Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Maszyny ogrodnicze, roboty koszące Honda Miimo, agregaty prądotwórcze, power banki EcoFlow, motopompy i silniki zaburtowe dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży objęte są wygodnym i korzystnym dla kupującego systemem ratalnym 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!


Wystarczy wybrać nasze urządzenie, jedną z opcji 10 lub 20 rat i przedstawić dowód osobisty, by w 15 minut otrzymać decyzję kredytową i stać się właścicielem tego urządzenia. Kredyt RRSS 0% na dowód osobisty i bez zaświadczeń dotyczy zakupu do kwoty 20 000 zł*. Maksymalna wartość kredytowanego urządzenia wynosi 40 000 zł.
Partnerem akcji jest BNP Paribas Bank Polska S.A.Zapraszamy do Autoryzowanych Salonów Sprzedaży Honda w całej Polsce!


* Klienci mogą otrzymać kredyt ratalny bez zaświadczenia o dochodach składając oświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów. Kredyt ratalny bez dokumentów o dochodach do kwoty 20 000 zł. Skorzystanie z oferty kredytu bez dokumentów o dochodach uzależnione jest każdorazowo od analizy zdolności kredytowej Klienta i oceny złożonego wniosku kredytowego.


Nota Prawna:

Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu wyliczonego na dzień 16.12.2020 r. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł. Minimalna kwota kredytu wynosi 150 zł. Kredyt dostępny w okresie 01.01 2021r. – 31.12.2021r. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (NIP 526-10-08-546) (Bank). Aries Power Equipment Sp. z o.o.  współpracuje z Bankiem i jest umocowana do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Szczegółowe informacje dotyczące kredytu dostępne są w Punktach dilerskich Aries Power Equipment Sp. z o.o. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny.