Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Agregat prądotwórczy Honda EU22i w Wakacyjnej Promocji!

Zapraszamy do Wakacyjnej Promocji agregatu prądotwórczego Honda EU22i, w której można kupić EU22i o 1 100 zł brutto taniej! Promocja jest dostępna wyłącznie w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży i obowiązuje do wyczerpania zapasów agregatu EU22i przeznaczonych do promocji.

mobilna moc 3kW i długi czas działania

Moc 3 kW to uniwersalna moc agregatu prądotwórczego, która zapewni zasilanie odbiorników RTVAGD podstawowego użytku. Jeśli do tego dodamy inwerterową prądnicę, mobilność agregatu i wydłużony czas działania to mamy własną mini elektrownię w formie jednofazowych agregatów EU 32i oraz EU30i S produkujących prąd najwyższej jakości, niezależnie od warunków pogodowych, tam gdzie prądu potrzebujemy.

Akcja przywoławczo - naprawcza Honda Marine

Szanowni Klienci, Honda ogłasza akcję przywoławczo-naprawczą silników zaburtowych BF175D, BF200D, BF225D, BF250D.


urządzenia akumulatorowe Honda BXB
Jedną z nowości Honda na sezon ogrodniczy 2024 jest nowa gama urządzeń akumulatorowych zasilanych tym samym akumulatorem. Nowa seria Honda BXB obejmuje więcej narzędzi w porównaniu z poprzednimi propozycjami, by zapewnić miłośnikom ogrodów szersze spectrum prac związanych z pielęgnacją roślin i utrzymaniem porządku w strefie domowej. 

Roboty koszące Honda Miimo
Urządzenia bateryjne w ogrodzie zyskują coraz większą popularność nie tylko w gronie entuzjastów ekologicznego sposobu pielęgnacji zieleni, ale także wśród osób ceniących wygodne i łatwe ich użytkowanie. Na sezon ogrodniczy 2024 przygotowaliśmy kumulację promocji z robotem koszącym Honda Miimo w roli głównej.

eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim
Spotkajmy się na stoisku Aries Power Equipment!
Zapraszamy na nasze stoisko podczas eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim, gdzie zaprezentujemy renomowane japońskie maszyny budowlane Mikasa oraz nowości w naszej ofercie – maszyny niemieckiego producenta Agria, który w Polsce cieszy się świetną opinią.

5 lat gwarancji dla Honda Miimo

Honda Miimo to rodzina japońskich robotów zapewniających domownikom prawdziwe wakacje od koszenia, nowoczesny styl życia, w którym wolny czas jest wartością nadrzędną, ekologiczny sposób pielęgnacji trawnika, a trawie – zdrowy rozwój z efektem pięknie przyciętego „zielonego dywanu”.

Targi GreenPower 2024
W dniach 23-25 kwietnia 2024r. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER organizowane dla wszystkich zainteresowanych usługami, infrastrukturą i produktami dotyczącymi fotowoltaiki, energii wiatrowej/wodnej/geomermalnej, biomasy, biopaliw. Nie możne tam zabraknąć oferty Orec, w której znajdują się nowoczesne i bardzo praktyczne kosiarko-karczownice RMK151 i RMK180 przeznaczone do mechanicznego koszenia i odchwaszczania terenu farm fotowoltaicznych i wiatrowych.

Honda Miimo w dobrej cenie
Tegoroczny sezon koszenia otwieramy specjalną promocją cenową robotów koszących Honda Miimo w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo. Kupując Honda Miimo właśnie teraz można zaoszczędzić, zależnie od modelu, od 500 aż do 2 000 zł! Oferta promocyjna jest limitowana, warto zatem szybko rozważyć tak dobrą inwestycję w niezawodną japońską jakość przeznaczoną do wieloletniego użytkowania.

Marine Power Innovation Awards 2023
Honda V8 BF 350 (350 KM) to najnowszy silnik zaburtowy i pierwszy silnik V8 Honda. Reprezentuje kategorię silników nowej generacji i jest kwintesencją sprawdzonych rozwiązań technicznych oraz nowych funkcji. Jest wyposażony m. in. w zmienne fazy rozrządu VTEC, wspomaganie trymu, tempomat, Tilt Limit, BLAST™ (Boosted Low Speed Torque), tryb ECOmo, Lean Burn Control, PGM-FI, alternator dużej pojemności (12 V - 93 A - zapewnia ładowanie akumulatora 70A), nową manetkę i współpracuje z systemem NMEA 2000.