Honda Polska - Samochody  Honda Polska - Motocykle
Twój koszyk jest pusty

W sobotę zakończyła się kolejna edycja  Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie naszą ofertą motopomp  Honda i Aries Pump, agregatów  prądotwórczych i silników zaburtowych. IFRE-EXPO są największym i najważniejszym w Polsce wydarzeniem handlowym w branży ratowniczej i te 3 pracowite dni zaowocowały wieloma rozmowami o naszej ofercie dedykowanej dla PSP i OSP. Cieszymy się, że zainteresowanie motopompami, agregatami i silnikami zaburtowymi wynika, co było wielokrotnie powtarzane na Targach, z niezawodności – zwłaszcza w  ekstremalnych warunkach, trwałej konstrukcji – czyli długoletniej żywotności,  łatwej obsługi i serwisowania.


 
Na naszej ekspozycji pokazaliśmy:


Pompy przeznaczone do skutecznego zwalczania skutków podtopień i powodzi, jak


przewoźna pompa LWT250K  z silnikiem Kubota (diesel) o maksymalnej wydajności 250 m3/h posiadająca świadectwo dopuszczenia CNBOP (Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej) - rekomendowana jednostkom Straży Pożarnej oraz władzom samorządowym gmin narażonych na często występujące podtopienia terenów,pompy szlamowe Honda WT 20X, WT 30X i WT 40X.
Są to profesjonalne urządzenia o solidnej konstrukcji, wyposażone w niezawodne silniki Honda i żeliwne wirniki o dużej wytrzymałości, solidne kosze ssawne oraz system alarmu olejowego, który odcina zapłon, gdy poziom oleju spadnie poniżej bezpiecznej granicy. Na wyposażeniu wozów strażackich najczęściej jest stosowana pompa Honda WT 30X.
       


pompy półszlamowe z silnikami Honda SST50 i SST80 – wygodne w obsłudze, niezawodne w eksploatacji dzięki silnikom Honda oraz podzespołom najwyższej jakości, które mogą być  transportowane nawet osobowym samochodem.

Na Targach IFRE 2019 pokazaliśmy także NOWOŚĆ w naszej ofercie – Aries Pump: WA BEST ONE, WA BEST 4 i BEST 5, WA DW – DW VOX. Są to elektryczne pompy zatapialne japońskiego producenta, który jako jeden z pierwszych na świecie stworzył zatapialne pompy ze stali nierdzewnej. Dzięki tej innowacji pompy te są lżejsze i bardziej wytrzymałe od podobnych pomp żeliwnych. Dodatkowo, ich konstrukcja zyskała większą trwałość, czego efektem jest także wydłużona żywotność pompy oraz ograniczenie kosztów eksploatacji. Ważną w praktyce cechą tych pomp jest fakt, że osuszają podtopione pomieszczenie prawie do ostatniej kropli wody co ma ogromne znaczenie dla poszkodowanych osób i przyspiesza proces przywracania danej przestrzeni do ponownego użytkowania.     
Pompę pływającą Niagara  z silnikiem Honda przeznaczoną do osuszania zalanych terenów i podtopionych pomieszczeń.

Agregaty do zadań specjalnych, np.
Silniki zaburtowe Honda, jak BF 50, czyli połączenie najlepszej prędkości, niskiego zużycia paliwa i wysokiej mocy w jednym, BF 20 - bezkonkurencyjne połączenie innowacyjnych rozwiązań oraz  dopracowany w każdym calu BF 6.Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Dilerami, którzy doradzą jakie urządzenia do zadań specjalnych najlepiej spełnią Państwa potrzeby!