 HZE o szerokości koszenia 53 cm, są przeznaczone do koszenia i mulczowania trawy oraz do dokładnego zbierania i mielenia liści.

Sprzątanie liści z powierzchni trawnika zazwyczaj kojarzy się z sezonem jesiennym, ale w tym roku, wskutek upałów i suszy, liście już teraz pokrywają trawę.Na czym polega skuteczność kosiarek HRX w dokładnym koszeniu, mulczowaniu trawy i mieleniu liści? Na innowacyjnych rozwiązaniach Honda, jak podwójne noże MicroCut, które zapewniają precyzyjne cięcie i rozdrobnienie pokosu, czy włączany jedną dźwignią system mulczowania zmiennego Honda Versamow, który służy także do zbierania i mielenia liści.

 
Nowe kosiarki otrzymały dodatkową moc, czyli mocniejsze silniki (GCV170 z automatycznym ssaniem o mocy 3,6 kW przy 3 600 obrotów/min w HRX 476 C2, GCV 200 z automatycznym ssaniem o mocy 4,2 kW przy 3 600 obrotach/min w HRX 537 C5 VKE/HZE), które zwiększają wydajność pracy i zapewniają niezawodne uruchamianie kosiarki oraz zmniejszają czas pracy.Nowym udogodnieniem dla użytkownika jest nowoczesny system sterowania napędem Variable SELECT Drive w nowych kosiarkach HRX 476 C2, który umożliwia łatwe ustawienie prędkości jazdy maszyny od 0 do 1,4 m/s do warunków pracy (np. wysokości i gęstości trawy), a przede wszystkim do indywidualnych preferencji, długości kroku operatora. Nowoczesna wielofunkcyjność kosiarek oferuje po prostu praktyczne rozwiązania i przyjemność pielęgnacji trawników.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Dilerami Honda!