Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Mamy dobrą wiadomość dla właścicieli robotów Honda Miimo 40Miimo 40 Live i Honda Miimo 70 Live: Wasze roboty podniosły swoje kwalifikacje i stały się super ekspertami w dziedzinie koszenia! Ich oprogramowanie zostało zaktualizowane o dwie praktyczne funkcje: „Intensywne koszenie” i „Podwójne koszenie”. Celem tych udogodnień jest maksymalne udoskonalenie procesu i zarządzania koszeniem, co w rezultacie oznacza dla domowników pełniejszy komfort relaksu na zawsze zadbanym trawniku bez uczestniczenia w koszeniu.  Jednocześnie, nowe funkcje maksymalnie ułatwiają koszenie po każdej przerwie w pielęgnacji trawnika, a zwłaszcza na jesieni, gdy zmniejsza się częstotliwość koszenia.
Aktualizacja oprogramowania o nowe funkcje odbyła się automatycznie i wystarczy te funkcje aktywować. W przypadku Honda Miimo 40, aktywowanie nowych funkcji najlepiej jest zlecić Autoryzowanemu Centrum Honda Miimo. Honda Miimo 40 Live i 70 Live pobrały aktualizacje dzięki komunikacji z siecią GSM i teraz wystarczy je aktywować w Menu (Ustawienia -> Tryb koszenia). W każdym przypadku można liczyć na pomoc techniczną lokalnych ekspertów Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo


Na czym polegają nowe umiejętności mini robotów?


„Intensywne koszenie” – ta funkcja zapewnia jedno bardzo dokładne koszenie całego trawnika, a dokładność skoszenia całej wyznaczonej powierzchni wynosi 99,99%! Jest to praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku pierwszego koszenia po kilkudniowej przerwie w koszeniu (3 – 14 dni), a także w przypadku gęstej trawy o wysokości 50 – 70 mm oraz śliskiego podłoża. W tym trybie koszenia Honda Miimo porusza się krótszymi odcinkami (po 3 m) i w efekcie bardzo dokładnie ścina każde źdźbło napotkanej rośliny.Funkcja „Podwójne koszenie” uruchamia się automatycznie i zastępuje funkcję intensywnego koszenia, gdy robot odczyta pierwsze koszenie po 14 dniach przerwy lub zostanie uruchomiony pierwszy raz w sezonie ogrodniczym. Dzięki temu rozwiązaniu robot jeszcze lepiej zarządza koszeniem i w pełni wyręcza właściciela trawnika w prawidłowym koszeniu gęstej i wyższej trawy.

Wszystkich właścicieli Honda Miimo 40, Miimo 40 Live i 70 Live zapraszamy do kontaktu z swoimi opiekunami w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo, którzy zaktualizują oprogramowanie Honda Miimo 40 lub pomogą w aktywowaniu nowych funkcji Miimo 40 Live i 70 Live!