Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Wszystkich miłośników caravaningu, wolności podróżowania i spędzania wolnego czasu w drodze zapraszamy do dowiedzenia naszego stoiska T 4A na Warsaw Caravaning Festiwal na warszawskim Torze Służewiec! Warsaw Caravaning Festiwal, połączony ze Zlotem Caravaningowym, zaoferuje nie tylko atrakcyjny sposób spędzenia weekendu, ale także zaprezentuje nowości z branży, które przydadzą się przy okazji najbliżej podróży. 

Pasjonatów caravaningu wspieramy od lat propozycjami rozwiązań praktycznych w drodze i na postojach w plenerze i z wielką przyjemnością spotkamy się z Wami już w ten weekend.

Czy warto nas odwiedzić? Macie okazję osobiście sprawdzić na warszawskim Torze Służewiec nasze propozycje, które mogą ułatwić podróżowanie kamperem lub przyczepą kempingową i po prostu zwiększą wygodę życia niezależnie od warunków postoju. Na naszym stoisku oznaczonym T 4A zaprezentujemy niezawodny agregat prądotwórczy Honda EU22i, przenośne banki energii oraz nowość – turystyczne lodówki kompresorowe Aries Frost! Nasi eksperci będą do Waszej dyspozycji, odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą trafny wybór urządzenia do Waszych kamperów.

Jedną z naszych propozycji „kamperowego niezbędnika” jest przenośne źródło zasilania odbiorników na pokładzie, jak walizkowy jednofazowy agregat prądotwórczy Honda EU22i (2,2 kW) z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości oraz banki energii o mocy znamionowej od 600W i maksymalnej 1200W po model EcoFlow Delta o mocy znamionowej 1 800W/mocy maksymalnej 3 300W, ładowane z sieci, z instalacji samochodowej i za pomocą panelu solarnego.

Nowością w naszej ofercie na bieżący sezon są przenośne lodówki kompresorowe Aries Frost, które zapewnią świeżość zapasów spożywczych. Obecnie dostępnych jest 7 modeli o pojemności od 15 do 75 litrów i mocy kompresorów od 60 do 80 W, w tym 2 modele z technologią dwóch niezależnych komór.

Już dziś zarezerwujcie czas w nadchodzący weekend i odwiedźcie nas na Warsaw Caravaning Festiwal!


Warsaw Caravaning Festiwal

14 – 15 maja 2022r.
Warszawa, Tor Wyścigów Konnych Służewiec
Godziny otwarcia: 09.00 – 19.00
Stoisko Aries Power Equipment: T 4A
Więcej informacji o wydarzeniu...


Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00