Kontakt
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Aries Power Equipment Sp. z o.o.

Generalny Dystrybutor w Polsce HONDA POWER EQUIPMENT

  • Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące maszyn i urządzeń oraz części zamiennych prosimy przejdź do zakładki DILERZY I SERWISY i znajdź najbliższego DILERA lub SERWIS.

  • Jeśli chcesz podjąć współpracę w zakresie sprzedaży maszyn i urządzeń napisz:
    wspolpraca@ariespower.pl

  • Jeśli chcesz podjąć współpracę serwisową napisz:
    Robert Drzewek r.drzewek@ariespower.pl



CENTRUM HANDLOWO-SERWISOWE PUŁAWSKA

Salon Firmowy, Serwis centralny, Serwis agregatów średniej i dużej mocy, Centrum Szkoleniowe.

ul. Puławska 467,
02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
fax: +48 22 861 43 02
e-mail: pulawska@mojahonda.pl
serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00


SIEDZIBA I BIURO

ul. Puławska 467
02-844 Warszawa
tel: +48 22 861 43 01
fax: +48 22 861 43 02
http: www.mojahonda.pl
e-mail: info@mojahonda.pl
pn-pt 08.00 - 16.00


MAGAZYN KRAJOWY TIRSPED

ul. Spedycyjna 22
03-176 Warszawa
http: www.tirsped.com.pl
pn-pt 08.00 - 18.00



ZESPÓŁ:

  • Prezes - Akira Ikeda
  • Prezes - Jan Borowski
  • Dyrektor Generalny - Paweł Porucznik
  • Dyrektor Handlowy - Grzegorz Walewicz
  • Główna Księgowa - Katarzyna Nowotka


  • Agnieszka Tyksińska
    Kierownik Biura
    a.tyksinska@ariespower.pl

  • Andrzej Świerbutowicz
    Szef Działu, Menadżer Produktu Agregaty Prądotwórcze Himoinsa
    a.swierbutowicz@ariespower.pl

  • Marcin Wodzyński
    Menadżer, Szef Sieci Dilerskiej
    m.wodzynski@ariespower.pl

  • Dariusz Podgórny
    Menadżer Produktu - Silniki Zaburtowe, Łodzie
    d.podgorny@ariespower.pl

  • Robert Drzewek
    Szef Sieci Serwisowej
    r.drzewek@ariespower.pl

  • Mariusz Czarnocki
    Menadżer - Maszyny Ogrodnicze
    m.czarnocki@ariespower.pl

  • Mirosław Bąkowski
    Menadżer - Maszyny Ogrodnicze
    m.bakowski@ariespower.pl

  • Tomasz Mazur
    Menadżer, Szef Działu maszyny budowlane i silniki
    t.mazur@ariespower.pl

  • Piotr Gołędowski
    Menadżer Produktu - Motopompy, minikoparki i maszyny budowlane
    p.goledowski@ariespower.pl

  • Grzegorz Walewicz
    Dyrektor Handlowy
    g.walewicz@ariespower.pl

  • Zbigniew Stępień
    Marketing, Reklama
    z.stepien@ariespower.pl

  • Beata Jeż
    Biuro prasowe
    b.jez@comunicat4u.pl
    48 692 506 234

  • Robert Spaltabaka
    Menadżer Produktu – Silniki Kubota
    r.spaltabaka@ariespower.pl

  • Kinga Karpińska
    Menadżer - Certyfikacje i Szkolenia
    k.karpinska@ariespower.pl

  • Adam Skolimowski
    Menadżer, Szef Działu Logistyki
    a.skolimowski@ariespower.pl

  • Wojciech Zawada
    Menadżer - Części Zamienne i Akcesoria
    w.zawada@ariespower.pl

  • Robert Wojciechowski
    Logistyk, Części zamienne
    r.wojciechowski@ariespower.pl

  • Sebastian Brzozowski
    Menadżer Produktu - Agregaty Prądotwórcze
    s.brzozowski@ariespower.pl

  • Katarzyna Nowotka
    Główny Księgowy, Szef Finansów Firmy, Szef Działu
    k.nowotka@ariespower.pl

  • Agnieszka Gigol
    Zast. Głównego Księgowego, Specjalista ds. kadr i płac
    a.gigol@ariespower.pl

  • Anna Zielińska
    Księgowy
    a.zielinska@ariespower.pl

  • Dominika Matuszak
    Księgowość - należności
    d.matuszak@ariespower.pl


SALON SPRZEDAŻY I SERWIS

  • Adam Olender
    Szef Centrum Puławska, Maszyny OREC
    a.olender@ariespower.pl

  • Jakub Malinowski
    Części zamienne
    jakub.m@ariespower.pl

  • Robert Deluga
    Menadżer, Kierownik Serwisu Centralnego
    r.deluga@ariespower.pl

  • Paweł Wdowiak
    Specjalista, Mechanik
    p.wdowiak@ariespower.pl

  • Marcin Samsel
    Specjalista, Mechanik
    m.samsel@ariespower.pl

  • Sławomir Kurek
    Specjalista, Mechanik
    s.kurek@ariespower.pl


Sąd Rejestrowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000034167, NIP 527-020-95-11, Kapitał Zakładowy – 382.500,00

Rachunek bankowy: BRE BANK S.A. O/Warszawa, nr:c 27 1140 1010 0000 2742 5100 1001

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00