Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

W dniach 17 – 19 listopada 2022r. zapraszamy na największe w Polsce targi ogrodnicze – na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Zieleni Gardenia 2022 w Poznaniu. Jesienna edycja Targów jest idealną okazją do zapoznania się z naszą aktualną ofertą maszyn i urządzeń do pielęgnacji zieleni, ponieważ najnowsze rozwiązania były udostępniane na rynku sukcesywnie w trakcie sezonu. W tym roku będziemy na Państwa czekać na dwóch stoiskach: nr 68 w Pawilonie 5 oraz na stoisku nr 47 w Pawilonie 6.
Stoisko nr 68 w Pawilonie 5 będzie poświęcone maszynom i urządzeniom do pielęgnacji zieleni, a przede wszystkim do koszenia traw w ogrodach, a także do koszenia wysokich traw i zarośli na dużych powierzchniach użytkowych, na poboczach dróg. Tu właśnie będzie można dokładnie obejrzeć wyróżnione Złotym Medalem Gardenia 2022 roboty koszące Honda Miimo 3000 Live przeznaczone do zdalnego koszenia trawników o powierzchni do 4000 mkw oraz poznać efektywność koszenia dużych trawników w Systemie Multi Miimo 3000, czyli za pomocą dwóch i więcej robotów pracujących w jednej pętli.

Obok robotów koszących zaprezentujemy najnowsze modele kosiarek Honda – spalinowych HRX 537, HRN 536, HRG 466 SKEP wyposażonych w silniki Honda nowej generacji, profesjonalne kosiarki HRH 536K4 QXE z koszem i HRS 536C5 VKEA z wyrzutem bocznym oraz kosiarkę akumulatorową Honda HRG 466 XB z wbudowaną funkcją mulczowania.

Na tymże stoisku pokażemy również wybrane modele japońskich kosiarko-karczownic Orec z grupy maszyn rotacyjnych, bijakowych i traktorowych, w tym niezwykłą wręcz maszynę Orec RMK151 z ruchomym ramieniem bocznym (2 systemy tnące, 2 szerokości robocze), która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród profesjonalistów zajmujących się na przykład mechanicznym odchwaszczaniem farm fotowoltaicznych.

Dodatkowym atrakcyjnym elementem naszego stoiska 68 będą też nowe w naszej ofercie ridery ZeroSkręt Walker – kosiarki z przednim kosiskiem produkowane w USA i przeznaczone, zależnie od modelu, do pięknego koszenia trawy w przydomowych ogródkach, w ośrodkach rekreacyjno-sportowych i w przestrzeniach publicznych.

Stoisko 47 w Pawilonie 6 przeznaczyliśmy w całości przenośnym lodówkom kompresorowym ariesFrost. Jest to nowa rodzina produktowa w naszej ofercie, która już tego lata pozyskała wielu użytkowników. Przenośne lodówki są ‘zgrabnie’ zaprojektowane, wyposażone w kompresory o mocy od 45 do 80 W zapewniające szeroki zakres temperatur od -20ºC do +20ºC i zasilane prądem 12/24 lub 230V co w praktyce oznacza możliwość zasilania z gniazda sieciowego, agregatem prądotwórczym, bankiem energii lub z gniazda DC. Zaletą ariesFrost jest niezawodna wydajność niezależnie od temperatury otoczenia przy jednoczesnym niskim poborze energii elektrycznej. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie do przechowywania świeżej żywności i chłodzenia napojów na działce, w podróży kamperem, na biwaku i na wypadach wędkarskich.

Czekamy na Państwa na Gardenii i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy indywidualnie trafny wybór urządzeń, zainspirujemy do użytkowania nowoczesnych rozwiązań, które mogą zmienić styl życia na znacznie wygodniejszy.


Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Zieleni Gardenia 2022
17 – 19 listopada 2022, Poznań

  • 17-18 listopada 2022, godz. 09.00-17.00 - Dni dla profesjonalistów branży ogrodniczej
  • 17 listopada, godz. 11.00 – 12.20, Pawilon 5, scena główna - Uroczystość otwarcia Targów, podczas której oficjalnie odbierzemy Zloty Medal dla robota koszącego Honda Miimo 3000 Live
  • 19 listopada 2022, godz. 09.00-16.00 - Dzień dla szerokiej publiczności


Więcej informacji o Targach, biletach, dojeździe - https://www.targigardenia.pl/pl/


ZAPRASZAMY!