Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty


Rębaki Green Technik

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Zrębki uzyskane w czasie ich pracy charakteryzują się wyrównaną wielkością dzięki czemu znakomicie sprawdzają się jako paliwo do zasilania pieców na biomasę z podajnikiem, znajdują też szerokie przeznaczenie w przemyśle.

Zależnie od potrzeb i wymagań każdy model może zostać indywidualnie skonfigurowany. Zainstalowany na odpowiedniej przyczepie, w celu uzyskania preferowanej wydajności wyposażony w odpowiedni silnik lub przystosowany do zasilania z WOM ciągnika rolniczego.

Firma Green Technik od 1986 produkuje maszyny  do zagospodarowania i przetwarzania biomasy, ma wieloletnie doświadczenie w produkcji oferując ponad 85 modeli urządzeń takich jak rozdrabniacze, mielarki, maszyny do kompostu, kosiarki do trawy. Urządzenia te w pełni spełniają wszystkie wymagania i oczekiwania klientów jakimi są ogrodnicy i pracownicy gospodarstw leśnych i rolnych oraz firm zajmujących się utrzymaniem terenów miejskich, tartaków i innych zakładów przemysłu drzewnego.