Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Czy rozdrabnianie gałęzi może być jeszcze sprawniejsze? Może i potwierdza to najnowszy model popularnego rębaka GTS 1300 H z niezawodnym silnikiem Honda, który jeszcze teraz jest dostępny w promocyjnej cenie. Zastosowane w nim nowe rozwiązania zwiększyły wydajność maszyny i komfort obsługi, a także w jeszcze większym stopniu zapewniły bezpieczeństwo pracy i wyciszyły maszynę.
  • Niższy i szerszy wrzut surowca drzewnego (podajnik 280 x 500 mm) jest bardziej ergonomiczny w obsłudze,
  • Kominy (wylotowy i wlotowy) posiadają łatwiejszy system montażu i demontażu, a także uchwyty mocowania na czas transportu,
  • Podpory przednie wraz z amortyzatorami zyskały jeszcze lepszą stabilność,
  • Drążek bezpieczeństwa został wyposażony w antywibracyjne amortyzatory,
  • Nowa linkowa prowadnica bezpieczeństwa obniża poziom hałasu i zmniejsza wibracje,
  • Lepszy dostęp do koła pasowego ułatwia serwisowanie maszyny.
  • Nowe styczniki bezpieczeństwa wraz z osłonami i rolka prowadząca pasek.


Rębak GTS 1300 przeznaczony jest do rozdrabniania surowca drzewnego o przekroju do 10 cm. Swą popularność wśród użytkowników zawdzięcza niezawodności silnika Honda (Silnik Honda GX 390, moc maks. 11,8 KM, pojemność 389 cm3, etylina 95 Pb), stabilności, niezawodnemu systemowi tnącemu oraz kompaktowej konstrukcji, która umożliwia przemieszczenie maszyny przez furtkę ogrodową przez jedną osobę, pracę w miejscu ścinania gałęzi i usprawnia załadunek rębaka na przyczepę. System tnący składający się z bębna z 2 dwustronnymi ostrzami i noża kontrującego sprawnie rozdrabnia surowiec z dużą wydajnością, a regulowany w pionie komin wyrzutowy ułatwia gromadzenie zrębki w zaplanowanym miejscu, np. skierowaniu go bezpośrednio na taczkę lub przyczepę. Praktycznym aspektem eksploatacji rębaka, oprócz niskiego zużycia paliwa i obniżonej emisji spalin, jest łatwość serwisowania - konserwacji wymagają tylko 2 paski, dwustronne ostrza i przeciw nóż.

Osobom potrzebującym mniejszych maszyn do zrębkowania rekomendujemy GTS 900 (średnica surowca drzewnego do 8 cm) i CIP 800 (średnica surowca drzewnego do 6 cm) pracujące na niezawodnych silnikach Honda.Planując zakup rębaka należy przede wszystkim uwzględnić ilość surowca drzewnego do zrębkowania, gdyż pod tym kątem należy oceniać jakość i moc silnika oraz system tnący, który definiuje średnicę rozdrabnianych gałęzi. Dostępne w naszej ofercie maszyny do zrębkowania przeznaczone są użytku prywatnego i profesjonalnego.

Szczegółowe informacje o rębakach GTS 1300 i 900 oraz CIP 800 otrzymacie Państwo w naszych  Autoryzowanych Salonach Sprzedaży, w których nasi eksperci również doradzą jaki model idealnie spełni Państwa potrzeby. Zapraszamy!