Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, na którym można zapoznać się z nowościami i trendami w technice. Jest to również branżowa platforma spotkań z ekspertami i profesjonalistami, z którymi można wymienić się doświadczeniami w prowadzeniu upraw. Przyjęta przez Organizatorów formuła sprawdza się, co potwierdzają liczby - poprzednią edycję odwiedziło ponad 11 tysięcy osób. W tym roku TSW odbędą się po raz pierwszy w Kielcach w dniach 18-19 stycznia 2023r.
My również tam będziemy i serdecznie zapraszamy na nasze stoisko E8, na którym zaprezentujemy naszą bogatą ofertę maszyn i urządzeń dedykowaną sadownikom, producentom warzyw, plantatorom upraw rzędowych. W poprzednich edycjach TSW, nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a profesjonaliści zwracali uwagę na jakość maszyn i rozwiązania, które mogą zwiększyć rentowność prowadzonego przez nich biznesu. W tym roku również przygotowaliśmy ciekawą ekspozycję i liczymy na kolejne konkretne pytania z Państwa strony.


Na targowym stoisku E8 zaprezentujemy starannie wybrane rozwiązania, jak:Zapraszamy na nasze stoisko E8! Będziemy tam dla Was i z przyjemnością opowiemy Wam o naszej ofercie maszyn przeznaczonych do pielęgnacji Waszych plantacji!

XIII Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

18 – 19 stycznia 2023r.
KIELCE, ul. Zakładowa 1

Godziny otwarcia:
18 stycznia 2022 godz.: 9:00 - 17:00
19 stycznia 2022 godz.: 9:00 - 16:00


Więcej informacji o targach TSW...