Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Water Figtersodbyły się w dniach 21-23.06.2013 w Sierakowie. Niebawem przestawimy relację z Mistrzostw.
Dziękujemy wszystkim którzy  odwiedzili nas podczas Mistrzostw.

Czytaj więcej...

WaterfightersW dniach 8-10 czerwca 2012 w Bytomiu Odrzańskim oraz 15-16 czerwca 2012 w Licheniu Starym odbyły się dwie imprezy będące eliminacjami do VII Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym Waterfighters 2013.

Czytaj więcej...

Film z zawodów WATERFIGHTERSRelacja filmowa z VI Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Tegoroczna edycja została rozegrana w dniach 8-10 lipca 20011 r. w Wilkasach gm. Giżycko nad jeziorem Niegocin.

Czytaj więcej...

WaterfightersZakończyły się VI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. W tym roku mistrzostwa odbyły się w Wilkasach k. Giżycka. Pogoda dopisała i przez dwa dni słońce towarzyszyło zmaganiom 39 drużyn i 165 zawodnikom. Jak podkreślają uczestnicy były to najbardziej udane zawody.

Czytaj więcej...

WaterfightersW dniach 9-10.07. odbędą się kolejne, już VI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, tegoroczna edycja zostanie rozegrana w Wilkasach gm. Giżycko nad jeziorem Niegocin.

Czytaj więcej...