Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

W tym sezonie profesjonalistom proponujemy nową kosę Honda UMK 450E! Jest to SUPER KOSA dostępna w wersji UEET  oraz XEET, wyposażona w silnik 4-suwowy, a więc wyciszony, z obniżonym poziomem emisji spalin i niskim zużyciem paliwa, i jednocześnie zapewniający moc aż 2 KM!


  1. 4-suwowy silnik Honda GX50, Moc 2KM, 7000obr/min, 85% mniej spalin niż silniki 2-suwowe o podobnej mocy, Obrót silnika o 360° w dowolnej płaszczyźnie
  2. UMK 450E XEET - wygodne mocowanie szelek
  3. Ergonomiczny uchwyt „rowerowy” z przyciskiem „Start” / „Stop”
  4. Głowica z żyłką nylonową 3mm do koszenia traw (szer. koszenia 444 mm); Tarcza z 3 ostrzami do koszenia zarośli (szer. koszenia 303 mm)


W przypadku wahań co do wyboru pomiędzy kosą akumulatorową, spalinową 2-suwową czy 4-suwową, trafna profesjonalna ocena wskazuje, że najwięcej wartości użytkowych ma kosa z silnikiem 4-suwowym o mocy przewyższającej podobne kosy 2-suwowe.  Urządzenia akumulatorowe są bardziej ekologiczne i jednocześnie mobilne, ale jeszcze nie dorównują kosom spalinowym wydajnością ani czasem pracy możliwym do wykonania na jednym ładowaniu/tankowaniu. Natomiast profesjonalne kosy spalinowe wyposażone w silniki 4-suwowe są zdecydowanie bardziej przyjazne dla otoczenia niż kosy 2-suwowe i jednocześnie zapewniają oczekiwaną wydajność koszenia.Kosa spalinowa HONDA UMK 450 E przeznaczona jest do prac na terenach zieleni miejskiej, w obiektach sportowych, parkach, ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, pasach zieleni przy drogach i ulicach, w miejscach  trudno lub wręcz niedostępnych dla kosiarki, np.: pod krzewami i drzewami, na terenach pochyłych.

  • Lekka i idealnie wyważona
  • Wyposażona w ergonomiczny uchwyt z intuicyjnie obsługiwanym przyciskiem do włączania i wyłączania silnika zapewnia wygodną pracę przez wiele godzin
  • Wyposażona w cichy, 4-suwowy silnik nowej generacji HONDA GX 50 o mocy aż 2 KM i z automatyczną dekompresją co zapewnia sprawne i niezawodne uruchamianie urządzenia
  • Unikalna konstrukcja silnika Honda umożliwia obrót o 360° w dowolnej płaszczyźnie bez zakłóceń pracy kosy, a w konsekwencji - łatwe koszenie na skarpach i wysokich wzniesieniach.
  • Paliwooszczędny silnik Honda oraz wydajność i szybkość pracy zapewniają wymierne obniżenie kosztów eksploatacji i lepszą organizację czasu pracy.


Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży, w których nasi eksperci udzielą szczegółowych informacji na temat Kosy Honda UMK 450E i doradzą w kwestii wyboru modelu. Kontakty do nich wg województw znajdują się w zakładce „Dilerzy i serwisy”. Zapraszamy!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00