Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

2 950 zł i 3 290 zł to nasze wakacyjne propozycje cenowe dla kosiarki Honda HRX 476 VKE  i VYE
Jest to bezprecedensowa możliwość nabycia jednej z najlepszych na rynku kosiarek w tak atrakcyjnej cenie. Liczba kosiarek HRX 476 objętych wakacyjną promocją jest ograniczona. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami i z przedstawicielami naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży!
Honda HRX 476 = jakość, przyjemność szybkiego koszenia, łatwość obsługi, wieloletnie użytkowanie.

 1. Jest to kosiarka o uniwersalnej szerokości koszenia 47 cm, wyposażona w pojemny kosz usprawniający cały proces koszenia (69l).
 2. Obok HRX 537 to najbardziej zaawansowana technicznie kosiarka Honda.
 3. Bardzo łatwa w obsłudze. Prawidłowo serwisowana – może mieć aż 5 lat gwarancji!
 4. To niezawodna kosiarka przeznaczona do użytkowania w sezonie wiosenno-jesiennym przez wiele lat.
 5. Jest wielofunkcyjna: służy do koszenia, mulczowania trawy, zbierania i mielenia liści. Opcjonalnie, z dodatkową nakładką zamiast noży, zastępuje aerator.
 6. Jest przyjazna dla otoczenia: cicho pracuje i ma obniżony poziom emisji spalin.
 7. Ekonomiczny silnik z układem automatycznego ssania zapewnia niezawodne uruchomienie kosiarki, a w połączeniu z jakością maszyny, obniża koszty eksploatacji.
 8. Nowoczesny system podwójnych noży MicroCut zapewnia koszenie ze zwiększoną częstotliwością i dokładne rozdrobnienie pokosu. Prowadzący nóż górny wykonuje cięcie podstawowe, a nóż dolny tnie pokos na mniejsze kawałki. Krążący następnie pokos wewnątrz korpusu ulega dalszemu rozdrobnieniu. Efektem tego systemu jest dokładniejsze rozdrabnianie i o 30% lepsze wypełnienie kosza niż w przypadku systemu z jednym ostrzem.

 9. Wygodna, sterowana centralnie 7- stopniowa regulacja wysokości koszenia w zakresie 25 – 79 mm  zapewnia precyzyjne dostosowanie wysokości noży do wysokości trawy i panujących warunków.

 10. System mulczowania zmiennego Versamow, za pomocą jednej dźwigni, umożliwia zbieranie do kosza, rozrzucanie lub mielenie trawy i liści bez dodatkowych części ani narzędzi.

 11. System sterowania napędem Smart Drive zapewnia łatwą i płynną kontrolę prędkości, dostosowaną do indywidualnych preferencji oraz wysokości i gęstości trawy.
 12. Kosz wykonany jest z Dralonu - materiału zmniejszającego kurzenie.
 13. Obudowa kosiarki z wytrzymałego HONDA POLYSTRONG zapewnia długą trwałość i odporność maszyny na ewentualne mechaniczne uszkodzenia.

 14. HRX 476 VYE posiada blokadę noża tnącego czyli sprzęgło układu tnącego Honda ROTOSTOP, które zatrzymuje ostrza już po ½ obrotu. Rozwiązanie to przede wszystkim  zabezpiecza maszynę przed przypadkowym uruchomieniem, ale również umożliwia bezpieczne opróżnienie kosza, usunięcie przeszkody z trawnika czy przejazd przez żwirową ścieżkę bez konieczności wyłączania silnika.