Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:


Tam gdzie liczy się przede wszystkim najwyższa jakość prądu potrzebna do bezpiecznego zasilania odbiorników czułych na tę jakość, najbardziej trafnym wyborem są najlepsze inwertery, czyli agregaty prądotwórcze Honda z rodziny EU.Agregaty Honda EU to rodzina jednofazowych urządzeń prądotwórczych z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości o mocy maksymalnej 1kW/ 2,2kW/ 2kW/ 3,2kW/ 7kW. Wyposażone w precyzyjnie dobrane zespoły „silnik-prądnica” z inwerterem wytwarzają moc rzeczywistą o wartościach zgodnych z tymi deklarowanymi przez Koncern Honda. Niezawodne przez lata, bezpieczne dla zasilanych odbiorników, są też najcichszymi agregatami w swojej klasie. Dzięki kompaktowej konstrukcji i innowacyjnym rozwiązaniom są przeznaczone do zabezpieczenia komfortu życia oraz do mobilnego stylu życia, ponieważ produkują prąd najwyższej jakości tam gdzie ten prąd jest potrzebny.

Zapraszamy do świata agregatów prądotwórczych Honda z najlepszymi inwerterami!

W naszym praktycznym poradniku dla użytkowników wyjaśniamy czym jest inwerter, jaka jest jego rola i przybliżamy potencjał agregatów Honda EU. Najlepsze inwertery – agregaty prądotwórcze Honda EU. 


Agregaty Honda EU są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w systemie ratalnym „Honda 0%!” – bez prowizji, bez opłaty wstępnej, bez odsetek. W chwili obecnej, wskutek olbrzymiego zainteresowania agregatami prądotwórczymi, dostępność agregatów może być ograniczona i należy się liczyć z koniecznością oczekiwania na realizację zamówienia. Dostępność można sprawdzić u poszczególnych Autoryzowanych Dilerów.