Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników agregatów Honda EU 22i przeprowadzamy akcję przywoławczą, której celem jest usunięcie możliwej usterki zaworu.


Producent agregatu wykrył w niektórych egzemplarzach jednej serii agregatów Honda EU 22i usterkę zaworu paliwa, wskutek której może nastąpić wyciek paliwa.

Jako przyczynę usterki zidentyfikowano wadliwy klej do gwintów zastosowany na śruby montażowe zaworu paliwa, które mogą się poluzować podczas eksploatacji powodując wyciek benzyny. Wyciek paliwa można zidentyfikować na podstawie silnego zapachu benzyny przed / w trakcie / po używaniu agregatu lub na podstawie obecności benzyny pod agregatem. W takich przypadkach zalecana jest najwyższa ostrożność.

Rozpoczęliśmy już akcję kontroli wszystkich agregatów Honda EU 22i znajdujących się w naszych magazynach, a egzemplarze z usuniętą usterką są oznaczane kodem 7EP umieszczoną pod pokrywą serwisową.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich użytkowników agregatów Honda EU 22i o sprawdzenie numeru seryjnego swojego egzemplarza!


SPRAWDŹ SWÓJ AGREGAT HONDA EU 22i

 

KROK 1: Sprawdź numer seryjny agregatu Honda EU 22iJeśli Twój egzemplarz EU 22i jest oznaczony numerem seryjnym w zakresie

Początkowy numer seryjny Końcowy numer seryjny
EAMT-1000001 EAMT-1265586


i nie posiada naklejki kampanii serwisowej 7EP
pod boczną pokrywą serwisową, prosimy zaprzestań eksploatacji agregatu.


KROK 2: Zgłoś agregat do Autoryzowanego Serwisu Honda


Skontaktuj się z najbliższym Autoryzowanym Serwisem Honda, w którym uszkodzony zawór paliwa będzie wymieniony bezpłatnie w ramach naprawy gwarancyjnej.
Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu autoryzowanego serwisu urządzeń Honda, znajdź adres na www.mojahonda.pl lub zadzwoń do nas - tel. 22 861 43 01

Akcji naprawczej nie podlegają agregaty EU 22i oznaczone naklejką z kodem akcji serwisowej 7EP znajdującą się pod boczną pokrywą serwisową.