Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Przycinanie krzewów i żywopłotów wykonuje się 2-3 razy w roku, a do połowy sierpnia trwa sezon na „drugie cięcie” - formowanie krzewów iglastych jak cisy, cyprysiki, żywotniki, jałowce, żywopłotów bukowych (mają duże przyrosty) i grabowych oraz krzewów liściastych zimozielonych. Jest to jedna z tych prac ogrodniczych, w których liczy się przede wszystkim komfort pracy – nożyce muszą być lekkie, dobrze wyważone, ergonomiczne, ciche.  Warto też zwrócić uwagę na to, by były paliwooszczędne i przyjazne dla otoczenia.


Niezawodne nożyce Honda są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej „Honda Raty 0%!”Dlaczego warto wybrać nożyce Honda?  • Dostępne aktualnie modele nożyc Honda są wyposażone w trwałe, dwustronne ostrza o długości 55 – 61 cm. Nożyce długie SSHE LE  z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool wraz z przedłużką mają aż 105 cm, a ich zasięg jak i zasięg nożyc krótkich SSHE SE  może być dodatkowo zwiększony dzięki dołączeniu jednej z przedłużek (50 i 100 cm).

 

  • Wszystkie propozycje nożyc Honda są łatwe w obsłudze i serwisowaniu. Nożyce spalinowe z 4-suwowymi silnikami pracują na czystej benzynie i spełniają najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Unii Europejskiej oraz USA: poziom emitowanych spalin jest o 85% niższy od tego emitowanego przez ich 2-suwowe odpowiedniki. Prawidłowo eksploatowane, są niezawodne przez lata – wymagają jedynie rutynowych przeglądów stanu technicznego. Natomiast nożyce akumulatorowe są prawie bezobsługowe w zakresie konserwacji.

  • Najwięcej udogodnień zwiększających komfort i wydajność pracy zapewniają nożyce z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool:   regulacja kąta pracy (54° - nożyce krótkie, 90° - nożyce długie) zapewnia precyzyjne formowanie wyższych partii krzewów w każdej płaszczyźnie, co wraz z bardzo dobrym wyważeniem zapewnia wykonywanie precyzyjnych cięć w stabilnej pozycji bez konieczności schylania się czy korzystania z drabinki. Natomiast system smarowania olejowego silnika umożliwia zarówno pracę jak i przechowywanie narzędzia w każdej pozycji. Dodatkowo, Honda Versatool jest wygodnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących uniwersalnych narzędzi do kompleksowej pielęgnacji ogrodu – nożyce łączy się z jednostką napędową z silnikiem Honda o mocy 1 lub 1,3 KM i zależnie od potrzeb można je zastąpić wykaszarką, krawędziarką, glebogryzarką, podkrzesywarką lub dmuchawą.  • Nożyce akumulatorowe HHHE 61 LE  o dwustronnym  stalowym ostrzu o długości 61 cm również umożliwiają bardzo precyzyjne przycinanie krzewów i łatwe posługiwanie się narzędziem w każdej płaszczyźnie.


Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży! Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepszy wybór agregatu.