Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Jesienna promocja Honda traktorka HF 2317HME
Właścicieli dużych trawników (1 500 – 4 000 mkw.) i profesjonalistów z branży usług pielęgnacji zieleni zapraszamy do naszej akcji promocyjnej dotyczącej kosiarki traktorowej Honda HF2317 HME z napędem hydrostatycznym! Kupując ten traktorek ogrodowy w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, otrzymujecie Państwo w prezencie od nas poręczną kosę spalinową Honda UMK 435E UEET lub UMK 425E LEET!

Banki energii w konkurencyjnej cenie!
Kiedyś dostęp do energii elektrycznej i zasilania domowych odbiorników był luksusem. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej i praktycznie wszyscy mamy dostęp do zasilania w prąd dzięki różnym nowoczesnym rozwiązaniom. Jednym z najwygodniejszych sposobów jest bank energii, czyli przenośna ładowarka. W naszej ofercie znajdują się niezawodne banki energii – teraz dostępne w konkurencyjnej cenie!

jaki model Honda Miimo pasuje do Twojego trawnika
Koszenie, sztuka koszenia, technika koszenia, wybór urządzenia do koszenia …to istotne zagadnienia dla wszystkich miłośników pięknych trawników i osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią im utrzymanie trawnika. Dziś, jednym z ważniejszych tematów w zakresie koszenia jest czas. Zakładając, że poświęcamy 2 godziny na koszenie tygodniowo przez 22 tygodnie (od maja do końca września) to okazuje się, że koszenie „kradnie” w sezonie 3 i pół dnia naszego życia!

Zapraszamy na GREEN AREA SHOW 2023
W dniach 7 – 9 września 2023r. w Mostkach koło Świebodzina w województwie lubuskim odbędzie się kolejna edycja Targów GREEN AREA SHOW. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska z profesjonalnymi maszynami do koszenia i karczowania – stoisko nr 104 przy wejściu głównym!

Konserwacja urządzeń ogrodniczych w sezonie
Koniec sierpnia to dobra okazja do dokładnej konserwacji urządzeń ogrodniczych, a zwłaszcza koszących. Na wysuszonych przez słońce trawnikach szybciej i w większym stopniu tępią się ostrza, zanieczyszczają się filtry powietrza. Warunki pogodowe prawdopodobnie będą sprzyjać koszeniu trawy do późnej jesieni i warto teraz zadbać o swoje urządzenia.

Akcja przywoławczo – naprawcza
Szanowni Klienci, Honda ogłasza akcję przywoławczo-naprawczą kosiarek HRX537C6 oraz HRN536C1 o numerach silników od GJAVA-1812007 do GJAVA-2019296 (HRX537C6) oraz od GJAUA-2259692 do GJAUA-2490847 (HRN536C1). Dokładny wykaz numerów seryjnych kosiarek, których dotyczy akcja znajduje się w załączeniu.

20 lat kosiarek Honda Super Komfort HRX
W tym roku miną dwie dekady od narodzin koncepcji i konstrukcji najbardziej zaawansowanych technicznie kosiarek Honda – rodziny Super Komfort HRX. Pierwsza z nich – HRX537 (na rynku amerykańskim znana jako HRX217) – zrewolucjonizowała rynek kosiarek spalinowych i udowodniła, że kosiarka spalinowa może łączyć w sobie najnowocześniejszą, niezawodną technikę, najwyższą jakość wykonania z wygodną obsługą i rozwiązaniami przyjaznymi dla środowiska. Kosiarki Honda HRX powstały z myślą o użytkowniku i z myślą o trawie.

Wakacyjna promocja Honda EU 22i!
Agregat prądotwórczy Honda EU 22i to najbardziej popularny model wśród agregatów Honda. Jego popularność wynika nie tylko z jakości, ale również i uniwersalnego zastosowania. Przenośna konstrukcja walizkowa zawiera 100% rozwiązań Honda sprawdzonych już w trakcie 20 lat produkcji EU 20i i udoskonalonych w tej nowej wersji.

Kosy i wykaszarki Honda
Kosy i wykaszarki przydają się praktycznie w każdym ogrodzie. Na małych powierzchniach (do 300 mkw.) po prostu zastępują kosiarki, ale w większości przypadków koszą trawę i chwasty w takich miejscach, do których ostrza kosiarek, a nawet robotów koszących, nie mają dostępu. Są niezastąpione w koszeniu roślin na obrzeżach trawników, np. przy ścieżkach, ogrodzeniach, na terenie pochyłym i na trawniku o nierównym uksztaltowaniu, a także w miejscach newralgicznych ze względu na bezpieczeństwo roślin, jak pod krzewami i drzewami.

Honda Miimo kosi, odżywia i chroni trawę przed utratą wilgoci
Mulczowanie to jedna z cech stałych robota koszącego Honda Miimo, która zapewnia efektywną pielęgnację trawy, pomagając roślinom i glebie utrzymać wilgoć.