Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Dmuchawa ogrodowa jest przeznaczona do sprzątania liści i jest najczęściej używanym urządzeniem w sezonie jesiennym. Wybór i zakup nowej dmuchawy powinien być przemyślany, by urządzenie niezawodnie służyło przez wiele lat. W naszej ofercie mamy nowoczesne i przyjazne dla otoczenia rozwiązania, jak dmuchawa spalinowa HHB 25E z najmniejszym w swej klasie silnikiem 4-suwowym, dmuchawa SSBL E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool i akumulatorowa dmuchawa Honda HHBE 81 BE, które ułatwiają codzienne utrzymanie porządku przez lata.Dlaczego warto mieć dmuchawę? Dla jej skuteczności i szerokiego zakresu zastosowania, w którym sprzątanie liści jest jednym z elementów. Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy najważniejsze kryteria wyboru oraz optymalne wykorzystanie dmuchawy – nie tylko na trawniku.

Dmuchawy Honda są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej  - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!

Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Dilerów, którzy udzielą wszelkich dodatkowych wyjaśnień i zaprezentują pełną funkcjonalność dmuchaw.