Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Zima prawdopodobnie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Prognozy o „zanikaniu” pory zimowej mogą być jeszcze przedwczesne i warto jednak przygotować się do odśnieżania czyli sprawdzić sprawność posiadanej maszyny lub rozważyć nabycie nowej, która niezawodnie posłuży przez kilka lat. My jesteśmy przygotowani do zimy z różnorodną ofertą spalinowych odśnieżarek Honda  dostosowanych do polskich warunków i spełniających praktycznie wszystkie potrzeby użytkowników związane z wielkością powierzchni do odśnieżania, ukształtowaniem terenu czy intensywnością odśnieżania.

 W naszej ofercie znajdą Państwo odśnieżarki kołowe  i odśnieżarki gąsienicowe  oraz maszyny bez napędu jak kołowa HS 550, z napędem mechanicznym jak HS 622 K1 HT  na gąsienicach i z napędem hydrostatycznym jak kołowe odśnieżarki HSS 760 EW  i HSS 970 EWS  oraz odśnieżarki na gąsienicach jak HSS 760A ETD   czy HSS 970A ETD.

Zapraszamy również do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy na czym polega właściwy dobór maszyny do odśnieżania i przygotowanie odśnieżarki do pracy. Zapraszamy także do naszych Autoryzowanych Salonów Sprzedaży, gdzie uzyskają Państwo dodatkowe informacje o odśnieżarkach Honda oraz praktyczne porady związane z najkorzystniejszym dla Państwa wyborem maszyny.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku gdzie znajdą Państwo na bieżąco informacje o naszych promocjach, ofercie i nowościach, a także porady eksperckie.