Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Tegoroczne lato nie szczędzi gwałtownych burz i wiatrów, których jednym ze skutków jest zdewastowany drzewostan. Porządkowanie krajobrazu po wichurze jest praco- i czasochłonne, ale z pomocą rębaka, np. GTS 1300, GTS 900 czy CIP 800, można łatwo i szybko pozbyć się stosów gałęzi przekształcając je w zrębki. GTS 1300 i GTS 900 są jeszcze dostępne w promocji!
Maszyny te wyróżniają się niskim zużyciem paliwa, najwyższą mocą osiągniętą z jego pojemności i obniżonym poziomem emisji spalin, solidną konstrukcją o kompaktowych rozmiarach.

Sprzątanie gałęzi zazwyczaj kojarzy się z jesiennymi porządkami i zimowym przycinaniem konarów drzew, ale obecne warunki meteorologiczne pokazują, że rębak znajduje praktyczne zastosowanie przez okrągły rok. Coraz większa popularność tych maszyn wynika przede wszystkim z czynnika ekonomicznego, ponieważ koszty transportu zrębki są znacznie niższe od transportu gałęzi, a zrębka dodatkowo ma szeroki potencjał dalszej, ekologicznej utylizacji. Wybór rębaka musi być dostosowany do potrzeb, przede wszystkim do ilości surowca drzewnego do zrębkowania, ponieważ pod tym kątem należy oceniać jakość i moc silnika oraz system tnący. Ważna jest też średnica gałęzi, do której musi być dostosowany układ tnący.Rębaki GTS 1300, GTS 900 i CIP 800 przeznaczone są użytku prywatnego i profesjonalnego. GTS 1300 (surowiec drzewny o średnicy do 10 cm) i GTS 900 (średnica surowca drzewnego do 8 cm) wyposażone są w bęben o 2 ostrzach (dwustronne w GTS 1300H) i noża kontrującego zamontowanego na ramie. Praktyczną zaletą tych rębaków jest łatwość obsługi oraz serwisowania, która polega głównie na dokładnej kontroli i konserwacji 2 pasków, ostrzy i przeciwnoża.Szczegółowe informacje o rębakach GTS 1300 i 900 oraz CIP 800 otrzymacie Państwo w naszych  Autoryzowanych Salonach Sprzedaży, w których nasi eksperci również doradzą jaki model idealnie spełni Państwa potrzeby. Zapraszamy!