Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

Nastała pora, by tchnąć w trawniki nowe życie i zadbać, by ten czas okazał się dobry – zapraszamy do naszego Poradnika. Teraz największym zagrożeniem dla zieleni i upraw jest susza! Do sprawnego nawadniania ogrodów polecamy niezawodne pompy WB 20XT, WH 20X i małe WX 10, WX 15, a do podlewania pól uprawnych i sadów WB30XT, QP-205SLT, QP-402SX.
Do pożytecznej wertykulacji i aeracji rekomendujemy wertykulator i aerator w jednym – TV 510 o szerokości roboczej 45 cm i wyposażony w niezawodny silnik Honda o mocy 4,8KM lub glebogryzarki FG 110, FG 320 czy FG 205, w których część roboczą można zastąpić wałem do aeracji. Do koszenia trawników przez wiele kolejnych sezonów posłużą maszyny koszące, wybrane wedle potrzeb, np. robot koszący Honda Miimo, kosiarki HRX i HRG, kosiarki traktorowe do dużych powierzchni czy wykaszarki do miejsc trudnodostępnych.

Wszystkie maszyny ogrodnicze Honda dostępne są w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży w korzystnej sprzedaży ratalnej  – 10 lub 20 rat bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek.

Zapraszamy także do naszych PROMOCJI: dla kosy UMK 435, kosiarek HRX 476 C1 VKE i HRX 476 C1 VYE.