Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Targi Rybomania!

Wszystkich miłośników motorowych łodzi, jachtów i pontonów wędkarskich serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 40 w pawilonie 6 podczas Targów Wędkarskich Rybomania, które odbędą się już 1 – 3 marca 2024r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

EU22i

O znaczeniu dostępu do energii elektrycznej wie każdy, kto doświadczył awarii sieci energetycznej w wolno stojącym domu, na działce lub często podróżuje samochodem zawodowo lub wakacyjnie. W każdej tego typu sytuacji niezawodnym towarzyszem jest przenośne źródło energii. Najlepiej jeśli jest to urządzenie długo działające, produkujące prąd o jakości bezpiecznej dla odbiorników, niezawodne w każdych warunkach i lekkie. Taki właśnie jest agregat prądotwórczy Honda EU22i w formie małej walizki.

Promocja „Wiosna przyjdzie szybciej”
Zapraszamy do przedsezonowej promocji wybranych modeli silników zaburtowych Honda BF 30, BF 40 i BF 50! Tak dobre ceny mogą się już nie powtórzyć...

Zbliżająca się połowa lutego inspiruje do planowania nowego sezonu motorowodnego. Miłośnicy wszelkich form rekreacji w tym stylu już oczekują odpowiednich warunków do wodowania.  ale także dobre ceny silników.

Honda Miimo na Twoim trawniku
Aktualna pogoda jeszcze nie zachęca do myślenia o ogrodzie, koszeniu trawnika, ale to właśnie jest najlepszy czas na planowanie nowego sezonu ogrodniczego – planowanie nasadzeń i aranżacji roślinnych, rozważenie sposobu koszenia trawy i wprowadzenia zmian, które uprzyjemnią codzienne życie i uprzyjemnią posiadanie ogrodu.

Łap okazję w outlecie - BF8 i BF15!

Silnik zaburtowy w atrakcyjnej cenie przed sezonem to nie lada gratka. Taką okazję warto wykorzystać i już planować aktywności motorowodne w nowym sezonie! Obecnie w naszym outlecie proponujemy silniki Honda BF8DK2SHU – rocznik 2020 i BF15DK2LHU – rocznik 2019! Silniki są fabrycznie nowe i w oryginalnych opakowaniach. Można je zarezerwować i odebrać w wybranym Autoryzowanym Centrum Honda Marine na terenie Polski.

Zapraszamy na TSW2024 na stoisko F12!

Tegoroczna edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa odbędzie się już za kilka dni, 17 – 18 stycznia w Kielcach. Wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi maszynami dla rolnictwa, ogrodnictwa, dla producentów owoców i warzyw serdecznie zapraszamy na nasze stoisko F12!

Odśnieżarki Honda - pogromcy śniegu
Prognozy pogody na styczeń bieżącego roku nie pozostawiają złudzeń – będzie śnieg i mróz, i dopiero teraz zacznie się prawdziwe odśnieżanie, podczas którego ręczna metoda może zdać egzaminu. My się zimy nie boimy, bo odśnieżarki Honda zawsze zdają egzamin: są niezawodne, wydajne i są skonstruowane do pracy w najcięższych warunkach. Silniki, współpracujące z paliwem E10, odpalają nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

Zabezpieczenie przed brakiem prądu sieciowego
Po pierwszym ataku zimy nastała odwilż. To może być krótkotrwały „oddech”, bo w tym roku Natura pokazała wszystkim i wszędzie, że potrafi być nieprzewidywalna, zaskakująca. Aktualne prognozy pogody zgodnie potwierdzają nadejście potężnego frontu atmosferycznego, który przyniesie huśtawki temperatury i ciśnienia, silne wiatry i w końcu, w dni świąteczne – śnieżyce ze znacznym spadkiem temperatur. Największe obawy w takich warunkach wzbudzają dostawy sieciowej energii energetycznej, a raczej ich brak. Przyczyn braku prądu może być wiele – od zerwanych, oblodzonych linii przesyłowych po przeciążenia sieci, bo sieć energetyczna jest jednak „krucha” wobec żywiołów naturalnych.

Stosowanie benzyny E10
Z dniem 1 stycznia 2024r. benzyna Pb95 będzie zawierać do 10% biokomponentów i będzie oznaczona jako E10. Chcemy Państwa zapewnić, że paliwo E10 można stosować w dystrybuowanych przez nas silnikach Honda GX, GXV, GC/GS, GCV i wyposażonych w nie urządzeniach Honda oraz w silnikach zaburtowych Honda BF.

Gardenia 2023
W ostatnią sobotę listopada br. zakończyła się 17. edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, podczas której gościliśmy na stoisku bardzo wiele osób zainteresowanych prezentowanymi maszynami i urządzeniami, jak i całą naszą ofertą. Serdecznie Państwu dziękujemy za te spotkania i rozmowy, które dla nas są najważniejszą miarą sukcesu obecności na Targach!