Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Wszystkich sadowników, producentów warzyw i owoców serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Aries Power Equipment podczas XII Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. Targi TSW, doskonale znane producentom owoców i warzyw, są doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, zapoznania się z najnowszą ofertą maszyn i urządzeń przeznaczonych dla tej branży i poznania innowacyjnych rozwiązań, które mogą znacznie ułatwić prowadzenie biznesu.
Organizator zadbał o bezpieczeństwo sanitarne na terenie targów, a odwiedzającym udostępnia 15 000 bezpłatnych miejsc parkingowych na terenie Ptak Warsaw Expo. Wstęp na targi jest również bezpłatny - po uprzedniej rejestracji online.

Będziemy tam dla Was ze specjalną ofertą maszyn oraz urządzeń w niezawodnej japońskiej technologii i jakości przeznaczonych do pielęgnacji Waszych plantacji, które, usprawniając wiele prac lub zabezpieczając zasilanie w energię elektryczną, wspierają efektywną produkcję owoców i warzyw. Wyjaśnimy każdy szczegół techniczny, funkcjonalność i doradzimy najlepsze rozwiązania skrojone idealnie do Waszych potrzeb.Zapraszamy także do udziału w naszym Konkursie Orec, w którym można wylosować talon z rabatem 2% na zakup dowolnej maszyny Orec! Wystarczy wypełnić kupon konkursowy na naszym stoisku P7 w hali F i wrzucić go do urny. Przez 2 dni targowe odbędzie się 5 losowań i każdy ma szansę na wygraną!

Na naszym stoisku P7 – hala F zobaczycie:


Gdzie nas znaleźć na TSW2022?


Czekamy na Państwa na stoisku P7 w hali F, które znajduje się pomiędzy wyjściem nr 1 a F8.
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa
PTAK WARSAW EXPO
al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy


Godziny otwarcia TSW:

  • 12 stycznia 2022 godz.: 9:00 - 17:00
  • 13 stycznia 2022 godz.: 9:00 - 16:00Wstęp na targi jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji online.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00