Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

11 września br. odbyła się uroczysta Gala Finałowa IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów organizowanego przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Zwycięzcy otrzymali od nas 14 elektrycznych pomp zatapialnych WA BEST ONE VOX MA

Pielęgnacja upraw rzędowych rządzi się swoimi prawami zwłaszcza w kontekście koszenia chwastów w międzyrzędziach. Głównym wyzwaniem jest zastosowane takiej maszyny koszącej, która swobodnie może się poruszać w wąskiej przestrzeni i podczas pracy nie uszkodzi uprawianych roślin. Naszą propozycją, która spełnia wszelkie oczekiwania koszenia w takich warunkach są japońskie kosiarko-karczownice Orec.

Jesień, a zwłaszcza wrzesień, jest świetną okazją nie tylko do renowacji trawników, ale przede wszystkim do zakładania nowych. Profesjonaliści zajmujący się pielęgnacją zieleni potwierdzają, że „jesienny” trawnik jest silniejszy od tego wysiewanego wiosną, ponieważ rozwija się i ukorzenia w bardziej sprzyjających warunkach: gleba jest jeszcze nagrzana po letnim słońcu, temperatura powietrza jest bardziej wyrównana, a podłoże i powietrze nasycone wilgocią. W takich okolicznościach trawa zdąży do zimy rozwinąć system korzeniowy, a wiosną ujawni się już w pełnej krasie i będzie gotowa do koszenia.

Własne źródło energii elektrycznej dostępne w każdej chwili i zawsze niezawodnie generujące prąd najwyższej jakości zapewnia poczucie bezpieczeństwa, niezależność od sieci energetycznej i pewność realizacji zaplanowanych prac remontowo-budowlanych czy swoich hobby. Z pełnym przekonaniem o funkcjonalności i praktycznej stronie stosowania agregatów prądotwórczych zapraszamy do naszego świata niezawodnych generatorów energii elektrycznej.

Nie zawsze do koszenia trawy czy zarośli potrzebna jest kosiarka. Są takie miejsca, do których kosiarka po prostu nie ma dostępu. Wówczas w grę wchodzi wyłącznie lekka, poręczna kosa spalinowa, którą można sprawnie skosić wybujałą trawę i zarośla w ogrodowych zakątkach, w parkach miejskich, na zielonych dachach, na obrzeżach pól uprawnych, w sadach i na terenie innych upraw rzędowych, na poboczach dróg czy na wąskich drogowych pasach zieleni lub w rowach i wszelkich pochyłościach terenu.

Mulczowanie trawy stało się popularnym sposobem pielęgnacji trawy i jednocześnie praktycznym rozwiązaniem problemu utylizacji pokosu. Pokos szacunkowo stanowi 2/3 odpadów ogrodowych, a w przypadku intensywnego koszenia mamy do czynienia z ogromną ilością masy bioproduktu, z którym trzeba „COŚ” zrobić. Ściętą trawę można wykorzystać na kilka sposobów – można nią przykrywać rabaty kwiatowe, odkładać na kompostownik lub przekazywać służbom komunalnym.

Pielęgnacja trawnika w deszczowe lato może budzić sporo wątpliwości, zwłaszcza że podczas paru ostatnich sezonów suszy dbanie o zdrową kondycję trawnika polegało głównie na podlewaniu. W tym roku mamy do czynienia raczej z nadmiarem wody, stąd rodzą się często pytania czy kosić w takich warunkach czy nie. 

Z przyjemnością potwierdzamy, że poszerzamy naszą ofertę maszyn do koszenia o kolejną, renomowaną markę i wprowadzamy na polski rynek profesjonalne kosiarki traktorowe Walker z przednim kosiskiem!

Każda promocyjna oferta cenowa produktu, usługi, urządzenia czy maszyny warta jest sprawdzenia. Może się bowiem okazać, że promocja dotyczy rzeczy, która od jakiegoś czasu jest na Państwa liście zakupowej. Aktualnie w promocyjnych cenach proponujemy wybrane urządzenia Honda z grupy maszyn ogrodniczych, wybrane inwerterowe agregaty prądotwórcze EU. Zapraszamy również do sprawdzenia promocyjnych ofert naszych Autoryzowanych Dilerów Honda Marine.

Gwałtownie kapryśne lato przeplatające niszczące burze z upałami, suszę z podtopieniami i powodujące liczne awarie sieciowych dostaw energii elektrycznej, utrudniają zarządzanie gospodarstwami rolnymi i blokują prace remontowo-budowlane. Bezpiecznym dla wszystkich rozwiązaniem w takich sytuacjach są niezawodne w każdym miejscu i o każdej porze profesjonalne agregaty prądotwórcze.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00