Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Agregat prądotwórczy EU22i. Możliwość zawilgocenia złącza inwertera. Sprawdź poniżej czy twój agregat jest objęty akcją przywoławczą.


Dotyczy modelu Początkowy numer seryjny Końcowy numer seryjny
EU22i EAMT-1000001 EAMT-2099679

 

Egzemplarze wcześniej naprawione, wyposażone w naklejkę kampanii naprawczej 7EV nie podlegają akcji przywoławczej.

 


Naklejka zlokalizowana pod boczną pokrywą serwisową

Na czym polega problem?

Złącze wyjściowe prądu AC może zostać przemoczone kroplami zasolonej wody. Może wystąpić zwarcie. W takim przypadku, czujnik przeciążenia zatrzyma silnik w ciągu 5 sekund.

W większości przypadków, inwerter i złącze będą uszkodzone. W najgorszym przypadku, jeśli występują, pyły, materiały łatwopalne w pobliżu, iskier powstałych podczas zwarcia, może dojść do zapłonu tych materiałów i nastąpi pożar. Dotychczas w Europie nie wystąpił taki przypadek. Problem ten występuje głównie w zastosowaniach lub regionach, w których jest słona woda.


Co powinieneś zrobić?

Jeśli jesteś posiadaczem agregatu prądotwórczego EU22i, musisz sprawdzić czy numer seryjny twojego agregatu zawiera się w zakresie numerów potencjalnie uszkodzonych.

Jeśli jego numer znajduje się w tym zakresie numerów i nie został wcześniej naprawiony, zaprzestań korzystania z niego do czasu aż nie zostanie naprawiony przez autoryzowany serwis Honda. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu autoryzowanego serwisu maszyn i urządzeń Honda zadzwoń do nas 22 861 43 01.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00