Agregaty prądotwórcze Honda
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Maszty oświetleniowe LED 360° Light Boy


Czym jest światło balonowe?


Systemy oświetlenia balonowego i ich zakres luminancji zapewniają większą przejrzystość i pozbawioną odblasków sygnaturę, która znacznie poprawia wygląd miejsca pracy lub zdarzenia. Seria LIGHT BOY jest mobilna, lekka, łatwa w użyciu, a jednocześnie wytrzymała. LIGHT BOY to najbardziej kompaktowe, wydajne i niemal idealne fotometrycznie rozwiązanie dla większości potrzeb oświetleniowych. Typowe zastosowania obejmują projekty budowlane, prace związane z utrzymaniem dróg, komercyjną architekturę krajobrazu, obiekty kolejowe i imprezy. Maszty LIGHT BOY bardzo ułatwiają działania takich służb jak Straż Pożarna i Policja.Nieoślepiające oświetlenie

Oświetlenie LIGHT BOY jest mocne i jasne, ale nieoślepiające. Oświetlenie balonowe doskonale sprawdza się przy robotach drogowych, ponieważ nie oślepia kierowców pojazdów. Zapewnia również wystarczające oświetlenie dla załóg w miejscu pracy.Duże źródło światła

Posiadając większe źródło światła, balon ma lepszą widoczność w porównaniu do konwencjonalnych wież oświetleniowych. Zapewnia to również optymalne rozwiązanie oświetleniowe, dzięki któremu załogi mogą pracować w bezpiecznym środowisku.
Szeroki obszar i oświetlenie 360°

Oświetlenie balonowe LIGHT BOY wytwarza mocne światło i oświetla pełne 360° jednorodnym oświetleniem.

Jakie są zalety LIGHT BOY?

 • Wytrzymała konstrukcja
  Lampy LED są chronione specjalną osłoną. Materiał, jakim jest poliwęglan, charakteryzuje się wysoką odpornością na uderzenia, trwałością i przezroczystością. Zapewnia to długą żywotność produktów nawet w trudnych warunkach.
 • Amortyzator gazowe
  Amortyzator gazowy umieszczony w maszcie zapobiega nagłemu opadaniu lampy podczas składania. System ten chroni lampy LED przed uszkodzeniem.
 • Zintegrowana osłona
  Zintegrowana osłona ochronna działa jak pokrowiec transportowy. Kompletny zespół oświetleniowy jest zamknięty w pokrowcu transportowym.
 • Szybki i łatwy montaż
  3 lub 5 nóg rozkłada się za pomocą jednej dźwigni. Łatwa i bardzo prosta konfiguracja i przechowywanie.
 • Opcjonalny niepalny balon
  W miejscach działania służb ratunkowych można zastosować balon wykonany z niepalnego materiału.
 • Opcjonalny własny wzór balonu
  Opcjonalny balon własnego wzoru można łatwo zainstalować bez użycia narzędzi. Są szczególnie skuteczne w rozświetlaniu imprez i przyjęć.
 • Baner informacyjny
  Spersonalizowane banery informacyjne z komunikatem można łatwo nakładać za pomocą zapięć na rzepy. Banery informacyjne informują o prowadzonych robotach, wydarzeniach, reklamie i nie tylko.
  *Dostępne jako opcja.
 • Materiałowy pokrowiec
  Zespół lampy zawiera zintegrowaną osłonę balonu, która jednocześnie stanowi wygodny pokrowiec.

Maszty oświetleniowe LED 360° Light Boy

Light Boy B3Q3S-CE

Wysokość: 3,3m Źródło światła: ...

Cena: 10990,00 zł

Light Boy B8Q5S-CE

Wysokość: 3,5m Źródło światła: ...

Cena: 15000,00 zł

Light Boy B8CA-CE

Wysokość: 3,2m Źródło światła: ...

Cena: 17600,00 zł