Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

MikrusMamy przyjemność poinformować, że po 55 latach od podjęcia prac przy projektowaniu Mikrusa MR-300, samochód ten doczekał się monografii. Autorami 476-stronicowej publikacji pod tytułem "Mikrus MR-300 – 3 lata produkcji, 50 lat historii" są Mieczysław Płocica i Bartosz Winiarski. Książka powstawała przez cztery lata i prezentuje zupełnie nowe, świeże spojrzenie na historię Mikrusa.

mikrus- Mikrus MR-300 - ulotka

SPORTOWA GMINA 20114 czerwca 2011 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się gala wręczenia wyróżnień SPORTOWA GMINA 2011, której nasza firma była sponsorem. Wyróżnienia przyznawane są w ramach programu "budujemy Sportową Polskę". Konkurs organizuje Polski Klub Infrastruktury Sportowej. Patronat nad wyróżnieniem objęła Fundacja "Teraz Polska" oraz Polska Organizacja Turystyczna. W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienie otrzymało 68 miast i gmin z całej Polski.

Czytaj więcej...

Filantropia - AeromodelklubBemowskie Centrum Kultury otrzymało, w darze od Fundacji Przez Modelarstwo Do Lotnictwa, jeden z lepszych klubów modelarskich w Polsce, który we wrześniu 2009 będzie obchodził 30-lecie działalności. Sekcja modelarstwa lotniczego w BCK robi doskonałą robotę, jak chodzi o kultywowanie tradycji lotniczych Bemowa. W Aeromodelklubie młodzież jest przede wszystkim wychowywana przez instruktorów modelarstwa lotniczego Aeroklubu Polskiego. Budując modele, dzieci uczą się organizacji pracy i współdziałania w zespole. Są to sprawy niezwykle przydatne nie tylko w lotnictwie, ale również w życiu codziennym.

Czytaj więcej...